• GoHome Professional
beograd stanovi siva faza - GoHome nekretnine mali oglasi
  • beograd stanovi siva faza - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - beograd stanovi siva faza

  • Za upit "beograd stanovi siva faza" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 800 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 340 m2
    • do 420 m2
    • 420 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 420 m2
    • 500 m2
  •  Po ceni
    • do 64000 eura
    • do 80000 eura (prosečna cena)
    • do 96000 eura
    • do 800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 336.000 €, 420,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 51076, 7a, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, za renoviranje, u izgradnji, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuca u lepom delu Mirijeva, na 400 metra od Bulevara Kralja Aleksandra. Spratna, jedan deo kuce osposobljen za zivot, drugi deo kuce siva faza. Struja i voda razvedena.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura