• GoHome Professional
barem 70 m2 što manji do 33000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • barem 70 m2 što manji do 33000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 što manji do 33000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 što manji do 33000 eura" pronađeno 5 174 nekretnina - prosečna cena 68 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 31000 eura (malo jeftiniji)
    • 34000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • uknjižen
    • useljiv
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KULA, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Sivcu, prodaje se prizemna kuća od tvrdog materijala, kompletno renovirana. Sastoji se od 3 sobe, kuhinje, ostave i kupatila bez sanitarija. Nove istalacije struje, vode, krov pretrešen, urađena termoizolacija, jedino krečiti fasadu. Po podu laminat i pločice, PVC stolarija. Pravougaoni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN 📍 Lokacija: Kod Lutrije, Bulevar kralja Petra I 📐 Površina: 72 m² 🛗 Sprat: II sprat ✨ Karakteristike stana: 🌞 Svetao i dvostrano orijentisan 🛏️ 2 spavaće sobe 🍽️ Trpezarija 🍳 Kuhinja 🛁 Kupatilo 🛋️ Dnevni boravak 🌿 2 terase 🔑....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.500 €, 73,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik 1/1 struja voda .. Kuca za rusenje nije za ziveti . .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 16.000 €, 73,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Rastini, ima 73 m2 i poseduje dve sobe, dnevni boravak, kuhinju, hodnik, špajz i kupatilo. Stolarija drvena, podovi patos i pločice, grejanje na čvrsto gorivo. Plac je 810 m2 sa pomoćnim prostorijama. Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 32.000 €, 74,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju kuća u Alekse Šantića. - Odlična investicija za firme i prozvodnje. - Kuća se nalazi na glavnom putu. Širina placa do puta 48 m i plac se prostire u dubinu oko 170m. Plac ima izlaz na dve ulice. - Površina kuće je 74 m2, a placa je 8041 m2. - Kuća poseduje 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Farma, TRSTENIK, 30.000 €, 74,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju domaćinstvo u Grabovcu na lepom mestu sa koga se pruza pogled na grad. Domaćinstvo se sastoji od 2 kuće; Starija zgrada se sastoji od 2 sobe, jedna manja jedna veća, kuhinje i kupatila Novija kuća se sastoji od 3 sobe, terasa, podrum i letnja kuhinja. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 25.000 €, 74,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bečeju ( Novo selo ) starije gradnje površine 74 m 2 u listu nepokretnosti označen kao objekat br.1 Površina cele parcele iznosi 546 m 2 od čega se prodaje suvlasnički odredivi idealni deo od 1 /2 dela prema geodetskoj podlozi i sporazumu o načinu korišćenja parcele.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 22.000 €
02.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Apartman, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 20.000 €, 74,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bečeju ( Novo selo ) u blizini topolskog puta trenutna površina kuće objekta br.1 je 74 m 2 , površina će biti uvećana nakon okončanja upravnog postuka pretvaranja pomoćnog objekta u stambeni i uklanjanja svih nelegalnih objekata. Na nekretnini su započeti adaptacioni....

 
 
 
  Kuća, VINIK, 18.000 €, 74,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo sprat kuće P=74m2 na placu P=2,7 ari. u sivoj fazi je ,ima krov, ima projektna dokumentacija za adaptaciju u punu spratnu visinu. Za više informacije pozvati 065/222 3922. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 32.000 €, 75,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u Popadićima, u procesu legalizacije po novom zakonu, blizina Banje Vrujici, na placu površine 7,44 ari, kuća je površine oko 75m2, spratna je, prizemlje se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i jedne sobe, a na spratu su dve sobe. Kuća Ima struju,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 29.000 €, 75,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Dobra kuća u Grgurevcima, prizemna, starija gradnja, potpuno renovirana, ugrađena termoizolacija spolja i unutra. Kuća je površine 75 m2 ,lepo uređena sa tri prostrane sobe ,trpezarijom i kuhinjom. U dvorištu se nalazi zidana garaža , pomoćni objekti za ostavu sa podrumom. U nizu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2023 - 42.000 €
21.05.2023 - 33.000 €
26.06.2023 - 27.000 €
18.08.2023 - 30.000 €
31.05.2024 - 45.000 €
08.09.2024 - 37.000 €
12.05.2025 - 31.000 €
27.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću.Sastoji se od dva objekta,novijeg koji je 39m2,a ima hodnik,kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje,dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo).Noviji ima ploču,a stari karatavan.Monofazna struja,sengrup,bunar,hidrofor....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2023 - 42.000 €
18.05.2023 - 33.000 €
24.06.2023 - 27.000 €
15.08.2023 - 30.000 €
28.05.2024 - 45.000 €
05.09.2024 - 37.000 €
10.05.2025 - 31.000 €
24.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću. Sastoji se od dva objekta, novijeg koji je 39m2, a ima hodnik, kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo). Noviji ima ploču, a stari karatavan. Monofazna....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, Kamičak, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća oko 75m2 stambenog prostora. Podeljena na dva ulaza. U prvom delu 2 sobe, trpezarija, hodnik, kupatilo i terasa. Drugi deo soba hodnik i kupatilo (vrlo pogodno za izdavanje). Kuća u nizu na zajedničkom placu sa vlasništvom na placu 50% 1/2 uz mogućnost fizičkog....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 75,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2025.,

www.heroldo.com

Kuća građena 1991god. , spratna, spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje, omalterisane. Nema kupatilа, ima garaža od koje može da se napravi kupatilo ili kuhinja, sprovedena instalacija za struju. 75 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Kuća, MALI CRLJENI, 22.000 €, 75,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mestu Mali Crljeni opština Lazarevac,površina kuće 75 m2,plac 30 ari,uknjiženo 1/1,dosta pomoćnih objekata u dvorištu,udaljena 900m od škole i prodavnice,ambulante i pošte,60km do bgd,prodaje se komplet sa stvarima.Cena 22000e. Tel:0638730237 .

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća u Obrenovcu(Skela) površine 75m2, koja se nalazi na placu pravilnog oblika površine 8ari. Kuća se nalazi na 14km udaljenosti od Obrenovca, u blizini glavnog puta Obrenovac-Šabac, i do nje vodi asfaltni put. Kuća je zidana čvrstim materijalom, sastoji se od prizemnog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvojna kuća u naselju Duvanika sa lokalom pored kuće, zidana od cigle, plafon-štukatur. Kuća je renovirana, rađen je gips na zidovima, demit fasada, keramičke pločice u kupatilu, PVC stolarija, podovi su laminati, brodski pod i keramičke pločice. Od prostorija sadrži: hodnik, soba,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 15.000 €, 75,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sonti, prodaje se kuća, gradjena 70-tih godina, površine oko 75m2, neuknjižena. Nije problem da se legalizuje, dodatni trošak oko 1000€. Veći plac 9a, na kome su pomoćni objekti. Kuća građena od tvrdog materijala sa spavaćom sobom, dnevnom sobom, manja soba koja može biti kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 32.000 €, 76,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Rutevac opština Aleksinac . Kuća na placu od 5 ari i voćnjak 14 ari i 1,8 hektara obradive zemlje do Morave. Na placu je kuća P=76m2+pomoćni objekti P=48m2 i P=44m2. Kuća je do asvalta ima struja, voda iz gradske mreže i kanalizacija je septička....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 32.000 €, 76,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Varvarinu površine 76m2 na placu od 13,88a. Kuća, Varvarin - Izbenica | Prodaja · 76m² · 32.000€.

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 32.000 €, 76,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.heroldo.com

035/570-477 065/8570-477 .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 31.000 €, 76,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Melencima površine 76 m2 na placu od 3.55 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpearijom, kupatila i dve spavaće sibe. Kuća je zidana od čvrstog materijala, delimično renovirana. Struja trofazna, grejanje na struju ili čvrsta goriva.....

 
 
 
  Stan, APATIN, 30.000 €, 76,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje je trosoban stan u Prigrevici, koji se nalaze u kuci podeljene u tri zasebna stana sa pripadajućom šupom i dvorištem, odmah useljiv, prodaje se sa nameštajem. Raspored: 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, špajz, kupatilo, posebno terasa, šupa (pomoćni objekat) ✔ Centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 29.900 €, 76,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa prizemna kuća moravskog stila. Renovirana, osim završnih unutrašnjih radova. Sama na placu, koji je ravan i prostran, površine 28 ari. Nalazi se uz glavni put. Na pola puta između Smederevske Palanke i Topole. Uvedena je voda i struja. Uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi. Cena....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 28.000 €, 76,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica u Berkovcu predstavlja savršeno mesto za beg od gradske gužve i svakodnevnog stresa. Smeštena u mirnom i zelenilom okruženom Berkovac, koji pruža idealne uslove za odmor, opuštanje i uživanje u prirodi. Posebnu vrednost lokaciji daje blizina poznate Banja Vrujci, čuvene....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Darosavi kod Aranđelovca. Kuća je starije gradnje, a ima 76m2. Od prostorija ima dnevni boravak, 2 spavaće sobe, ostavu, predsoblje, kupatilo i 2 podruma. U pomoćnoj zgradi se nalazi kuhinja sa trpezarijom, garaža i pomoćna prostorija. Struja je trofazna i monofazna,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica koja se nalazi na 15-ak kilometara od Niša, prema Kameničkom Visu u vikend naselju Paprat. Vikendica je površine 76 m2, nalazi na placu od 787 m2. Sastoji se od prizemlja i sprata, prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 35.000 €, 76,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manja kuća u Kupusini površine 76 m2 koja se nalazi na placu od 532 m2. Poseduje dve spavaće sobu, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Po podu su laminat i pločice, stolarija drvena, a ulazna vrata PVC, grejanje na čvrsto gorivo. Na kući je urađen....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 18.000 €, 76,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Bikovo, prodaje se prizemna samostalna kuća za adaptaciju površine 76kvm na placu površine 2984kvm, na glavnom putu. U svom sastavu poseduje: dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, betonski podovi. Grejanje je na čvrsto gorivo i....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 36.050 €, 76,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Irigu, nalazi se na idealnoj lokaciji , na samo 5 minuta od centra. Kuća je za rušenje. Ima sve potrebne priključke. Za zakazivanje gledanja i više informacija kontaktaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 27.000 €, 77,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prazan plac na atraktivnoj lokaciji u naselju Hajdukovo koji pruža mogućnost za izgradnju stambenog ili komercijalnog objekta.U prošlosti je tu stajala stara kuća koja je nedavno srušena površine 77m2.Na placu postoji priključak za struju koji je trenutno u mirovanju.U....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 26.000 €, 77,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju, P=77m2 na placu od 30ari. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća ima gradjevinsku dozvolu. Voda je bunarska sa hidroforom, struja trofazna. Kuća ima ozidano potkrovlje, potrebna adaptacija potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 77,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosobna kuća za adaptaciju na izlazu iz Palića kod Šupljaka. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila i dve sobe. U dvorištu su pomoćne prostorije. Struja je monofazna. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 77,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća u Ćupriji, idealna za one koji žele da stvore dom po svojoj meri ili pametno ulože u nekretninu sa perspektivom. Kuća površine 77m² ima funkcionalan raspored i dodatni prostor koji joj daje posebnu vrednost. Raspored i prednosti: Dve spavaće sobe Dnevni boravak Kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 478)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>