• GoHome Professional
barem 70 m2 što manji do 33000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • barem 70 m2 što manji do 33000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 što manji do 33000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 što manji do 33000 eura" pronađeno 5 075 nekretnina - prosečna cena 67 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 31000 eura (malo jeftiniji)
    • 34000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VALJEVO, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Kuća: KOLUBARSKI OKRUG- Valjevo-Širi centar, , Belo brdo K.P: 2902 KO Miličinica, 70m2, 48ari, 35000 eur .

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije gradnje tipa tuglara, površine od 75m2 + pomoćni objekat od 60m2, uz ostale ekonomske prostorije (garaža, plastenik, šupa i sl) na placu površine od 9 ari, sa lepim pogledom na Niš, na odličnoj lokaciji u Knez selu, u blizini crkve Sveti Ilija i česme sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten stan koji je odmah useljiv. Nalazi se u mirnoj ulici, a opet na svega nekoliko koraka od svih važnih sadržaja, što zakupcima omogućava udoban i praktičan život. Prostor je uredan, prijatan i spreman da postane novi dom. Dodatna pogodnost je što....

 
 
 
  Poslovni prostor, BACKI JARAK, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinski prostor na glavnom putu u Bačkom Jarku. Nalazi se 10km od Novog Sada, a od autoputa Beograd - Novi Sad 7km. Glavna magacinski prostor je 70m2, a u dvorištu postoji i pomocni oko 30m2. Dvorište je dužine 25m, a širine 7m. Kamionski prilaz. Dodatan prostor za kancelariju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 16.000 € na 19.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 19.000 €
06.04.2026 - 16.000 €
27.04.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu, u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, delimično sređena, uz manja ulaganja i useljiva. Kuća ima struju i vodu u funkciji, dve sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta, trpezariju,kuhinju i kupatilo, te verandu polu otvorenog tipa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 18.000 €, 70,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo sprat-potkrovlje u sivoj gradnji P0=73m2 na zajedničkom placu P= 2.15 ari, objekat poseduje gradjevinsku dozvolu i projekat za adaptaciju. upisana svojina prvivatna. Mogucnost prepravki i dobijanja trosobnog stana. Za više informacija i razgledanje nekretnine pozvati:065/222....

 
 
 
  Kuća, VUKMANOVO, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja vikendice na putu za Vukmanovo, pored asfaltnog puta, na placu od 21ara.Vikendica je čvrste gradnje i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju ima dve sobe, na spratu,hodnik,dve sobe,terasa dok je potkrovlje nesređeno. Plac je veliki,pod nagibom,zasađen voćem,sa....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Kuća, CURUG, 33.990 €, 71,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena kuća na izuzetno atraktivnoj lokaciji u srcu Čuruga – idealna za one koji znaju da prepoznaju potencijal! Objekat se nalazi na prostranom placu, sa kompletnom infrastrukturom na dohvat ruke. Nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu, sa beskonačnim mogućnostima....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 25.000 €, 71,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju staroseoska kuca 71m2 u selu Bogovina,na nekih 3km od glavnog puta.Kuca je mekog materijala,ima tri prostorije,od kojih jedna od njih ima staroseoski kamin.Iako je star objekat je u dobrom stanju,takodje poseduje plac gde je nekada bio vocnak.Ima struje i vode sto je u....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €, 71,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u selu Guncati kod Knića smešten u prirodi gružanskog kraja, sa prelepim pogledom na jezero (udaljenost vazdušnom linijom oko 3 km), ograđen drvenim tarabicama. Plac je nedavno sređivan. Kuća na placu je starogradnja sa mogućnošću....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 71,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Gakovu. -Povšrina kuća je 71 m2, a povšrina placa je 522 m2. -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kao i dve spavaće sobe, -Grejanje je na čvrsto gorivo i struju. Struja je trofazna. -Po podu se nalaze pločice i laminat, stolaija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

71m2 GRBAVICA, pogodan za kancelariju +++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu, useljiv od 01.10, potreban depozit. Uz stan ide i parking mesto. Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 36.000 €, 71,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU, U STAMBENOJ ZGRADI SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. STAN JE KLIMATIZOVAN. STRUKTURA STANA; PREDSOBLJE, KUPATILO, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, I LOĐOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. VREDI POGLEDATI. BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižene površine 71m2 u selu Mokra, 3km od Bele Palanke. Kuća se nalazi na placu površine 703m2. Kuća je pravljena od blata i slame i nije uslovna za život. Ima monofaznu struju i priključena je na seoski vodovod. Kuća je uknjižena, svojina privatna. Za....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 33.000 €, 72,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na placu od 3,3 ara sa baštom i garažom i pomoćnim prostorijama. Moguće proširenje u tavanski prostor. Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kupatila. Grejanje je centralno na drva iz kaljevih peći. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja ,prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom,, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Dve kancelarije od po 36m2. Obe imaju mokri čvor, postoji mogućnost spajanja u jednu veliku kancelariju. Moguća je i zasebna prodaja cena po kancelariji je 15000 evra. Može i izdavanje 72 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, renovirana, dvosobna kuća na placu od 787m2 sa kolskim ulazom u Aradcu. Sastoji se od predsoblja, kuhinje s trpezarijom, dve sobe i dva kupatila. Zidana od čvrstog materijala, demit fasada, novi oluci, nova spoljna i unutrašnja stolarija, monofazna struja, nove vodovodne....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 29.500 €, 72,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambena porodična zgrada 72m2 +2 pomoćne zgrade 46m2 uknjiženo na placu od 362m2.Kuća ima 2 spavaće sobe, trpezariju, kuhinju, kupatilo, trem, špoajz.Kuća je zidana od čvrstog materijala i kompletno je izrenovirana.stolarija je PvC, podovi su pločice i laminat, struja je monofazna,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 27.000 €, 72,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 39.000 € na 27.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALIBUNAR, 27.000 €, 72,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 39.000 €
20.03.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BANATSKI DESPOTOVAC, 25.000 €, 72,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 72 m2 na placu od 11,24 ari u naseljenom mestu Banatski Despotovac. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala sa betonskom pločom,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 21.630 €, 72,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna Prilika! Nudi se na prodaju kuća 72 m2 u Kucuri, s pripadajućim placem 503m2, jako lepa lokacija, uknjižena, građevna dozvola, asfaltirani prilaz, svi priključci, voda, kanalizacija, blizina DTD. Za dodatne informacije nazovite naše agente prodaje š: 551793 .

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 30.000 € na 35.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 35.000 €, 72,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 30.000 € na 35.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 35.000 €, 72,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 18.000 €, 72,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2024.,

www.heroldo.com

Kuća je površine 72m2 i zahteva ulaganje, struja je isključena i postoji bunar dubine 15 metara. Sama okućnica je 4, 16 ari a odmah preko puta kuće se nalazi voćnjak, površine 10, 18 ari Na sve ovo dobijate i šumu koja je udaljena od kuće i ukupne površine je 1, 65 hektara. Šuma je....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 16.000 €, 72,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Selo Bogosavac - Dve parcele u ravnom 13.3 ara sa voćnjacima - Kuća stara predratna 72 m2 prizemna - Svojina na zemljištu i na kući - Asfalt, struja, voda - Uknjiženo - Odmah može na korišćenje Agencijska provizija za kupca je 500 evra. Agent prodaje: Stevan Martinović, licenca 810....

 
 
 
  Kuća, KULA, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Sivcu, prodaje se prizemna kuća od tvrdog materijala, kompletno renovirana. Sastoji se od 3 sobe, kuhinje, ostave i kupatila bez sanitarija. Nove istalacije struje, vode, krov pretrešen, urađena termoizolacija, jedino krečiti fasadu. Po podu laminat i pločice, PVC stolarija. Pravougaoni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN 📍 Lokacija: Kod Lutrije, Bulevar kralja Petra I 📐 Površina: 72 m² 🛗 Sprat: II sprat ✨ Karakteristike stana: 🌞 Svetao i dvostrano orijentisan 🛏️ 2 spavaće sobe 🍽️ Trpezarija 🍳 Kuhinja 🛁 Kupatilo 🛋️ Dnevni boravak 🌿 2 terase 🔑....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.500 €, 73,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik 1/1 struja voda .. Kuca za rusenje nije za ziveti . .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 481)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>