• GoHome Professional
barem 70 m2 do 28000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 28000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 28000 eura što skuplji

  • Za upit "barem 70 m2 do 28000 eura što skuplji" pronađeno 4 223 nekretnina - prosečna cena 47 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 26000 eura (malo jeftiniji)
    • 29000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • vrt
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LESKOVAC, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVA OBJEKTA OD 47M2 I 46M2, NA UKUPNOM PLACU OD 2 ARA. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, 'NA BOJNIČKOM I LEBANSKOM PUTU', ŠIRINA PORED ASFALTNOG PUTA SA OBEJU STRANA JE PO 7,5 METARA. POGODNO ZA IZGRADNJU OBJEKTA ZA NEKU USLUŽNU DELATNOST, ILI TRGOVINU. KOMUNALNO OPREMLJENO.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 30.800 €, 2200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102406, struja, uknjižen. RaljaGrađevinski plac,na 40 metara od Kragujevačkog puta.,ravanStruja,voda,,gas,asfalt,ulična rasveta,na placu,dozvoljena gradnja.Jedinstven i prelep pogled naŠumadiju.Četvrtina placa je ravno,a ostatak je niža kota u odnosu na prvu četvrtinu.Blizu....

 
 
 
  Plac, RALJA, 30.800 €, 2200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102406, struja, uknjizen. Ralja Gradjevinski plac,na 40 metara od Kragujevackog puta.,ravan Struja,voda,,gas,asfalt,ulicna rasveta,na placu,dozvoljena gradnja. Jedinstven i prelep pogled na Sumadiju.Cetvrtina placa je ravno,a ostatak je niza kota u odnosu na prvu cetvrtinu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 28000 eura što skuplji'
25.000 €
30.503 €
30.500 €
  Plac, UŽICE, 30.752 €, 3844,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo prelep plac u Mokroj Gori koji se nalazi na udaljenosti 2km od Mećavnika i oko 5 km od skijališta Iver. Plac je površine 38.44 ara. Nalazi se pored asfaltnog puta ka Iveru. Pristupačan je i zimi i leti, pa pruža mogućnost izgradnje.Struja je na samom....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.750 €, 77600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, PotesTopola .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.500 €, 609,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Plac sa prelepim pogledom na grad u blizini Konaka, izlazi na dva puta. 609 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, GAKOVO, 30.500 €, 162,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Gakovo, porodična kuća tvrde gradnje, od 162m2 na placu od 810m2. Sastoji se od 3 sobe, kuhinja,kupatilo, letnja kuhinja , ostava. Po podu su laminati,pločice , izolacija kompletna, trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo. U dvoristu su pomocni objekti,ostave,čardak. Kuća,....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.500 €, 750,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.500 €, 750,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 30.200 €, 7547,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 75 ari, pravilnog oblika i sa odličnim prilaznim putem. Parcela se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju koja je u potpunosti pod stablima oraha. Zahvaljujući ravnom terenu i dobroj pristupačnosti, zemljište je pogodno za različite namene....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 38.230 € na 30.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 30.200 €, 1006,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 50.300 €
23.01.2026 - 38.230 €
24.04.2026 - 30.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinska parcela površine 1006 m2 u Malom Radanovcu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SUVA REKA, 30.200 €, 151,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem magacin/podrumski poslovni objekat u Z. C. Suva Reka, Leskovac. CENA POVOLJNA. Kvadratura: 151m2 Ima priključak za vodu, nema struju (isključena iz praktičnih razloga, ali ima mogućnost uvođenja iste). Starija gradnja.

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 30.000 €, 96535,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se imanje pretežno sa šumom, sa pomoćnim objektima, na uknjiženim parcelama 9ha 65a 35m2, istočno iznad sela Bačevica, opština Boljevac. Prilaz teretnim vozilom. Boljevac, Bačevica.

 
 
 
  Farma, TRSTENIK, 30.000 €, 74,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju domaćinstvo u Grabovcu na lepom mestu sa koga se pruza pogled na grad. Domaćinstvo se sastoji od 2 kuće; Starija zgrada se sastoji od 2 sobe, jedna manja jedna veća, kuhinje i kupatila Novija kuća se sastoji od 3 sobe, terasa, podrum i letnja kuhinja. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 30.000 €, 50064,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se imanje od 5ha 64m2 + 1ha (nije preneto na prodavca) sa uknjiženom porodičnom zgradom 52m2 koja je srušena. Na imanju postoje dva izvora-bunara. Nalazi se ispod magistralnog puta Paraćin – Zaječar oko 600m makadamskim putem, sa lepim pogledom na Rtanj i Krivi vir. Boljevac,....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 30.000 €, 911,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u građevinskoj zoni, sastavljen iz 2 katastarske parcele 531 m2 + 381 m2. Položajem, okruženjem i kako je sređen zaslužuje pažnju, videti ga.CENA FIKSNA, provizija 840 eura.Možda je vama suđen. Agencijska provizija 3%. ID oglasa: 42817. .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 30.000 €, 2900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela ukupne površine 28,13 ari sa prelepim pogledom na Dunav od kog je udaljen oko 1.5 km. Do placa je dovedena struja kao i asfaltni put. Okružen zelenilom. Pogodan za vikendicu ili za domaćinstvo. Uknjižen. Agent Ljuba 060/559-3691 Agencijska provizija 750eura Broj....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 4625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 4625 m2, udaljeno 13 km od Prijepolja, Jabuka, potes Jabuka. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne Škole i Pošte. Ima prilaz direktno sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se iz dve parcele i postoji mogućnost kupovine po parcelama:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOR, 30.000 €, 152,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.02.2026 - 40.000 €
07.03.2026 - 35.000 €
19.03.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaju se tri kuće: 35m2, 72m2 i 45m2. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 30.000 €, 1047,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

10 ari placa u prelepom području Kosmaja. Guberevac, Sopot, Srbija ; Sopot, Guberevac, Krušik.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura , odlična lokacija za investiciono ulaganje, ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno velik i pravilnog je oblika, na idealnoj je lokaciji ima prilaz sa dve strane, sa glavnog puta i bočno sa seoskog makadam puta. Kuća je....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.indomio.rs

Gradsko-građevinsko zemljište od 12a na Strelištu .

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 30.000 €, 2510,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

PLAC veličine 25,10ari, zemljište u građevinskom području, ulica Deligradska, potes Vračar. Dostupna sva gradska infrastruktura za izgradnju 650e/ar - ukupno 16.315 evra .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 30.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119191, uknjizen, plac. Plac u Lipovici u Sremcici, zapocet a gradnja u osnovi 10x9. Gradnja je zapoceta 2010 godine tako da se vidi na snimku radi legalizacije. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 1732,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac površine 17a u naselju Bagrdan, idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice. Parcela se nalazi direktno pored asfaltnog puta, što omogućava lak pristup tokom cele godine. Pored placa su prošli struja i gas, što značajno olakšava priključke i smanjuje troškove buduće....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 30.000 €, 2993,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u jednom od najlepših prirodnih okruženja podno Kablara od 29,93 ara, na samo 20km od centra Čačka. S jedne strane placa prolazi asfalti put, el. struja, a sa druge strane mala rečica Kamenica. Pored je i netaknuto šumovito brdo tako da je moguće napraviti fantastičan....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 30.000 €, 932,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Baćevac, Vilna zona, plac za gradnju od 9,32 ara / oko 150 m od magistrale, zemljište za gradnju, zona porodičnih kuća, asfalt, voda, struja, gas, plac pravougaonog oblika, front placa uz asfalt oko 14m, mogućnost kupovine i susednog placa od 8,02a i dobijanja jedinstvenog placa od....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 30.000 €, 3400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljišta, pravilnog oblika, gde gradnja nije moguća. Agencijska provizija je 600 evra. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 61305. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 30.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119391, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno vise kuca i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom moze da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a moze i samo plac da....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 30.000 €, 1070,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac -gradjevinsko zemljiste, uknjizen 1/1, povrsine 10,6 ari, na odlicnom mestu, sa predivnim pogledom. Plac ispunjava sve urbanisticke uslove za gradnju (vikendice, porodicne kuce). Plac izlazi na asfaltni put. Gradska voda na placu. Pored placa prolazi struja i gas. U prodaji su....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 78,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3, 6 ara. Opis nekretnine: Kuća nije završena, što pruža mogućnost da je prilagodite sopstvenim željama i potrebama. Plac je idealan za razne....

 
 
 
  Plac, VINIK, 30.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malči ukupne površine 22,5ari (sastoji se iz tri placa). Sa 12ari građevinskog zemljišta, imate dovoljno prostora za izgradnju kuće ili vikendice, dok ostatak može biti iskorišćen za poljoprivredne svrhe ili kao vrt. Udaljenost od asfaltnog puta od 100 metara može....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 30.000 €, 23158,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 23158m2. Na placu se nalazi mlada šuma bagrema, a plac je smešten preko puta Majdana. Ev.Br. 5213 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 30.000 €, 4307,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 4307m2.Na placu se nalzi šuma sačinjena od bagrema i gelegunja. Ev.Br. 5659 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 15000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 1,5 hektara u ataru sela Lalinac Lalinske pojate, na katastarskoj parceli k. p. br. 5002 KO Lalinac. Parcela predstavlja izuzetno kvalitetno poljoprivredno zemljište, ravne konfiguracije, pogodno za intenzivnu poljoprivrednu proizvodnju. Na parceli su zasađene....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 25.000 € na 30.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 30.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 25.000 €
01.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123000, struja, plac. Nudimo vam plac u blizini Kosmaja,mesto Koracica. Plac je u gradjevinskoj zoni,nuzlaz na ulicu,asfalt. Na ulici je struja(bandere),voda.Sranica gradskog prevoza u blizini. Na oko kilometar je restoran Vilino korito. Blizu vrha Kosmaja. Vise informacija....

 
 
 
  Plac, VINIK, 30.000 €, 2971,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa - Donji Matejevac(Donji Matejevac)Prodaje se poljoprivredno zemljište u Donjem Matejevcu, površina placa je 2971m2 na 250m od glavnog puta.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 018-299-229Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 425)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.