• GoHome Professional
barem 70 m2 do 26000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 26000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 26000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 do 26000 eura" pronađeno 3 709 nekretnina - prosečna cena 41 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 24000 eura (malo jeftiniji)
    • 27000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 26.000 €, 527,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Čigota-Stvarna površina-527m2 , ugovorna površina-527m2, plac u građevinskom području. Odlična pozicija. Asfaltni put do placa. Blizina Ribničkog jezera i Čigote-naselje Smiljanića zakosi. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 26.000 €, 7448,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Srpski šor, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 7.448kvm. Red. br. Z-71 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 26000 eura'
26.000 €
26.000 €
26.000 €
  Plac, UŽICE, 26.000 €, 1734,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo zemljište u građevinskom području, u centru Mokre Gore, površine 1734 m2, po kulturi pašnjak 7.klase. Do placa vodi asfaltni put. Dozvoljena je izgradnja tj. formiranje poljoprivrednih gazdinstavqa u funkciji etno i eko-turizma. Najveći dozvoljeni indeks zauzetosti 10%.....

 
 
 
  Plac, SRBOBRAN, 26.000 €, 1505,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac sa voćnjakom u mirnom delu Srbobrana, sa izlazom na reku Krivaju. Plac se nalazi u građevinskom delu i izlazi na dve ulice, pa se može podeliti na dva placa i sagraditi dve kuće ili vikendice. Na placu se nalaze dva montažna objekta, jedan za opremljen za privremeni....

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 26.000 €, 171,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2023.,

www.gsigma.rs

Prodaje se plac u Aracu. Površina placa 15 ari. Na placu postoje komunalije za kuću od 171 m2. Od priključaka postoji voda (česma u dvorištu), priključak struje... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Plac, DIVČIBARE, 26.000 €, 404,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.feniks.rs

Na prodaju parcela površine 4 ara, po strukturi poljoprivredno zemljište. Voda i struja su do parcele. Udaljenost od centra Divčibara je manje od jednog kilometra. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 26.000 €, 108,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Dva objekta, oba legalizovana. Novija kuća završena 1987. g. ima u donjem delu spavaću sobu, dnevni sa kuhinjom i kupatilo, a u potkrovlju dve spavaće sobe. Dole parket, gore brodski pod, drvena stolarija, fasada, nema izolaciju. Stara kuća je u produžetku nove, ima samo sobu i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 26.000 €, 117,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Elemiru. Površine 117 m2, na placu od 572 m2. Kuća se sastoji od tri sobe, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase....Kolski ulaz... Grejanje gas Grejanje TA.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 26.000 €, 89,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju starija kuća u Ležimiru - 89 m2, plac 8 ariProdaje se starija kuća površine 89 m2 u mirnom mestu Ležimir. Kuća se nalazi na placu od 8 ari i poseduje dodatne pomoćne objekte i čardak. Osnovne karakteristike:Površina kuće: 89 m2Površina placa: 8 ariStruktura: 4 prostorijePomoćni....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 26.000 €, 1963,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

VRČIN - DIVLJE SAMO VAŠEPrelepo položaj šumskog zemljišta.1.963 m2 manje od polovine ravnog dela koji je u 2 ploče ostali deo pod nagibom daje mogućnosti arhitektama da mnogo lepo osmisle smisao ovog imanja. Divljina prepuštena novim vlasnicima, koja ima veliki potencijal. Okružena....

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 26.000 €, 620,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PLAC POVRŠINE 6,20 ARI U BLIZINI SVETOILIJSKE ULICE. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 26.000 €, 89,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća za rušenje na Paliću u asfaltiranoj ulici. Kuća poseduje monofazni priključak za struju i bušeni bunar. Svi gradski priključci su u ulici. .

 
 
 
  Kuća, TRNAVA, 26.000 €, 94,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Objekat ima struju, dok je voda bunarska i nalazi se na samom placu. Plac je ukupne povšine 1428m2, sa izlazom na asfaltirani put sa jedne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 26.000 €, 7127,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, lep plac u Zaplanjskoj Toponici koji se nalazi na par stotina metara od petlje auto puta Niš-Vranje i isključenja za Gadzin Han. Plac je pravougaonog oblika, poljoprivredno zemljište, uknjižene površine 7127 m2. Širina fronta je 32 metra, dužina 228 metara. Plac....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 26.000 €, 2201,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 2201m2 u građevinskom području u Čereviću. Ravan, pod malom kosinom, ne poseduje priključke, ali su priključci u blizini placa. Prilaz placu je kada se siđe sa glavnog puta malo lošiji, oko 50m, nasut tucanik. Dimenzije 31,5m front x 77m. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 26.000 €, 149,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bačkom Brestovcu, prodaje se renovirana četvorosobna kuća površine 149m2, na placu od 1368m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, jedna soba nije završena, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa. PVC stolarija, podovi laminat i pločice, trofazna struja, gradska voda, septička....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 26.000 €, 1294,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac, u selu Popovac nadomak Niša. Nalazi se u naseljenom delu. Na plac se ulazi direktno sa asvaltirane ulice. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Za opremanje objekta postoji kompletna komunalna infrastruktura, voda, struja, kanalizacija, telefon. Površina....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 26.000 €, 6733,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju atraktivna parcela smeštena uz glavni, prometni put ka Supskoj, koja zahvaljujući svojoj poziciji pruža odličnu vidljivost i lak pristup. Parcela se ističe širinom fronta od čak 30 metara, što ga čini izuzetno pogodnim za različite poslovne namene – izgradnju poslovnog....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 26.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Radomira Vićentijevića, ravan plac, pravougaonog oblika, građevinsko zemljište, voda i struja na placu, uknjiženo (kuća 43m2 koja nije u funkciji). Agencijska provizija za kupca 2% .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 26.000 €, 94,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 3122m² · 26.000€.

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 26.000 €, 1037,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neograđeni prazan plac spreman za gradnju porodične kuće. Plac je širine u frontu 17 m a dužine 60 m. Svi gradski priključci su na ulici. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 26.000 €, 10418,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Aradac – poljoprivredno zemljište – tri parcele ukupne površine 1,04 ha (10418m2). Na parceli se nalazi bunar + 1.700 stabala crnog oraha starosti 8 godina. Uknjiženo 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 2620,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trnavi površine 26,2a. .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 26.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac 15 ari u Zaklopači, ulica JNA, na putu koji spaja Zaklopaču i Vrčin, samo 3.5km od izlaza na auto-put, toliko do starog Smederevskog puta. Prema planu korišćenja zemljište se nalazi u površinama namenjenim za građevinsko zemljište i dozvoljava se gradnja stambenih objekata kao....

 
 
 
  Plac, POPOVAC, 26.000 €, 1294,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 26.000 €, 2942,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u Somboru-Venac Petrove gore, u blizini Apatinskog puta, iza Elektrodistribucije. -Površina placa je 2942m2. -Frontalno do puta je cca13m. -Svi priključci su u blizini placa. -Pogodno za razne vrste delatnosti, kao i za stambene....

 
 
 
  Plac, KOVIN, 26.000 €, 13810,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Plac na ulazu u selo Malo Bavanište, pravilnog oblika 45x310m, od kojih je 1331m2 upisano kao građevinsko zemljište i gde su upisana tri objekta od 29m2,41m2 i 30m2, ostalo zemljište se vodi kao poljoprivreno, voćnjak i šumsko. Nalazi se u potesu Jedanaest lanaca K.O. Gaj. Pored placa....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 26.000 €, 2217,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac - poljoprivredno zemljište u Kragujevcu naselje Male Pčelice. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 26.000 €, 592,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište koji se sastoji od dve parcele ukupne površine 592 m2. Nalazi se pored asfaltog puta u donjem delu Donje Vrežine, blizu svih potrebnih komunalnih priključaka i ostalih kuća. Lep, ravan plac kome je širina fronta prema ulici....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 26.000 €, 300,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Novom Kozjaku selu u opštini Alibunar, na oko 50 kilometara od Vršca i 75 od Beograda, na prodaju slonska kuća sa velikim placem-dvorištem. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama. Kuća ima 5 soba sa ulice, više manjih odelenja u kući sa dvorišne strane, verandu,....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 26.000 €, 1049,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini Radijalca površine 1049 m2. .

 
 
 
  Plac, IVANČA, 26.000 €, 2592,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Vrlo zanimljiv plac u neposrednoj blizini magistralnog puta Mali Požarevac - Mladenovac i u blizini naplatne rampe Mali Požarevac. Plac u fazi promene namene iz poljoprivrednog u građevinsko zemljište. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 9a u mestu Voljavče kod Jagodine. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 26.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se više građevinskih parcela u Kragujevcu - naselje Vinigradi. Placevi se mogu kupovati pojedinačno ili grupno u paketu zbog svoje povezanosti i to sledeće površine: 1ha, 10 ari, 10 ari, 5,19 ari, 5,18 ari, 5,21 ari. Asfalt, neposredna blizina komunalne infrastrukture. .

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 26.000 €, 77,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju, P=77m2 na placu od 30ari. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća ima gradjevinsku dozvolu. Voda je bunarska sa hidroforom, struja trofazna. Kuća ima ozidano potkrovlje, potrebna adaptacija potkrovlja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 417)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>