• GoHome Professional
barem 70 m2 do 25000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 25000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 25000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 do 25000 eura" pronađeno 3 476 nekretnina - prosečna cena 38 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 23000 eura (malo jeftiniji)
    • 26000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Parcela do glavnog asfaltnog puta u Trnavi. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4581,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište na glavnoj ulici u Dankovu, pogodno za hale i poslovne prostore. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4997,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Nalazi se blizu firme Ljube Invest. Pogodna za gradnju stambenog ili poslovnog prostora. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 25000 eura'
25.000 €
25.000 €
25.000 €
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 3750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*bunar na placu *priključak za monofaznu struju *odlična za izgradnju kuće sa voćnjakom, za beg iz grada .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 25.000 €, 3572,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od Ćuprije. * Osnovne karakteristike: Površina: 35,72 ari – idealno za gradnju porodičnih kuća, vikendica ili poljoprivredno gazdinstvo *Pristupni....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 25.000 €, 95,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU KUĆA U MESTU PEČENJEVCE. .

 
 
 
  Plac, AVALA, 25.000 €, 1298,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2022.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Mali Popovic, plac 1298 m2, mogucnost prikljucenja struje i gradskog vodovoda, pogled, uz asfalt, dozvoljena gradnja. .

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 25.000 €, 104,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – dvosobna kuća površine 104m2 + pomoćne prostorije i garaža na placu površine 9,05 ara. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Garaža.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 22.000 € na 25.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 25.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2021 - 25.000 €
09.06.2023 - 20.000 €
22.08.2025 - 22.000 €
11.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2021.,

www.feniks.rs

Plac u najmirnijem delu Grocke u naselju Sedlarac, koji je udaljen 400m od Smederevskog puta i 800m od Dunava. Na placu postoji kuća 59m2 koja nije uknjižena. Plac se vodi mkao gradsko građevinsko zemljište. Sedlarac.

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća površine oko 150m2 na placu površine 23,32 ara. Monofazna struja, voda, septička jama. Kuća zahteva veća ulaganja. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, LUKIĆEVO, 25.000 €, 116,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Lukićevo – trosobna dvojna kuća površine 116m2 (uknjiženo samo prizemlje) na placu od 4.3 ara sa kolskim ulazom, čvrsta gradnja, trofazna struja, šupa. Moguća zamena za stan uz našu doplatu. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 25.000 €, 101,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.agencijapragma.com

Lukino Selo – dvosobna kuća od mešanog materijala površine 101m2, na placu površine 14,5 ara, monofazna struja, voda, PVC stolarija, laminat. Prodaje se 5/6 delova kuće. Vlasnik 1/6 je preminuo i nisu poznati naslednici, pa se na tom udelu ne može preneti vlasništvo. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 R-ID: #2547 .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 25.000 €, 638,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stajićevo - plac površine 6,38 ara uknjižen kao njiva II klase. Nadomak Zrenjanina na putu za Beograd. Širina placa je 21m, a dužina oko 32m. Takodje, postoje i temelji dimenzija 7x10,5m, koji su kvalitetno izradjeni, oko 40cm iznad zemlje. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 116,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

***SNIŽENA CENA ***Uknjižena Ruševna kuća 116 m2 NA PLACU OD 14. 48 a u okolini Zrenjanina... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 25.000 €, 1727,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište na putu ka selu Malošište, u neposrednoj blizini Novog groblja. Plac se nalazi pored samog asfalta i površine je 17ari. Dimenzija placa je oko 32m x 58m. Po urbanističkom planu prostor je predvidjen za neku poslovnu delatnost, odnosno vodi se kao....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak u punom rodu koji ima sistem kap po kap, od voćaka ima jabuka, šljiva, kruška, kajsija. 80 m 2 1.5 0 0 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 159,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju kuća u selu Svetozar Miletić, u blizini nekadašnje banje. - Površina kuće je 159 m2, a placa je 1881 m2. - Kuća je od kombinovanog materijala naboja i cigle i obuhvata dve sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i ostavu sa tavanskim prostorom.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 136,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju odlična seoska porodična kuća u Rastini. -Površina kuće je 136 m2, a površina placa je 1420 m2. Plac je pravilnog oblika i kompletno ograđen. -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i ostavom. -Grejanje je na struju, TA....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 116,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

***SNIŽENA CENA ***Uknjižena Ruševna kuća 116 m2 NA PLACU OD 14.48 a u okolini Zrenjanina *SNIŽENA CENA-POVOLJNO*Prodajemo u okolini Zrenjanina Ruševnu kuću 116 m2 na Lepom Velikom Placu veličine cca 15 a na dobroj lokaciji na glavnom putu Više informacija na tel. 065/385....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 25.000 €, 623,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u Željezničkom naselju prodaje se plac površine 623 m2 koji se nalazi na uglu 2 ulice. Ispred placa je dovedena struja i gradska voda. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 27.900 € na 25.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMČICA, 25.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 29.900 €
29.06.2025 - 27.900 €
06.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac,dozvoljena gradnja P+2+PK,indeks zauzetosti parcele 0,70. Front parcele ka ulici je 10 metara. Minimalna širina građevinske parcele po informaciji o lokaciji je 6 metara. Minimalna površina građevinske parcele po informaciji o lokaciji je 250 m2. Parcela je udaljena....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 22500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju veca parcela sa bunarom i manjim objektom .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 25.000 €, 14000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parcela 1.4 hektara poljoprivrednog zemljišta u selu Katrga kod Mrčajevaca, na udaljenosti 3,5 kilometara od magistrale, u neposrednoj blizini novoizgrađenog autoputa. Pristup parceli obezbeđen sa lokalnog puta. Zemljište pogodno za uzgajanje svih vrsta poljoprivrednih....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 977,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu naselje Male Pčelice .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 2469,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 24.69a . Plac je u gradsko građevinsko zemljište i pored placa postoje priključći . Nazovite nas i zakažite razgledanje. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka Banja, plac za gradnju 3 km od centra, naselje Reka, cena 25000 evra. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 25.000 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P570 Građevinski plac površine 17 ari pozicioniran je u mirnom prirodnom okruženju i u zdravoj okolini. U blizini placa je i trotoar koji vodi direktno do centra Sopota. Predstavlja odličnu lokaciju za izgradnju kuće. Centar atraktivnog Kosmaja je udaljen oko 10 km od placa,....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 25.000 €, 700,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini Radijalca. Površine je 700 m2 i predviđeno je za gradnju porodične kuće. Nalazi se u asfaltiranoj ulici, u kojoj su svi priključci gradski. Širina u frontu je 20m. .

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 25.000 €, 71,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju staroseoska kuca 71m2 u selu Bogovina,na nekih 3km od glavnog puta.Kuca je mekog materijala,ima tri prostorije,od kojih jedna od njih ima staroseoski kamin.Iako je star objekat je u dobrom stanju,takodje poseduje plac gde je nekada bio vocnak.Ima struje i vode sto je u....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 25.000 €, 64,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se, na Monoštorkom putu udaljenom 6km od centra grada Sombora, stan 64m2 u suterenu, sa pripadajućim delom dvorišta i pomoćnim objektom. Može poslužiti kao vikendica jer je udaljen 150m od kanala. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 2479,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Đurđevom brdu površine 24,79a. .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ĆUPRIJA, 25.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 50 ari na glavnom putu za Supsku. Nalazi se u građevinskom područiju. Ukoliko želite da pogledate plac sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 25.000 €, 78,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor koji se nalazi u Crvenki ima 78 m2. Poseduje dve prostorije i mokri čvor. Struja trofazna, gradska voda, klima uređaj, parking mesto ispred objekta. .

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 25.000 €, 1103,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište u Krnjači, nedaleko od Pančevačkog puta. Plac se sastoji iz dve katastarske parcele (6 i 5 ari). Uži (front) deo placa se graniči sa asfaltnim putem a nedaleko od placa se nalazi vodovodni i elektro priključak. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 50000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 25.000 €, 2382,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se njiva u selu Donje Vlase udaljena 350m od centra sela. Nalazi se pored samog asfaltnog puta sa frontom ka ulici oko 30m. Povšina njive je 2382m2. Nepokretnost se po katastru vodi kao poljoprivredno zemljište. Agencija Kvart nekretnine upisana je u registar posrednika pod....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 25.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org