• GoHome Professional
barem 40 m2 do 210000 eura parking - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • barem 40 m2 do 210000 eura parking - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 210000 eura parking

  • Za upit "barem 40 m2 do 210000 eura parking" pronađeno 25 688 nekretnina - prosečna cena 2.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja je odvojena od dnevne sobe staklenom stenom. Trpezarija sa velikim stolom za 6 osoba....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 204.300 €, 168,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na Kamenjaru, površine 168m 2 . Kuća je potpuno opremljena, grejanje etažno, lepo veliko dvorište. Lep raspored prostorija u kući. U donjem nivou su dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik, veliko kupatilo, prostorija za veš mašinu, mašinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.250 €, 95,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 95m2 u blizini Limana 4 dvostrano orjentisan. Stan poseduje veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, toalet i dve terase. Na iskazanu cenu obračunava se 10% PDV. Mogućnost povraćaja PDV a. Garžno parking mesto je 16 000 eur. + Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 204.090 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Stan se nalazi na prvom spratu. Ima dve spavaće sobe, dva kupatila. Dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.015 €, 58,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u Pregrevici – mir, priroda i moderan život pored Dunava U ponudi je kvalitetna novogradnja niske spratnosti u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica u Zemunu – u blizini Dunava. Savršena lokacija za sve koji žele mir, prirodu i brz pristup gradu. ✨ Prednosti objekta:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 204.000 €, 48,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja izuzetnog dvosobnog penthouse-a u Novom Sadu, smeštenog u samom srcu Stari Grad, na prestižnoj i retko dostupnoj lokaciji. Stan ima 48 m2 stambene površine i 170 m2 spektakularne terase sa panoramskim pogledom na ceo Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu. Nekretnina se odlikuje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 204.000 €, 104,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima. Objekat Po+P+5 nudi vrhunske materijale i prijatan ambijent za stanovanje. Sa odličnom organizacijom prostora. Standardi izgradnje: Tarket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 204.000 €, 68,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116727, I/III, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Zavrsetak gradnje Oktobar 2025. Isplata po fazama Luksuzna zgrada,na divnoj i mirnoj lokaciji,ima dosta zelenila. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U prelepom parkovskom okruženju, u zgradi Rudo, istočnoj kapiji Beograda, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Zgrada je uredna i održavana, sa nekoliko liftova, okružena zelenilom sa dosta sadržaja kako za decu, tako i za starije sugrađane. Nadomak je kompletna infrastruktura, tržni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 80m2. Stan poseduje dodatno dvorišnu ostavu i pripadajuće parking mesto. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična komunikacija sa glavnim saobračajnicama. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.000 €, 77,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 73m2. Stan je useljiv. Odličan raspored prostorija.Dva kupatila. Parking mesto. Cena stana sa pdv. Odlična komunikacija sa glavnom saobraćajnicom Bulevar Patrijarha Pavla. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 203,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor na Bulevaru Nemanjica u blizini Idea supermarketa i OŠ Sveti Sava 113,4m2 i 90m2 potkrovlja . Lokal je pogodan za razne delatnosti. Ima izlaz na dve strane i portale. Prethodna namena je bila riblji restoran. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.000 €, 67,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja direktno od investitora Predstavljamo Vam izgradnju urbanistički modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti Po+P+3+PK, sa samo 12 stambenih jedinica različitih struktura, koji se nalazi na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu, na Grbavici (blizina vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 211.000 €, 108,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici koji se prostire na dve etaže. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak, kuhinja, tri spavaće sobe i kupatilo, na drugoj etaži dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Može se koristiti kao dve odvojene stambene jedinice. U prirodi ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 203.940 €, 86,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstvaljamo vam odličan dvostrano orijentisan četvorosoban stan sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom,tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Stan je rađen najkvalitetnijim materijalima, grejanje je na gas što znači da ima veoma male troškove u toku zimskog perioda.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 203.940 €, 94,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću od 94m2 sa garažom od 18 m2 u ulici blizu Sajma, Master centra. Sve je uknjiženo. Objekat je prizemni, ima kolski ulaz, garažu od 18m2 i besplatan parking ispred kuće, za dva auta. Kompletno je renovirana , menjane instalacije i sređen krov. Dvorište idealne veličine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 203.940 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan površine 100 m², smešten u mirnom delu Veternika. Stan se nalazi u novoj zgradi, sa samo jednim stanom po spratu, što garantuje dodatnu privatnost i mir. Stan je odlično raspoređen i obuhvata: veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, tri....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 203.940 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtsavljamo Vam odličan porodičan stan u blizini Lipovog gaja. U pitanju je zgrada novije gradnje. Sam stan je odlčnog rasporeda i dobro je iskorišćen svaki kvadrat. U ceni stana su takodje dva parking mesta i ostava u podrumu. Bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 203.940 €, 107,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova, izuzetno elegantna i sa stilom sređena vikend kuća površine 107 m2 na velikom placu od čak 4100 m2. Odlikuje je tiho okruženje, tj činjenica da nema direktnih komšija što garantuje mir i intimu. Kuća se nalazi u prirodnom okruženju, sa prelepim pogledom na voćnjake....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 203.940 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina u Lipovom gaju. Za vise informacija i sam obilazak, kotaktirajte nase agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 203.940 €, 167,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu porodičnu kuću na obali Dunava u Beočinu. Kuća je po strukturi četvorosobna, na spratu se nalaze dve spavaće sobe od po 17 m2 , kupatilo sa tuš kabinom i glavna spavaća soba od 30m2 sa svojim zasebnim kupatilom sa velikom kadom i svojim zasebnim garderoberom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 203.930 €, 58,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Blizina medicinskog fakulteta, sajma, banaka, ž. stanice, restorana, marketa. Izgradnja sa rokom useljenja kraj 2026. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Izuzetna investicija. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-sajam/549928....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 203.900 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad – Petrovaradin Porodičan troiposoban stan od 83 m², moderan, funkcionalan i odlično održavan Na prodaju je izuzetno komforan i dobro organizovan troiposoban stan površine 83 m², smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje, završene 2019. godine. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 203.840 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 203.670 €, 68,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prijatnom delu grada, na samo nekoliko minuta od Dunava i u neposrednoj blizini modernog kompleksa Zemunske kapije, smešten je ovaj atraktivan stambeno-poslovni projekat koji pruža idealan balans između urbanog života i mirnog okruženja. Lokacija se izdvaja odličnom povezanošću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 203.600 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep stan na Vidovdanskom naselju, u blizini (a dovoljno daleko) je Najlon pijaca. Blizu stana se nalazi sve što je potrebno za život. Marketi, Dom zdravlja, Prodavnice, Autobuske linije itd. Stan se sastoji iz dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave (špaiz), jako lepog....