• GoHome Professional
barem 40 m2 do 200000 eura parking klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • barem 40 m2 do 200000 eura parking klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 200000 eura parking klima

  • Za upit "barem 40 m2 do 200000 eura parking klima" pronađeno 8 477 nekretnina - prosečna cena 1.877 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.500 €, 72,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.500 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljam jedan fenomenalan stan na potezu Podbare. U odličnoj mirnoj ulici Pavla Stamatovića, veoma komforan stan u novijoj zgradi, sa dve spavace sobe, dnevim boravkom. trpezarijom i kuhinjom, kao i sa dve prelepe terase. Veoma osvetljen i praktičan za porodicu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.500 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

cena stana je sa izrazenim pdv-om Lux novogradnja, u sistemu PDVa, na odlicnoj poziciji u naselju Braće Jerkovic, moguca kupovina na kredit. Dvostrano orjentisan, sa dosta prirodne svetlosti, osuncan. Odlican raspored, maksimalno iskoriscena kvadratura. Prostorije dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.800 €, 123,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi! Izdajemo odličan, stan u jednoj etaži u Puškinovoj ulici na Grbavici. Stan se nalazi na 4.spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka koji je u portalima i ima izlaz na terasu koja gleda na ulicu. Kuhinja u sklopu dnevnog boravka, odvojena....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 205.000 €
01.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova nekretnina se nalazi u mirnom delu grada, u blizini svih bitnih sadržaja kao što su prodavnice, škole i javni prevoz. Stan se prostire na 41 m2 i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase sa prelepim pogledom na grad. Enterijer stana je moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.540 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, TC stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput. Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugrađeni su najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.541 €, 71,22 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugradjeni su najkvalitetniji materijali.Keramika italijanska i španska, vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.700 €, 53,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 196.700 €, 53,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.605 €, 92,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 90.52m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.570 €, 78,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78,10....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 196.418 €, 52,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Lokal sa izlogom se nalazi na glavnoj ulici i prostiraće se na dva nivoa, prizemlje će iznositi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.320 €, 64,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan. Fantastična izgradnja na Grbavici, u mirnoj ulici. 62m2 Svaki detalj odiše kvalitetom - od Tarket podova do PVC stolarije i roletni na elektro motore. Cena sa PDV-om. Uz stan se može kupiti parking mesto,garažno mesto ili garaža Pozovite naše agente na 021/425-112,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 196.270 €, 85,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban, komforan stan u 85m2 na veoma atraktivnoj lokaciji Sajam-Rumenačka. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi, građenoj fasadnom ciglom. Stan ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja,što je njegova prva prednost. Od opreme na podovima je nov laminat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 196.200 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj komforan stan nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija – u neposrednoj blizini Dunava, Riblje pijace i pešačke zone u samom centru. Idealna pozicija omogućava brz i jednostavan pristup svim atraktivnim delovima grada, što ga čini savršenim izborom kako za porodični život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.060 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN SE SASTOJI IZ DVA NIVOA,DUPLEKS.U PRVOM NIVOU JE DNEVNI BORAVAK,HODNIK,KUHINJA SA TRPEZARIJOM,TERASA,OSTAVA,WC.U GORNJEM NIVOU SU DVE SOBE,HODNIK,VECE KUPATILO.STAN JE ZA MINIMALNO ULAGANJE,U DVORISTU ZGRADE JE SLOBODAN PARKING ZA SVE STANARE.MOZE ZAMENA ZA DVA MANJA STANA UZ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.060 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Grbavici, duplex, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je dvorišno orjentisan, nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Na donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. Na gornjoj etaži ima hodnik....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 196.000 €, 180,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda. Mirno, stalno naseljeno mesto. Blizina gradskih sadržaja, etno-sela i izletišta, hotela „Izvor“, kao i ekskluzivnog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.000 €, 109,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

PRAVNI 109 IV CG 196.000 Prodaje se cetvorosoban stan od 109mkv na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne, trpezarije, reso kuhinje, spajza, tri spavace sobe, kupatila sa wc-om i posebnog wc-a i lodje iz spavace sobe, kuhinje i trpezarije. gleda na dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 196.000 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 196.000 €, 184,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sve novo!!! Bez ulaganja, prelepa potpuno renovirana spratna kuća u širem centru Žablja, na 20min. vožnje od Novog Sada i 10-ak min. od Zrenjanina. Stambena površina 184m2: Podrum: tri prostorije)+Prizemlje: kuhinja sa trpezarijom, špajz, dnevni boravak (izlaz na veliku terasu i iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 57,34m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.760 €, 76,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 76,23....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 83,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na traženoj lokaciji, u blizini škola, autobusko stajalište, park Stan je dvostrano orijentisan, spavaće sobe su dvorišno orijentisane, dnevni boravak ulično orijentisan, poseduje dve terase. Zgrada održavana, novije gradnje, stan bez većih ulaganja. Uz stan ide parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 97,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

***LEP STAN,ODLIČNA LOKACIJA*** Predivan stan u Novom Sadu u bul.V.Stepe 97,65m²:4 sobe,kuhinja,trpezarija,kupatilo,ostava,terasa,letnja kuhinja,podrum.Uknjižen na 64m2,ostatak na uknjižbi-uz stan ostaje ugradna kuhinja i klima,kupatilo novo,vodovodne cevi zamenjene u celom stanu,odvod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Poseban čar ovog strana su dve velike terase preko celog stana od kojih jedna gleda na ulicu druga na dvorište, a i tu je deo Grbavice koji je prepun zelenila. Još jedna velika prednost je to što u dvorišnom delu zgrade ima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 195.700 €, 161,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća izgrađena 2015. godine bez potrebe za ulaganjem. Na placu pored kuće se nalazi novizgrađeni lokal od 55m2 koji koji se po potrebi može preurediti u stambeni prostor. U prizemlju kuće se nalazi komforan dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 195.700 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam izvanrednu nekretninu. U pitanju je trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji, na Alibegovcu. Zgrada je useljena 2025. godine i nalazi se u sklopu zatvorenog kompleksa. Stan je luksuzno opremljem i dodatno je rađen, a prodaje se kompletno namštene.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 195.700 €, 123,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u najlepšem delu Ledinaca. Okružena zelenilom i sa prelepim pogledom na tvrđavu i grad ova kuća može postati vaša oaza mira i spokoja nedaloko od Novog Sada. Sa završetkom novog mosta do grada čete dolaziti za 10 minuta lagane vožnje. Blizina škole vrtića prodavnica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan trosoban stan na Limanu. Nalazi se na 9. spratu koji nije poslednji, u zgradi koja poseduje dva lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i odvojenim radnim delom, kuhinje, dve velike spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Idealan za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.700 €, 84,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.5 stan u NOVOM SADU, TELEP, površine 84m2 +ogradjeno dvorište sa zelenilom.Stan je dobrog rasporeda.Nalazi se na dobroj lokaciji u mirnoj ulici nadomak Limana 4. Blizinia škole,vrtića,mega marketa kao i sotalih sadrzaja.Odlično povezan sa ostalim delovima grada.Vredi....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 195.700 €, 261,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Čortanovci-Odlična porodična kuća na veoma lepom mestu u samoma selu. Kuća je na placu od 1400 m2 sa pomočnim objektom u dvorištu, nalazi se na uglu dve ulice. Sa jedne strane poseduje i manji lokal koji se može iskoristiti za razne delatnosti.. Kuća je veoma dobra za rentiranje kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan 3.0 dupex sa garažom na Novoj Detelinari.Stan ima 70m2 donja etaža se sastoji od prostranog svetlog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,toaleta i hodnika.Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo.Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen,poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 111,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Predstavljamo Vam fantastičan porodičan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Grbavici, u ulici Miše Dimitrijevića! Stan se prodaje kompletno namešten, a opremljen je vrhunskim hrastovim parketom, nemačkom PVC stolarijom, velux krovnim prozorima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex. Ovaj troiposoban stan se nalazi na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. Blizina Sajma, marketa, škola, autobuskih stajališta, fenomenalno povezan sa svim delovima grada. Vrhunski kvalite izgradnje i opreme. Izuzetno osvetljen stan, poseduje prelep....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 195.700 €, 144,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća. Retko u ponudi. U blizini Vile Stanković, ruža vetrova, jedinstvena mikro klima, plac izlazi na glavni put i na sporednu ulicu. Sagrađena 2013. godine. Dnevna soba, trpezarija, kuhinja sa ostavom, 2 veće spavaće sobe i 2 manje, kupatilo i wc. Dve terase. U okviru....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 195.700 €, 75,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan trosoban stan na top lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, 2 terase i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1, bez tereta i zabeležbi. Stan se može pogledati svaki dan uz prethodnu najavu. Za sve dodatne informacije pozovite. šifra 519912,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Funkcionalnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u se prostorije. Tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena, izlaiz na terasu, gde se nalazi ostava, kupatilo i posebno wc. Parket u svim sobama, stolarija drvena. Stan je uredan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1. šifra 489106,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 540)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>