• GoHome Professional
barem 40 m2 do 200000 eura parking kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 200000 eura parking kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 200000 eura parking kablovska

  • Za upit "barem 40 m2 do 200000 eura parking kablovska" pronađeno 6 499 nekretnina - prosečna cena 1.818 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČAJETINA, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13 kilometara i na 400 metara od magistrale. Nalazi se u prelepom prirodnom planinskom okruženju, namenjena za odmor i uživanje u svakom trenutku.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 189.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija za više stambenih jedinica. Kuća je uknjižena 1/1, u osnovi ima 68m², dok ukupna površina objekta iznosi oko 280m², smeštena na placu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ante Bogicevica Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 do 200000 eura parking kablovska'
189.000 €
189.000 €
200.000 €
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa), 5/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Lux namešten trosoban stan, na vrlo lepoj lokaciji u blizini škola, vtrić, autobusko stajalište na 100m. Prodaje se kompletno namešten, sa belom tehnikom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 310,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija kuća se sastoji od suterena i visokog prizemlja, u osnovi 68 m2 gde je u suterenu ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska prostorija, ( Korišćena kao lokal sa kupatilom ) dve ostave - u jednoj je kotao na struju i podrum. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevne....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je 300m2. Kuća je gradjena za potrebe izdavanja apartmana i soba. U suturenu je apartman. Prizemlje se sastoji od dve sobe i apartmana a potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 200.000 €, 323,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje, kupatila, stepenica koje vode do sprata i garaže. Sprat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan porodičan stan, svetao i funkcionalan. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu manje stambene zgrade, trostrano je orijentisan i lako adaptabilan u 4.0. Lokacijski je dobro pozicioniran tako da se nalazi u blizini svih sadržaja i ima odličnu povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju renoviranog, komfornog trosobnog stana sa garažom, samo 5 minuta od centra grada. Zgrada kvalitetne gradnje, renomiranog investitora. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.000 €, 142,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na popularnoj lokaciji, u lepoj ulici. Nekretnina ima mnogo potencijala, potkrovlje je u sirovom stanju i na taj način pruža široki spektar mogućnosti da se uredi po željama. Prednost same kuće je i odličan kvalitet gradnje, kombinacija blok i cigla, sa duplom izolacijom. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 94,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici u Vojvođanskoj ulici. Stan ima veliku dnevnu sobu, povezanu sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva potpuno opremljena kupatila i terasa. Stan je potpuno renoviran krajem 2019. i početkom 2020. godine (zamenjene sve sanitarije, nove....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 200.000 €, 123,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća u centru Veternika. Na placu od 574 m² nalazi se prostrana porodična kuća od 123 m², idealna za udoban život ili investiciju. Kuća sadrži: dve velike spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, kao i garažu od 40 m².....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća na dobroj lokaciji sa velikim dvorištem. Komforne prostorije, odličan raspored. U prizemlju je završen četvorosoban stan, a gornja etaža potkrovlja je u sirovom stanju, može se srediti po želji kupca. Izgrađena je 2008.g. Može da funkcioniše kao dve odvojene....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 200.000 €, 353,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Ukoliko želite udoban život van velegradske gužve u prelepom okruženju ova samostalna višespratna kuća na izuzetnoj lokaciji je pravi izbor za Vas !!! Kuća se nalazi u prelepoj Šumadiji, u Aranđelovcu, gradu podno Bukulje i Venčaca na oko 260m nadmorske visine, kulturno-istorijskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Zemunu. Stan je u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan, sa mogućnošću adaptacije u troiposoban, što ga čini odličnim izborom kako za....

 
 
 
  Apartman, BARAJEVO, 200.000 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i šankom, odvojene prostrane spavaće sobe sa amreričkim plakarom, kupatila i terase. U sklopu objekta postoji spa centar. Apartman....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 118,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine 118 m2 u osnovi i pomoćni objekat. Na placu površine 403 m2, nalazi se sređena i useljiva kuća, čvrste novije gradnje, sa urađenom izolacijom. Kuća ima suturen, u kome se nalaze hodnik, kupatilo, kuhinja i dve sobe. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u blizini glavne železničke stanice. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život. Nedaleko su vrtić, marketi, autobusko stajalište. Kuća je u osnovi 100m2, ukupne površine 200m2. Spratnosti je prizemlje i sprat. Kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 200.000 €, 190,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Lepa,kvalitetna porodicna kuca,sa garazama,etaznim grejanjem,sve je uknjizeno.Ima sve vrste mogucnosti grejanja,deljiv plac,dodatne temelje od 50m2.Idealna za dve porodice,ortacku gradnju.Sve je u blizini.Ima 7 ari placa.Moze zamena za jedan,ili dva stana,od toga moze jedan na moru.Kuca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 200.000 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna novogradnja u produzetku Limana 4,pouzdan investitor sa dugogodisnjim iskustvom i zavidnim renomeom u izgradnji stambenih objekata.Uskoro useljivi stanovi svih struktura.Grejanje na gas po utrosku.Obezbedjen parking u dvoristu za svaki stan.Za kupce prve nekretnine moguc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gde se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 200.000 €, 255,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna vila nadomak hotela Palisad. U sklopu objekta tri apartmana koja se izdaju godinama. Grejanje je etazno na pelet ili struju i svaki sprat je nezavistan. Kuca se prodaje namestena i odmah spremna za preuzimanje posla. Sve informacije na broj 0611436777 Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju predivno uređena kuća na Klisi, nameštena kvalitetna gradnja, 300 kvm, dve vrste grejanja: na gas i na čvrsto gorivo. U nivoima četiri spavaće sobe, dva kupatila. Na prizemlju prostor predviđen za lokal. Kontakt telefon: 064 276 11 89 Danka. Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u mirnom delu Zemuna. U blizini se nalaze prodavnice, vrtici, osnovna skola, veterinar, dom zdravlja i zeleznicka stanica. Dobro je povezan autobuskim linijama 15,45,78,612. Stan je uknjizen i moguca je kupovina na kredit. Dvostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BANJICA – Bulevar oslobođenja, renoviran trosoban stan. U ponudi je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran trosoban stan sa odvojenim spavaćim blokom i dva mokra čvora. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle na Banjici . Iz stana se pruža predivan pogled na park. U zgradi postoje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 374,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 281 m2 na 6,3 ari placa , na glavnom putu u naselju Šumarice. Kuća se sastoji 3 dnevne sobe, 5 spavaćih soba i 5 kupatila. Kuća ima izolaciju, grejanje je na pelet. Garaža i kapija imaju sistem daljinskog upravljanja. Odlična moderna izgradnja i lokacija koje su....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednom placu izgradjene dve kuce. Prva kuca manja 90m2 sa garazom od 45m2, staragradnja, namestena i funkcionalna, sa mogucim useljenjem odmah. Od prostorija ima 3 spavace sobe, pomocnu prostoriju, kuhinju, kupatilo i dnevnu. Izmedju kuca je uredjeno dvoriste, delimicno nadkriveno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten 2.0 stan na Adamovićevom naselju u neposrednoj blizini osnovne škole. Stan se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa terasom, kupatila, spavaće sobe i fizički odvojene kuhinje sa prirodnom svetlošću i ventilacijom. Stan je 60m2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u izgradnji u naselju Borča, potes Ovčanski put. U procesu ozakonjenja. Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.oglasi.rs

Čerević kuća sa halom stambena zgrada sa radionicom površina kuće 160m2 PR + 1 2 sobe, 2 kupatila površina hale 330m2 površina placa 642m2 struja / voda / gas vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra agencije: 1338....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIČKA RAMPA, 86m2, ČETVOROSOBAN Na prodaju odličan porodičan stan na lokaciji Veternička rampa. Zgrada je nova, 3 godine stara i veoma kvalitetno radjena. Grejanje je na gas te su računi veoma niski i samo u sezoni plaćanja. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 200.000 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 68m2, DVOIPOSOBAN Na prodaju dvoiposoban dupleks stan u potpunosti opremljen, smešten u mirnom i urbanom delu grada, idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je moderno uređen i ne zahteva dodatna ulaganja. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, wc-....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 200.000 €, 184,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča spratnosti PR+1+PTK, ukupne bruto površine225,84 m2, neto pvršine 184,46 m2 + 100 m2 pomoćne porodične stambene zgrade koja se nalazi u dvorištu i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice gde svaka ima 50 m2. 3 ara placa. Poseduje garažu.Odlična lokacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 200.000 €, 62,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u novijoj zgradi,, ulica Gospodara Vučića, neposredna blizina Ekonomske škole. Nalazi se na 3. spratu/4 u lepo održavanoj zgradi, bez lifta. Stan je veoma svetao, 62 m2, sa odličnom strukturom. Uz sstan se prodaje i garažno parking mesto po ceni od....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 199.999 €, 110,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa dve stambene jedinice,uknjižena,u mirnom delu u blizini osnovne škole. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 199.999 €, 145,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA KUĆE – RUMENKA, GLAVNA ULICA – 145m² + 80m² pomoćnih prostorija + 20m² lokala, plac 13 ari Na prodaju porodična kuća u jednoj od glavnih ulica u Rumenki – idealna za život, posao ili kombinaciju oba! Useljiva odmah, sa prelepim rasporedom i velikim placem. Osnovne informacije:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 602)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>