• GoHome Professional
barem 40 m2 do 200000 eura parking Zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • barem 40 m2 do 200000 eura parking Zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 200000 eura parking Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 do 200000 eura parking zadnjih 14 dana" pronađeno 539 nekretnina - prosečna cena 2.346 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • dvorište
    • novogradnja
    • podno grejanje
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BATAJNICA, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne površine, lođa 5 kvm, terasa 2 kvm. Grejanje na Inverter klimu, TA peć ili na čvrsto gorivo (nova nekorišćena peć). Prostorije: Hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.800 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 100.000 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kozjačka-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Senjak, Kozjačka ulica, gradsko građevinsko zemljište, njiva prve klase - 2 parking mesta. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 92.500 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 37,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Darinke Radović, 5/6, cg, uknj.-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Funkcionalan stan u Železniku - Investicija sa vizijom Prodaje se stan površine 37 m2 u srcu Železnika, naselja koje poslednjih godina doživljava pravu transformaciju. Stan se nalazi u zgradi sa stabilnom....

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju Sunnyville, na odlicnoj lokaciji, nadomak centra grada, po veoma konkurentnoj ceni. Stan povrsine 67m² odlikuje se odlicnim rasporedom i maksimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 44,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2 u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9, u Vojvode Stepe iznad Farmaceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, VINIK, 96.260 €, 51,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U potrazi ste za novogradnjom u naselju koje polako postaje novi centar Niša, ovo je ponuda na koju treba obratiti pažnju. Prodaje se nov jednoiposoban stan u Panteleju. Stan je površine 50,66 i nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Interfon Gođevačka 36 Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan, prostran i svetao stan na Divčibarama, gradnja 2010 godine, vlasništvo 1/1 , uknjižen. Dvostrano orijentisan, površine 70 m2, sastoji se od dve etaže. Prvu čini dnevna soba sa kuhinjom, kupatilom i terasom, dok se na drugoj nalaze dve spavaće sobe svaka sa svojom terasom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan duplex stan u novogradnji, površine 62 m2. Na prizemlju se nalaze dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja i toalet, dok su na spratu dve spavaće sobe i kupatilo. Nalazi se u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini centra, što omogućava laku dostupnost svih važnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase, koja je ušla u kvadraturu stana. Grejanje je etažno na gas. Postoji mogućnost povećanja....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 217.750 €, 67,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, funkcionalan i svetao stan u novogradnji, površine 67 m², na VPR koje je u visini prvog sprata. Stan se nalazi u mirnoj ulici na odličnoj mikrolokaciji, sa svim važnim sadržajima u neposrednoj blizini. Po strukturi 3.0 sa odličnim rasporedom : centralni deo stana čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 93.500 €, 95,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 69m2 + 26m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.820 €, 45,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčinska, 1/4, nr,-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-45.46m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski urađena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc šestokomorna, duplo staklo, nemački profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne konzole....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 92.130 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na IV spratu ukupne površine 49,8m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 92.000 €, 46,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Subotica, Kertvaroš, prodaje se kompletno namešten, dvosoban komforan stan površine 46m² na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je izgrađen 2023. godine, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 40,60m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan – 50m² Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 50m², idealan za život pojedinca, para ili kao investicija za izdavanje. Stan ima odličan raspored prostorija: • dnevni boravak sa trpezarijom • kuhinja • spavaća soba • kupatilo •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 90.000 €, 42,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 42m2 na petom spratu novije stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na Somborskom Bulevaru, u blizini drugog kružnog toka. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lep jednoiposoban stan u Durlanu. Korisna površina stana je 34m2 i ima pravo korišćenja dvorišta površine 17m2. Stan se nalazi u prizemlju, sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarije je PVC profila....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.400 €, 80,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE TROSOBAN STAN POTPUNO SREĐEN I RENOVIRAN. DNEVNA SOBA JE OKO 40m2. GREJANJE NA GAS PA SU SAMIM TIM I MALI TROSKOVI. INFORMATIKA OKO 3000 RSD. DNEVNA SOBA SA TRPEZARIJOM, KUHINJA FIZICKI ODVOJENA, DVE SPAVACE SOBE, KUPATILO VELIKO, DVE TERASE SA POGLEDOM NA DVORISTE. PARKING....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 88.180 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana 44,09 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica. Na prodaju dvosoban stan površine 44,09 m u novogradnji u centru Sremčice,opština Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade sa uređenim pristupom, dvorištem i natkrivenim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine 47,13 m² nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga kvalitetna gradnja i pažljivo osmišljen raspored. Struktura 1.5 pruža funkcionalan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se opremljen, funkcionalan jednoiposoban stan površine 44m² na fantastičnoj lokaciji u samom centru Kragujevca, u blizini Velikog parka. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, odvojena kuhinja i spavaća soba. Stan se prodaje sa nameštajem,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 87.730 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 47,42m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.620 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 46,82m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....