• GoHome Professional
barem 40 m2 do 200000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 200000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 200000 eura Najnovije

  • Za upit "barem 40 m2 do 200000 eura najnovije" pronađeno 521 nekretnina - prosečna cena 1.949 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • dve lođe
    • 2.sprat
    • 3.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, veličine 360 kvm, 5.43 ari placa, gas i eg. Sastoji se od podrumskog dela - jedna prostorija, kotlarnica, garaža, prizemnog dela - predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava, spratova - pet soba, dva kupatila, garderober.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 152,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u strogom centru grada ( TPC Radnički ), površine 152 kvm, na prvom spratu, sa centralnim grejanjem, lift u zgradi. Sastoji se od prvog dela koji se sastoji od četiri kancelarije i drugog dela koji se sastoji od jedne veće i tri manje kancelarije, dva toaleta....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Vašarište, kvadrature 220 kvm, na placu od 4,04 ara, grejanje na gas . Sastoji se od prizemlja - dve stanbene jedinice , dva odvojena stana sa posebnim ulazima koji se sastoje od : hodnika, kupatila, s.sobe,dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; I sprata koji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 do 200000 eura najnovije'
200.000 €
200.000 €
199.000 €
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji Palilulska pijaca / Tašmajdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u samom centru urbanog života, sa svim potrebnim sadržajima u neposrednom okruženju. Smešten je na 8. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Pivara, veličine 220 kvm i 200 kvm pomoćnih prostorija, 3.89 ari placa, eg. Sastoji se od podrumskog dela, kotlarnica, i predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, toaleta u prizemlju i predsoblja, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru grada, kvadrature 120 m², na prvom spratu, grejanje na gas. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. Stan se prodaje sa nameštajem i tehnikom u viđenom stanju. UKNJIŽEN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran stan na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, a tek nekoliko minuta od samog centra Beograda, nalazi se ovaj uknjiženi stan koji predstavlja sjajnu priliku za one koji traže dom sa potencijalom. Smešten na prvom spratu male i kvalitetno građene zgrade, stan odiše....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 199.000 €, 52,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen dizajnerski stan u novoizgrađenoj rezidencijalnoj zgradi, smešten na svega nekoliko minuta od centra Kragujevca. Stan se nalazi na VII spratu i zahvaljujući svojoj orijentaciji pruža obilje prirodnog svetla tokom celog jutra, uz otvoren pogled ka planinama....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 198.500 €, 300,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa jedne strane i sa lepim dvorištem. Objekat ima izolaciju a unutrašnji prostor je u izvornom stanju i potrebno je renoviranje po ukusu i potrbama novog vlasnika.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kod Beograđanke, u dvorišnoj salonskoj zgradi, povučeno od gužve, potkrovlje za kompletno renoviranje. Stan je u izvornom stanju. Trenutno se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka, spavaće sobe, manje kuhinje, radne sobe i kupatila. Pre dve godine urađen je lift u zgradi. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, BANJA, 197.000 €, 51,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvosoban stan u novogradnji, u novom naselju Sunnyville, sa pogledom na reku. Nalazi se na trećem spratu. Sastoji se od otvorenog koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 197.000 €, 107,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u mirnom i prijatnom delu Kumodraža, idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljena svega 2.5 km od Farmaceutskog fakulteta i oko 5 km od Trošarine, što omogućava dobru povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 196.860 €, 57,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Beograd – Gandijeva | 57m² | Odlična lokacija Prodaje se svetao i veoma funkcionalan dvosoban stan u Gandijevoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immo centra. Stan se nalazi na 7. spratu od ukupno 13 spratova i odlikuje ga odličan....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 196.000 €, 220,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Erdoglija, površine 220 kvm na 2,4 ara placa, sa centralnim gradskim grejanjem . Sastoji se od podruma 38,21 kvm (predsoblje, jedna sobica, kotlarnica, podrumče ); prizemlje 65 kvm ( predsoblje, dnevna soba, kuhinja, špajz, dve sobe, kupatilo, terasa) - poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 95,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. PORODIČAN ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN U NOVIJOJ GRADNJI! Stan je odličnog rasporeda, na dve etaže i površine je 95m2. Nalazi se u zgradi novije gradnje sa liftom na 6/7 spratu i ima terasu sa koje se pruža fantastičan pogled. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 193.500 €, 65,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 192.000 €, 47,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Braće Grim, na jednoj od najmirnijih i najtraženijih lokacija u gradu. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Braće Grim, na jednoj od najmirnijih i najtraženijih lokacija u gradu. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za život, sa pogledom na zelenilo i tihu jednosmernu ulicu, što budućim vlasnicima pruža....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 192.000 €, 72,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nova kuća na Širinama, opština Petrovaradin (uknjženih 72m2 , korisnih 105m2-visoke kosine) na placu od 610m2. Kuća poseduje četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom iz koje se izlazi na terasu od 15m2, takođe poseduje i kupotilo, zasebni toalet....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 191.823 €, 100,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor površine 99.39 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 190.860 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je trosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Plac, BANJA, 190.000 €, 1115,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa-put ka Niskoj banji(Niška Banja)Prodaja placa u Nisu-put ka Niskoj banji. Odlicna lokacija ya iygradnju poslovnih objekata,do glavnog puta. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 190.000 €, 141,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u širem centru grada, nedaleko od osnovne škole, kvadrature 141 kvm, na 2,07 ari placa, sa centralnim gradskim grejanjem.visina plafona 2,8 m. Sastoji se od podruma, prizemlja ( predsoblje, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, i sprata....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 71,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je stan sa odličnim rasporedom, smešten na izuzetnoj lokaciji koja pruža sve što je potrebno za udoban porodični život. Na samo stotinu metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić i supermarket, dok su pijaca, autobuska stanica i parkovi u neposrednoj blizini. Okružen....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 189.550 €, 79,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u izgradnji, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Žarkova, idealan za sve koji žele da spoje miran život sa dobrom povezanošću ka centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, dodatne....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 189.110 €, 105,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca otvara vam vrata savremenog življenja u ambijentu koji spaja mir, eleganciju i vrhunski kvalitet. Kompleks je projektovan tako da pruži osećaj izdvojenosti i komfora, okružen bogatim zelenilom, prodavnicama, sportskom....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 189.000 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sutjeska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 201.942 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103,56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. 4.sprat bez lifta, stepenište nije naporno, dugačko odmaralište. Jako svetao, prozori od zida do zida, gleda na Dubrovačku ulicu, jugo- zapadna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 187.200 €, 117,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

LOKAL ZA PRODAJU U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 187.110 €, 45,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo pretprodaju stanova u izuzetno kvalitetnom stambenom objektu, građenom u modernom arhitektonskom stilu, na elitnoj i pažljivo odabranoj lokaciji. Ovaj projekat predstavlja spoj savremenog urbanog života i visokih standarda stanovanja, uz jasnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.800 €, 59,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Ada mol, 2.5s, 59 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 350,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Šumarice, površine 350 kvm, na 6,31 ar placa, grejanje etažno na pelet.Kuća se sastoji iz dva dela (dva ulaza), dve nezavisne celine. Prva kuća se sastoji od :PRVOG ULAZA Prizemlje( hodnik, kupatilo, dnevna soba,kuhinja),unutrašnje stepenice, Sprat( dve sobe,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan ( u izgradnji ) u širem centru grada, površine 82,21 kvm, na petom spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, WC-a, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase. Uz stan obezbeđeno garažno mesto površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 185.000 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovna zgrada u Centru grada, veličine 56 kvm ( dva lokala po 28 kvm), prizemlje, TA. Sastoji se dva lokala i dva mokra čvora. Lokali su trenutno izdati (mogućnost preuzimanja zakupaca), dva lokala na prvom spratu veličine 2 puta po 28 kvm, podrumski prostor od jedne prostorije....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 185.000 €, 174,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća 174m2 (prizemlje + sprat) sa pomoćim prostorijama u dvorištu od 26m2, na placu od 620m2. Nalazi se na Klisi, u neposrednoj blizini tržnog centra Roda, na samom ulazu u grad i u blizini Auto-puta. Prizemlje kuće je osposobljeno za život, dok je sprat u sivoj fazi izgradnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prilika – adaptibilan stan sa dve terase na odličnoj lokaciji U ponudi je odličan, funkcionalan stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na veoma traženoj lokaciji, na početku Prvomajske ulice. Stan ima idealan raspored sa jasno odvojenim spavaćim blokom, što pruža dodatni komfor....

 
 
 
  Stan, BANJA, 185.000 €, 67,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova Višnjičke Banje, u poznatom Energoprojektovom kompleksu, nalazi se ovaj izuzetno prijatan stan okružen zelenilom, parkovima i kompletnom infrastrukturom koja omogućava miran i kvalitetan porodični život. Ovaj bajkoviti kompleks izdvaja se po uređenju,....

 
 
 
  Stan, BRUS, 184.907 €, 39,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 419)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>