• GoHome Professional
barem 40 m2 do 110000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 110000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 110000 eura Najnovije

  • Za upit "barem 40 m2 do 110000 eura najnovije" pronađeno 45 nekretnina - prosečna cena 1.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan 57m 2 na prvom spratu stambene zgrade u naselju Kotež na opštini Palilula. Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke. Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole Stan je uknjižen....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U centru Zlatibora u luksnuznom kompleksu Kalman Zlatibor centar, prodaje se namešten jednoiposobni apartman, koji vlasnik u dogovoru sa recepcijom Kalmana može izdavati u vreme kada ne boravi u njemu. Apartman vam omogućava da uživate u svim sadržajima koje Zlatibor nudi, a istovremeno....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine – jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 do 110000 eura najnovije'
100.000 €
112.000 €
97.000 €
  Kuća, PANČEVO, Rajčinoviće, 108.000 €, 79,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U ponudi je šarmantna kuća u širem centru Pančeva. Kuća je kompletno renovirana, uknjižena je na 79 m2 i nalazi se na 1,07 ari placa. Grejanje je na gas. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora. Ova šarmantna kuća nudi mogućnost mirnog života nedaleko od centra grada, u blizini....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 95.000 €, 42,65 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

IZUZETAN STAN| 42,65 m² | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m², smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici – jednoj....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 94.300 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

PRODAJA STANA – CENTAR ZLATIBORA U ponudi je uknjižen stan površine 41 m², smešten na prvom spratu kvalitetnog objekta Vip Bogić, u ulici Miladina Pećinara, u samom srcu Zlatibora. Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru, u neposrednoj blizini jezera, šetališta,....

 
 
 
  Stan, OVČA, 93.600 €, 46,79 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Kompleks smešten na levoj obali Dunava, blizu nove obilaznice. Mirna i tiha lokacija, sa velikim procentom zelenih površina. Stanovi u novogradnji, blizina vrtića,škole i auto-puta. Sami stanovi su građeni od najkvalitetnijih materijala. Petokomorni prozorski profili, euro-design....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

White Hill Residence Stari Banovci Odmah useljivo. Može kredit, poželjno keš. Nije još uvek uknjiženo. Lep, atraktivan raspored. Terasa, odvojena spavaća soba. Moguć dogovor oko cene uz fleksibilan pristup kupca. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m² nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Jovanke Radaković Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U naselju Sunčani breg gradi se, na osnovu građevinske dozvole, moderan stambeni objekat sa samo devet stanova i sopstvenim parkingom. Predviđena je ugradnja kvalitetnih građevinskih materijala ( hrastov parket, antracit pvc stolarija, uvozna keramika) Lokacija idealna za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno namešten stan površine 39 m², koji se nalazi u ulici Erska na Zlatiboru, na drugom spratu od ukupno tri. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan za boravak, idealan kako za lično uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča ukupne površine 37,44 m2. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 37 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Sprat: 1 Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno opremljen stan sa parking mestom na Zlatiboru. Nalazi na odličnoj lokaciji, odmah preko puta hotela Bor. Apartman je smešten na prvom od ukupno dva sprata i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 115.800 €, 38,60 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 38,60 m2.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 108,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Toplo preporučujemo oazu mira na odličnoj lokaciji na Goču, u starom vikend naselju, Stanišinci: uknjiženu kuću na tri nivoa, korisne površine 84 m2, građevinske 108 m2 na ograđenom placu od 4.5 ari. Prava retkost i posebna vrednost je što plac krasi 26 jela i više stabala voća (kruška,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća od 92m2 na placu od 10 ari, u mirnom i zelenom okruženju, u blizini Dunava i plaže za kupanje. Kuća je organizovana na dve etaže i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Poseduje PVC stolariju, keramiku i laminat, vodu,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Povoljno i retko u ponudi - uknjižen, jednosoban, namešten stan, 36 m2, u polusuterenu zgrade od 5 spratova na dobroj lokaciji u Zemunu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Iako je u polusuterenu, četiri prozora obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 117.270 €, 39,09 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 39.09 m2.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci – Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m², smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru – Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.250 €, 42,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 49,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 59.900 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaju se 4 placa po 4 ara na Novom Beogradu, na Ledinama. Dimenzije placeva su 20x80 m. 80m je front do ulice, 20m je dubina placa. Svega par minuta od početka Ledina i Grand kafe. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 59.000 €, 2041,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U blizini naselja Gaj u Barajevu predstavlajmo vam lep plac pored regionalnog puta, gde pored placa ima i vode, struje i gasa. Plac je pravougaonog oblika i idealan za porodičnu kuću, a na donjem delu placa je bašta, voćnjak, pomoćni objekat. izvršena je prenamena placa sa poljoprivrednog....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 119.000 €, 4746,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2 km od centra Barajeva, u najlepšem delu, na visini iznad Barajeva, nalazi se ovaj plac koji vam predstavljamo sa posebnim zadovoljstvom, za izgradnju poljoprivredno - mešovitog domaćinstva. Na placu se mogu graditi objekti za stanovanje i pomoćni objekti, uz objekat za....

 
 
 
  Stan, IRIG, 119.322 €, 66,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Centralno grejanje Novogradnja Milice Stojadinović Srpkinje Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, IVANČA, 120.000 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Plac se nalazi na tromeđi ovih opština: Mala Ivanča, Mali Požareb i Popović se graniče i nalaze se u istočnim delovima gradske opštine Sopot. Ova tri naselja čine jednu od najlepših brdovitih celina u podnožju Kosmaja. Ova mesta su međusobno direktno povezana. Na samom prevoju (brdu)....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 120.000 €, 222,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se legendarna kafana Šofer na magistrali, u mestu Majdan na 10 km od Gornjeg Milanovca. Kafana je poznata i kao mala Jugoslavija, mesto gde su svraćali putnici iz celog regiona, na dobru muziku i ukusnu hranu. Uz objekat ide i plac od 35 ari građevinskog zemljišta. Prostor....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 44.000 €, 611,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Građevisnko zemljište ukupne kvadrature 6,11 ari, sa izlazom na Carski put u širini 15 m, uknjiženo. Agencijska provizija je 1000 e. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 41.000 €, 2955,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2,5 km od Barajeva, mestu Lisović, nalazi se ovaj prelep građevinski plac. Plac izlazi na put gde je prošla struja, voda, gas. Do placa vodi od glavnog puta 300m asfalt i još 300 m ota tucanik:.Očekuje se uskoro završetak asfaltiranja.Na početku ulice ima autobuska stanica.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 45)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni