• GoHome Professional
barem 170 m2 do 359 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • barem 170 m2 do 359 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 359 eura/m2

  • Za upit "barem 170 m2 do 359 eura/m2" pronađeno 13 928 nekretnina - prosečna cena 76 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 341 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 376 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PANČEVO, 320.000 €, 1000,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac sa kućom u mirnoj ulici pogodan za investitore. Front 14,5m. Cena dogovor. Agencijska provizija 3% .

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 80.000 €, 250,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUCA U Starim Banovcima ulica Djoke Jovanovica 1 .Velika kuća ima 200kvadrata a mala kuca 50 kvadrata.Obe kuce su na placu od 11ari .Vlasnik sam nepokretnosti 1/1.Cena 80000 evra. Sve ostale info po pozivu 064-27-32-637 .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 160.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće u Barajevu – Idealna investicija za poslovne delatnosti! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prostrane kuće u mirnom okruženju opštine Barajevo. Sa površinom od 500m2 i impresivnih 16 ari placa, ova nekretnina pruža nebrojene mogućnosti za različite poslovne....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAJKOVAC, 320.000 €, 1000,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: PP62 Na prodaju ogromna hala u izgradnji površine 1.000 kvadratnih metara na parceli od 30,82 ari, koja se nalazi u Rajkovcu, neposredno uz asfaltni put, pružajući izvanrednu dostupnost i praktičnost. Omogućava raznolike mogućnosti primene - bilo da razmatrate skladištenje,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 140.000 €, 438,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002068- Prodaje se kvalitetno izgrađena stambeno-poslovna kuća u mirnom delu grada, pogodna za razne delatnosti i porodično stanovanje. Ukupna površina stambenog prostora je 270 m², 126 m2 prizemlje + potrkovlje, sa funkcionalnim rasporedom prostorija, idealnim....

 
 
 
  Kuća, UB, 99.000 €, 310,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Objekat za adaptaciju na Ubu Nalazi se u ulici 1. Maja blizu centra grada Plac površine 5.5 ari Ukupna kvadratura objekta je 310 m2 Zgrada u osnovi 106 m2 U prizemlju se nalaze dva lokala Na spratu i potkrovlju stambeni prostor po 100 m2 Vlasništvo uredno Mogućnost realizacije....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 175.000 €, 550,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je na 80 m od budućeg autoputa Novi Sad-Ruma. Kuća se nalazi na putu za banju Vrdnik. U sklopu kuće se nalazi resotran. Kuća je sa 9 ari placa. Kontakt telefon: 063519661 Slobodan .

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 70.000 €, 220,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Bačkom Gračacu na glavnoj ulici. Sprat je uređen za stanovanje a u prizemlju je poslovni prostor, lokal, diskoteka, magacinski prostor i garažaU ekonomskom dvorištu je mešaona stočne hrane, usipni koš i dva silosa za skladištenje žitarica od po 11 t kao i dodatni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja, kuca izuzetnog kvaliteta sa dva odvojena ulaza, komplet zavrsena, useljiva odmah. Moguca zamena za trosoban stan i doplatu .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 410,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Komforna kuća u mirnom delu grada na tri nivoa, idealna za dve ili tri porodice. Ima i useljiv pomoćni objekat veličine garsonjere. Grejanje je na gas, unutrašnja i spoljna izolacija. Cena je sa kompletnim nameštajem. 410 m 2 7 3 1 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 300.000 €, 820,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor sa širokim spektrom mogućnosti za rad. Objekat se nalazi na prometnoj lokaciji, na 20 ari placa. Ima šleperski prilaz, do magistralnog puta. U blizini se nalaze razni infrastrukturni sadržaji, a centar grada je na 5 minuta vožnje. Sadrži....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 260.000 €, 818,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac na keju iza regrutnog centra. Nalazi se u mirnom delu, blizu su pravni fakultet, otvoreni tržni centar, zelena pijaca, tvrđava. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 818m2. Dozvoljena je izgradnja porodičnih kuća i zgrada, te objekata u komercijalne,....

 
 
 
  Plac, KAC, 136.000 €, 428,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

- Kralja Petra I, Kać - uknjižen plac od 428m2 - zemljište u gradjevinskom području - po urbanističkom planu predviđeno je za vanstambenu delatnost, poslovanje, ugostiteljstvo, trgovina Za sve dodatne informacije, kontakt telefon 066-82-92-200 Igor Ćućuz i 065-27-27-090 Nikola Ljuboja,....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ŽABALJ, 190.550 €, 600,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, vila od 600 m2, od toga 50% stambeno i 50% poslovno.Stambeni deo moze da se proširi i na deo poslovnog ako zahteva veličina porodice, stambeni deo ima 3 salona 5 spavaćih soba, 3 kupatila 2 kuhinje. Poslovni deo ima sa ulice lokal od 40 m2 koji je u sivoj fazi, iznad lokala....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 59.000 €, 186,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju kuće u centru Padinske Skele - Palilula. Koncipirana je kao tri zasebne celine. U prizemlju su dve od 68 m2 i 40m2. Veća je odgovarajuća kao poslovni prostor: kafić, prodavnica, uslužna delatnost a može i kao dvosoban stan. Manji prostor je jednosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zeleno Polje - Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 206.000 €, 650,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi u selu Gornje Medjurovo. Sastoji se PK, I sprata i PK, povrsine 650 m2. Povrsina placa iznosi 4288 m2. Na PR je dnevni boravak, 3 spavace sobe, kuhinja, kupatilo, terasa (2mx24m). I sprat se sastoji iz 5 spavacih soba, kuhinje, kupatila, terase. Potkrovlje je nedovrseno,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 284,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi spratna kuća građevinske površine 200m2+ porodična stambena zgrada 72, pomoćna zgrada 72m2 Kuća, Paraćin | Prodaja · 284m² · 90.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 450.000 €, 1420,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na Vizantijskom bulevaru u blizini restorana Švajcarija površine 1420m2. Gradsko gradjevinsko zemljište, privatna svojina 1/1. Topla preporuka agencije! Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Glavna 83 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131666, uknjizen. Prodaje se uknjizen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima 365m2. Front oko 20m. Okruzen je porodicnim kucama. Dozvoljena je gradnja porodicne kuce ili male urbane vile, sto moze biti interesantno investitorima.....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. Cena je 57.000 evra. Za ozbiljne kupce postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Liman I, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131666, uknjižen. Prodaje se uknjižen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima 365m2. Front oko 20m. Okružen je porodičnim kućama. Dozvoljena je gradnja porodične kuće ili male urbane vile, što može biti interesantno investitorima.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Turija, 300m2, kuća, 6 soba, 2 kupatila, 3 velike terase, plac 3.000m2, pogodna za zanatlije ili dve porodice, posebni ulazi, 95,000e. Tel. 069/723-723 .

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Novoj Pazovi od 300m2 u ulici Radničkoj, sa postojećim komunalnim priključcima. Kuća se sastoji od podruma koji se proteže celom dužinom kuće, prizemlja sa dva ulaza i mogućnosti odvajanja u zasebne stambene jedinice, sprata, potkrovlja i dodatne garsonjere kao nezavisnog....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ravan gradjevinski palc sa započetom kućom do prve ploće. Odlična započeta kuća, veoma kvalitetna gradnja, po planu previđeno 6 stambenih jedinica.P+Sp Kompletna ifrastruktura do placa, voda je na placu. Ulica je asfaltirana, blizu kuće prehrambena prodavnica, prma GUP-u u ulici se....

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 78.500 €, 248,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kvalitetno građena i očuvana kuća u vikend naselju u V.Drenovcu, 18 km od Niša. Kuća je u dve prostrane etaže, po 124 m2, gde je u donjoj etaži jedan prostrani dnevni boravak, dve sobe - hladnjače, ostava i garaža, a unutrašnjim i spoljašnim stepenicama se dolazi do sprata....

 
 
 
  Poslovni prostor, ELEMIR, 69.000 €, 218,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.gsigma.rs

Stambeno - poslovna zgrada na veoma atraktivnoj lokaciji u Elemiru. Površine 218 m2. Sastoji se od dva lokala koji izlaze na dve ulice - obezbeđen parking sa obe strane. Dva sanitarna čvora. Podrumski prostor. Pored poslovnog prostora nalazi se plac od 4.30 ari (okvirnih dimenzija....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 108.000 €, 342,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana porodična kuća ukupne površine 267 m², sa pomoćnim objektom od 75 m², smeštena na placu od 8,12 ari. Kuća je funkcionalno organizovana na tri nivoa i pruža izuzetnu udobnost za porodičan život: Suteren – dodatni prostor koji se može koristiti kao ostava, radionica....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆIĆEVAC, 240.000 €, 760,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sama Hala ima dužinae 40m, širinu 15m. visinu 6m. Sama hala ima površinu 600m2, kancelarijski i salonski deo 160m2, Struja je trofazna, voda bunarska, kanalizacija sengrup. Hala je građena sendvić panelima 8cm, krovni paneli 8cm. redi pogledati.. Za ozbiljne kupce dogovor. Hvala što....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 222,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena. Ima tri velike sobe, dva hodnika, kuhinju sa trpezarijom, jedno kupatilo u prizemlju i na spratu prostoriju predvidjenu za kupatilo koje nije....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 270,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Kuca u Meljaku sa građevinskom dozvolom 270m2 dvorištem i njivom od 1,25 hektara. Dva četvorosobna stana + 40m2 u prizemlju , letnji boravak + dodatne ekonomske prostorije (ostava za ogrev, kotlarnica,prostorija za alat pribor) , grejanje na kotao (struja čvrsto gorivo). Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 232,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2025.,

www.heroldo.com

PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra Ćuprije! Polunameštena – idealna za prilagođavanje po sopstvenom ukusu Prostrani i svetli prostori Pogodna kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 232,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 232 m², smeštena na svega nekoliko minuta od centra Ćuprije. Nekretnina pruža odličan balans između mirnog porodičnog okruženja i blizine svih važnih gradskih sadržaja. Kuća je polunameštena i spremna za uređenje prema sopstvenim željama i potrebama. Velika....