• GoHome Professional
barem 160 m2 do 359 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • barem 160 m2 do 359 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 359 eura/m2

  • Za upit "barem 160 m2 do 359 eura/m2" pronađeno 13 890 nekretnina - prosečna cena 78 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 341 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 376 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 117.000 €, 383,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se kuća u Doljevcu na placu od 5,5 ari. Podnet je zahtev za legalizaciju zbog promene kvadrature, inače i kuća i zemljište je upisano sa svojinom. Sastoji se od, prizemlja u kome su lokal i garaža, I sprata koji ima funkciju većeg trosobnog stana i potkrovlja koje je u sivoj....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 117.000 €, 383,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Doljevcu(Doljevac)Prodaje se kuća u Doljevcu na placu od 5,5 ari. Podnet je zahtev za legalizaciju zbog promene kvadrature, inače i kuća i zemljište je upisano sa svojinom. Sastoji se od, prizemlja u kome su lokal i garaža, I sprata koji ima funkciju većeg trosobnog....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 344,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa velikim dvorištem i pomoćnim objektima, idealna za porodičan život sa puno prostora i komfora. Kuća je spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje, što omogućava lako organizovanje više odvojenih stambenih celina. Raspolaže sa 4 spavaće sobe, 3 kuhinje i 4....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 78.000 €, 256,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 220.000 €, 723,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dva objekta, izgrađena na građevinskom zemljištu, idealna za različite poslovne namene (magacin, proizvodnja, skladište, servisne delatnosti, poslovni objekat i slično). Objekat 1 – Poslovna zgrada površine 400m² Objekat 2 – Stambeno-poslovna....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 73.000 €, 240,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.heroldo.com

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika , zidani pomoćni objekat od 40m2 sa trpezarijom kupatilom i ostavom za zimnicu , garaža , podrumom i više ekonomskih objekata , pušnica za meso,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 148,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u izgradnji koja se nalazi u Somboru, MZ Gornja Varoš, ukupne površine 148 m², na placu od 640 m². Objekat pruža odličnu priliku za kupce koji žele da završe kuću po sopstvenim željama i potrebama. Osnovne informacije: • površina kuće: 148 m² • površina placa: 640....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 570.000 €, 1875,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju gradskog građevinskog zemljišta sledećih karakteristika: Lokacija i pozicija: Potez Mišeluk,opština Petrovaradin,u širem okruženju zgrade Radio TV Vojvodina Površina/veličina: 1875m2 Kategorija zemljišta: Gradsko građevinsko zemljiše,Turističko-sportsko-rekreativna....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 82.000 €, 270,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi Porodičnu kuću površine 270 m2 /osnova 90m2/, spratnost:Po+Pr+1S koja se nalazi u Prijepolje, potes Bostani, ulica Rajka Divca, u neposrednoj blizini mini marketa Tref i Energomontaže, podeljena po verikali na 2 ,potpuno nezavisne, stambene jedinice. Ima uređenu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 280,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 98.000 €
25.10.2024 - 90.000 €
29.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo seosko domaćinstvo u Beljini sa kućom, pomoćnim objektima i zemljištem. Kuća je četvorosobna i za renoviranje od 84m2 . Ispod cele kuće podrumske prostorije. Na placu su i dva pomoćna objekta, oko 197m2. Plac ima 100 ari,struju, vodu,dva bunara,asvaltni....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 88.000 €, 290,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se spratna kuća u Atenici,ukupne površine 290 m2, na 50 ari placa, sa pomoćnim objektom - garaža + kotlarnica. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice sa zasebnim ulazima, odvojenom strujom i zasebnim mokrim čvorovima. Prva stambena jedinica je kompletno dovršine i sastoji....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 99.900 €, 330,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

KNIĆ - 500m od Centra opštine Knić - 200m od Glavnog magistralnog puta KG - Čačak Površina placa: 15.00a Površina stambene kuće: 132m2 - prizemna kuća Pomoćni objetkti: + 85m2 + 78m2 + 45m2 Ukupno: 208m2 Ukupna površina svih objekata: 340m2 Kuća i objekti u odličnom stanju + Idealno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 850.000 €, 2810,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 900.000 €
26.04.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo građevinsku parcelu na izvanrednoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla u Kaluđerici. Parcela ima šleperski pristup sa dve strane, te izlazi na dve ulice, što omogućava odličnu saobraćajnu povezanost. Dozvoljena je gradnja, a uz parcelu je dostupna i informacija o....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 105.000 €, 285,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca je u dobrom stanju! Kuca je sagradjena od sitne i kvalitetne cigle. Iza kuce se nalaze pomocne zgrade pogodne za izdavanje, letnja kuhinja i velika sala, garaza i veliko dvoriste! Iza pomocne zgrade je basta od 11 ari. Kuca je uknjizena 1/1. Moguc dogovor oko cene. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 190,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju salaš u Stanišiću, u okolini Sombora, na velikom placu od čak 118 ari. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, prostor i brojne mogućnosti za različite namene. Na placu se nalazi salaš sa pomoćnim objektima, vinograd, voćnjak sa preko 100 stabala....

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 150.000 €, 496,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u stanju grubih građevinskih radova bez struje, vode i stolarije, nemalterisana. Kuća može biti završena kao porodična kuća, kuća sa dva stana za dve porodice, a takođe i kao poslovni objekat za široku lepezu delatnosti. Postoji mogućnost proširenja placa kupovinom susednih.....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 130.000 €, 430,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Samostojna hiša, Srbija – Bački Gračac, zgrajeno l. 1911, skupna površina 430,00 m2, zemljišče 2.158,00 m2. Cena: 130.000 EUR. V mirni vasici Bački Gračac prodamo čudovito hišo, ki obsega 430 m2 bivalne površine, ki z zemljiščem velikosti 1.600 m2 ter manjšim vinogradom predstavlja....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 90.000 €, 298,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novoizgrađena kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, korisne površine 298 m2, na placu površine 221 m2. Kuća ima garažu, podrum, kotlarnicu i ostavu u prvom nivou suturen, dok je na drugom nivou prizemlje i trećem nivou sprat isti raspored, a od prostorija ima kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 520,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu Barajeva, na samo nekoliko koraka od Beograda, nudi savršen spoj stambenog komfora i komercijalnog potencijala. Smeštena u centru, sa lakim....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 150.000 €, 497,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika porodična kuća u mestu Mala Vrbica. Kuća se nalazi na 1km od Magistralnog puta koji vodi u Mladenovac. Do Mladenovca ima 6km, a do Beograda 45km. Do kuće vodi asfalt. Plac je ograđen u potpunosti. Kuća uknjižena na 497m2 (podrum, prizemlje i potkrovlje). Podrum ima 120m2. U....

 
 
 
  Kuća, STAPAR, 65.000 €, 216,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni objekat je veličine 98m2,starije gradnje,mešanog materijala,odlično održavan bez ulaganja.Sastoji se iz 2 sobe do ulice,dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 80.000 €, 266,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Baćevac je naselje opštini Barajevo u predivnoj prirodi, a udaljeno svega 20 km od Beograda. Plac i kuća su udaljeni od Ibarske magistrale 1,4 km,a do placa je asfaltirani put. U blizini je fudbalsko igralište. Plac pruža brojne mogućnosti za bavljenje povrtarstvom i voćarstvom, a....

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 230.000 €, 765,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dve kuće i dva pomoćna objekta na placu od 1000m2. Velika kuća je u sivoj fazi, i nephodno je ulaganje kako bi je priveli nameni.Manja kuća u kojoj može da se stanuje se nalazi iza velike kuće.Poseduje podrum sa prostorijama koje imaju dovolju visinu za razne potrebe kupca.Ova....

 
 
 
  Kuća, ČANTAVIR, 95.000 €, 316,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća sa mnogo prostorija, sa dosta pomoćnih objekata u samom centru Čantavira. Uz kuću se nalazi i poslovni prostor pogodan za kafanu ili kafić. Kuća je renovirana. Grejanje je centralno. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor je višenamenski , prizemni nivo velika hala , polu sprat sa kancelarijama i mokrim čvorom i kuhinjom ,podrumski deo je celina pa se može koristiti kao magacinski prostor za robu. Lokal se nalazi u centralnom del naselja ispred hale na 3 ari se nalazi veći parking....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 250,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Zidana 80-tih, 3 nivoa, 2 sengrupa, samo omalterisana kuća, spoljno stepenište za sprat; Od tri kupatila, dva su u funkciji; U nivou - 2 spavaće sobe, dnevni boravak, hodnik i kupatilo 250 m 2 4 3 1 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 105.000 €, 350,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - ŠIKARA, VELIKA, nedovršena KUĆA cca 350 m2 na parceli od 1.247m2 Prodaje se velika, nedovršena, kuća MODERNOG DIZAJNA na prostranoj parceli od cca 12,5 ari.Sastoji se iz suterena u kojem se nalaze i dve garaže, prizemlja i sprata.Ima trofazna struja, voda i kanalizacija.Kuća....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 150,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 150 m2 + 97 m2 koja se nalazi na placu od 2900 m2. Veća kuća poseduje kuhinju, dve sobe, gonak, a manja poseduje dve sobe i kupatilo. U dvorištu pomoćni objekti, i bašta. Trofazna struja, gradska voda, septička. .

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa poslovnom halom u Lukovici, na nekoliko kilometara od Svilajnca. Kuća je površine 99 m2 u osnovi: prizemlje, sprat, potkrovlje, podrum. Ima svu prateću infrastrukturu i parno grejanje na čvrsto gorivo. Kuća se prodaje kompletno opremljena, sa svim stvarima. Plac vel. 8,26....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opremljen rashladnim uređajima i opremom za duboko zamrzavanje Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 600m² · 180.000€.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa kuća u Suvom Dolu, na 4 do 5 km od Niša, a vlasnik upisan kako na placu, tako i na objektu kao vlasnik, oblik svojine privatna. Kuća se sastoji iz prizemlja (lokal+ stan), prvog sprata oko 110 kvm, i potkrovlje iste površine po podu, ali zbog kosina iznosi 82 kvm. Objekat....

 
 
 
  Plac, VINIK, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na Panteleju na dobroj lokaciji. Površine je 3,3ara, gradsko građevinsko zemljište je. Plac je pravougaonog oblika, koeficijent izgrađenosti 1,6 i pogodan je za gradnju sambene zgrade. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vila nadomak grada, idealna za višečlanu porodicu. Nalazi se na uređenom placu od 15 ari i okružena je visokim borovima, koji pružaju prirodnu hladovinu, mir i osećaj potpune privatnosti. Objekat je u sivoj fazi, urađen po izuzetno visokim građevinskim standardima, sa već uvedenim....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 150.000 €, 500,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Leštar, početak Starca Vujadina, plac 4,1ar i novosagrađena, neupisana kuća od 220 kvadrata. Pet spavaćih soba, tri kupatila, dve terase. Velika garaža, kompletno sređena kuća, odličnog rasporeda, bez ulaganja, etažno grejanje. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 210.000 €, 700,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac na dobroj lokaciji na Paliluli. Površine je 6,6ari, gradsko građevinsko zemljište. Plac je pogodan za gradnju zgrade, pa je namenjen investitorima. Na placu je moguća izgradnja 1050m2 bruto (oko 750m2 neto), visine do 15m. Daje se u zamenu za kvadrate ili za keš.....

 
 
 
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 900,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malim pčelicama, površine oko 90 ari, mogućnost za sve priključke. Plac je ravan.Uknjižen cena: 270.000 eura ( 3000 eura / aru) .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni centar u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 400 m2, na placu površine 14 ari. Na ograđenom placu površine 14 ari, nalazi se stambeno poslovni objekat idealan za razne namene hala, dečiji vrtić. Stambeni deo, koji je odmah useljiv, uknjižene površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 447)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>