• GoHome Professional
barem 140 m2 do 169 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • barem 140 m2 do 169 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 140 m2 do 169 eura/m2

  • Za upit "barem 140 m2 do 169 eura/m2" pronađeno 11 790 nekretnina - prosečna cena 38 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 177 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1800 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, 95.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107722, uknjizen. Prodaje se plac od 723m2 u Veterniku, lociran u ulici Koeldarska, neposrednoj blizini kruznog toka. Ovaj plac se sastoji od dve parcele: prva parcela, povrsine 547m2, je gradjevinska i spremna za izgradnju vaseg doma po zelji; dok je druga parcela,....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 190.000 €, 1400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121637, 14a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, plac. Gradjevinsko zemljiste povrsine 14 ari sa kucom 60 m2 u izvornom stanju (za kompletno renoviranje) gde je dozvoljena....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 165.000 €, 1216,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u Veterniku – prilika za investitore ukupne površine preko 3000m2 Prodaje se plac u Veterniku, potencijal za izgradnju stabmeno poslovnih obekata. Površina placa iznosi 1.216m2. Plac se može kompletirati sa susednom parcelom pa ukupna površina placa iznosi 3.155m2. Komunalna....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.300.000 €, 9600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je atraktivan plac na izuzetnoj lokaciji, idealan za izgradnju stambeno -poslovnog objekta. Građevinsko zemljište - PR+PR1+PO. Lokacija se odlikuje razvijenom putnom infrastrukturom, neposrednom blizinom auto -puta i glavne ulice u naselju, što omogućava odličnu povezanost....

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 81.000 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.indomio.rs

Savske terase, stambena zona, u odnosu 80:20% stambeno-poslovni objekti. Tri parcele po 6 ar, GP 1, GP 2 i GP 3. Do placa asfaltni put, struja, voda, kanalizacija. Informacija o lokaciji: Indeks izgradjenosti 0,8; spratnost P+1+Pk/Ps. Uknjizene. Cena 13500 eur/ar. Ravna parcela. Nalazi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 270.000 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Parcela, gradsko građevinsko zemljište, uz samu Vodovodsku ulicu, pred ulazak u Železnik. Mogućnost kupovine još 10 ari. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51208. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Beograd - Vodovodska | Prodaja · 2000m² · 270.000€.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA U SELU TUREKOVAC NA 5 KILOMETARA OD LESKOVCA. .

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 270.000 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela, gradsko građevinsko zemljište, uz samu Vodovodsku ulicu, pred ulazak u Železnik. Mogućnost kupovine još 10 ari. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51208. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 27.000 €, 200,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi se na povrsini od oko 2500kv spojene tri parcele na kojoj se nalazi veca okucnica,vinograd i basta na kojoj ima bunar,suma....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 267.000 €, 1978,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se građevinska parcela od = 19,78 ari, u Vodovodskoj ulici pored samog puta u delu između Žarkova (Belih voda) ka naselju Železnik. Parcela se nalazi u glavnoj ulici i idealna je za sve vrste gradnje. Prodaje se u komadu sa mogućnosti dokupljivanja još 10ari prema potrebi.....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 404.900 €, 3000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen, deljiv plac, dobra povezanost sa svim delovima grada. Pogodan za gradnju objekata poslovne namene - za magacine, manje hale. Imamo informaciju o lokaciji. Za sve dodatne informacije molimo da nas kontaktirate. 10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 269.900 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, deljiv plac, dobra povezanost sa svim delovima grada. Pogodan za gradnju objekata poslovne namene - za magacine, manje hale. Imamo informaciju o lokaciji. Za sve dodatne informacije molimo da nas kontaktirate. Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.....

 
 
 
  Plac, IRIG, 650.000 €, 4838,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prestižan građevinski plac na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u opštini Irig. Smešten je na obodu šume, u mirnom i zelenom okruženju, sa izuzetnim pogledom na prirodu. Osnovne karakteristike: Površina placa:4838 m Lokacija: Pored Etno naselja Vrdnička kula....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 18.000 €, 134,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Bezdanu u blizini samoposluge, glavnog puta. - Površina kuće je 134 m2, a placa je 504 m2. - Kuća poseduje tri prostorije, kuhinju, kupatilo i ostavu. - U dvorištu se nalaze pomoćne prostorije, garaža, kao i bašta. * CENA ZA DOGOVOR: 18 000e * KONTAKT: 061/2050-525,....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 20.000 €, 149,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.agencijapragma.com

Klek – trosobna kuća od mešanog materijala površine 149m2 na placu površine 7,52 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, uknjižena 1/1. Kuća zahteva ozbiljniju sanaciju. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 20.000 €, 149,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Klek - trosobna kuća od mešanog materijala površine 149m2 na placu površine 7,52 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, uknjižena 1/1. Kuća zahteva ozbiljniju sanaciju. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 22.000 €, 164,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam salaš u Lugovu. Pozicioniran na svega 200m od Elana. Plac površine 2622m2. Na placu se nalaze kuća, pomoćni objekti (čardak, obori, šupe, garaža, itd). Na placu desetine stabala raznoraznog voća. Poseduje gradsku vodu, monofaznu struju, septičku. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Plac, VINIK, 1.500.000 €, 11200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Panteleju. Površine je 112ara, zbog svoje strukture i lokacije namenjen je investitorima za gradnju stambenog objekta. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 267.000 €, 2000,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, IRIG, 160.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u Vrdniku 1km od info centra vazdušne banje Vrdnik i na svega 4km od Nacionalnog parka Fruska gora. Sta dobijate pored izuzetne lokacije i odlicnog povrata na investiciju: Svaka od parcela je uknjižena 1/1 na ime prodavca, a na jednoj od njih nalazi se i uknjižena kuća,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 40.000 €, 300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Fruškoj gori, selo Lug – slovačko mirno naselje, 35 km od Novog Sada Na prodaju kuća u prelepom selu Lug, poznatom po bogatom kulturnom životu i blizini Nacionalnog parka Fruška gora. Selo je idealno za miran život u prirodnom okruženju, a odlično je povezano redovnom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Tašmajdan, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac,građevinsko zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji,praktično na uglu ulica Kraljice Marije i Vladetine ulice.Zemljište je građevinsko namenjeno za stanovanje,trenutno je parking prostor ideo je pokriven privremenim objektima u vidu trafika.Plac predstavlja idealni deo od....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 70.000 €, 400,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KRNJAČA METRO | GRAĐEVINSKI PLAC 4 ARA | ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE Na prodaju je građevinski plac površine 4 ara -3 ara za izgradnju + 1 ar puta (pored ove u ponudi su jos 3 iste parcele), smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Krnjači odmah pored Metro Cash&Carry centra.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 280.000 €, 1600,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KRNJAČA METRO | 4 GRAĐEVINSKE PARCELE | PRILIKA ZA INVESTITORE | UKNJIŽENO 1/1 Na prodaju su četiri građevinske parcele, svaka površine 3 ara za izgradnju+1 ar puta, na izuzetno traženoj lokaciji u Krnjači neposredno pored METRO Cash&Carry. Reč je o jednom od najperspektivnijih delova....

 
 
 
  Plac, VINIK, 60.000 €, 452,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac za gradnju u naselju Branko Bjegović. Plac se nalazi u blizini Osnovne škole "Ivo Andrić". Plac je površine 4,52a. Do samog placa su priključci za struju i vodu. Plac je na lepoj lokaciji, idealan za gradnju porodične kuće. Plac se vodi kao gradsko....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 59.000 €, 337,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plavinac, sokak iz Mocartove. Legalizovana kuća i plac 13,5 ari. U prizemlju četvorosoban stan, funkcionalan, u izvornom stanju. Sprat i potkrovlje u sivoj fazi. Odlična lokacija za život, moguća kupovina na kredit. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 130.000 €, 981,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
11.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela koja se nalazi u Rakovcu, potes Salaksije, sa panoramskim pogledom prema gradu. Izgradnja novog mosta čini ovu lokaciju idealnom za izgradnju porodične kuće. -Površina 984m2 -Front 30m cca -Pravilan oblik parcele (kvadrat) -Lokacijski uslovi -Projekat arhitekture....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 390.000 €, 2951,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

RETKO U PONUDI. Cena 390.000 eura + 3% provizije Porodični plac na Popovici, 2951 m2, uknjižen, sa pogledom na Novi Sad, Dunav i Frušku goru, nekoliko minuta hoda udaljen od samog Nacionalnog parka. Dodatna prednost je što je pozicioniran na najvišoj....

 
 
 
  Kuća, KULA, 20.600 €, 156,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Stara kuća za rušenje ili adaptaciju sa velikim placem u Sivcu Prodaje se stara kuća u Sivcu, pogodna za rušenje ili potpunu adaptaciju. Nekretnina se nalazi na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti – idealno za izgradnju nove kuće. Kuća je smeštena na dobroj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 145.000 €, 1100,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinski plac u zoni porodične gradnje, površine 10,18 ari. Plac je ravan i pravougaonog oblika sa izlazom na asfaltni put. Ima izlaz na dve ulice. Struja i voda do placa. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, a u blizini glavnih saobraćajnica. Prema informaciji....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 230.000 €, 1750,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u gradjevinskoj zoni. Prilaz iz dve asfaltirane ulice. Na placu voda. Uknjizen kao idealni deo. Agencijska provizija 2% -18ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 190.000 € na 184.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 184.000 €, 1400,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2024 - 190.000 €
03.05.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

U Višnjici u urbanom delu naselja prodaje se građevinsko zemljište površine 13,76 ari, sa starom kućom površine 61 m² za kompletnu adaptaciju. Kuća je priključena na uličnu vodovodnu i elektroenergetsku mrežu. Front ka ulici je 42 m, dozvoljena je stambena gradnja P+1+PTK do 1100....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 190.000 € na 184.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 184.000 €, 1400,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 190.000 €
22.04.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od naklepšeg dela Višnjice, na blagom uzvišenju, prodajemo uknjižen plac od 14 ari sa kućom od 61m2( predato ,,svoj na svome,,). Prelep pogled na Dunav daje osećaj mira i spokoja. Kuća je za adaptaciju. Sama lokacija daje mogućnost izgradnje više stambenih kuća u nizu što....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 90.000 €, 685,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Potencijal u najavi u Ćupriji, u naselju Moravski park. Na prodaju je nezavršena kuća površine 685 m², smeštena na velikom placu od 33,37 a. Ova nekretnina pruža odličnu osnovu za različite namene, bilo da tražite prostor za porodični život ili želite da je prilagodite svojim potrebama.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 32.000 €, 244,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš sa obradivim zemljištem, livadom i jezercem u Bačkim Vinogradima. Sastoji se od tri objekta. Jedan je salaš koji je potrebno adaptirati a sastoji se od 4 sobe. Drugi je veliki zidani objekat koji se sastoji od dve prostorije. Može se koristiti kao prizvodni ili se....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 168,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi kroz selo. U selu postoji prodavnica, crkva, škola. Kuća se sastoji od stambenog i ekonomskog dela, koji daju celinu, a stambeni deo ima dva dela.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 573,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - CENTAR ZA INVEST KUĆA NA PARCELI OD 909 m2. Prodaje se kuća blizu centra.Potrebna adaptacija ili rušenje.Površina stambenih objekata je 573 m2. Širina do puta je 19 m2, dužina 48 m2. Dozvoljena gradnja stambeno- poslovnog objekta (podrum, prizemlje, jedan sprat i potkrovlje).....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 306,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Stanišiću, nedaleko od centra. -Površina kuće je 306 m2,a ukupna površina placa je 2170 m2. -Kuća obuhvata dva hodnika, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilo , dve ostave i četiri velike sobe. Kuća poseduje i tavanski i podrumski prostor. -Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 306,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju starogradska kuća u Stanišiću ima 306 m2 I nalazi se na placu od 2170 m2. Poseduje 5 prostorija, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo I špajz iz kojeg se ide u letnju kuhinju, poseduje tavanski i podrumski prostor. Drveni pod, laminat I pločice, trofazna struja,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.500.000 €, 11500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Posle aerodoma Beograd, ka Zagrebu, na dobanovačkoj petlji se skrene prema Nišu, sa desne strane, kod OMV pumpe, odlična lokacija, prodaje se građevinsko zemljište površine 115ari. Dobanovci.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 425)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>