• GoHome Professional
advantagebg do 310000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • advantagebg do 310000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - advantagebg do 310000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "advantagebg do 310000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja dobar izbor kako za porodičan život, tako i za dugoročnu investiciju. Uknjižen je na 67m², dok sa prostranom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 139,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno svetao, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 139m², smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, Bulbulder! Stan predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2. 0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Interfon Dravska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 310.000 €, 70,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 42,64 ara sa kucom i bazenom u Požarevcu do glavnog puta 100 oraha 3 česme na placu Odmarališta sa ljuljaškama, alatnica cena 310.000eur ZA VIŠE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 303.800 €, 97,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102620 - Cena 303.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se luksuzan penthaus sa visokim plafonima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i 2 terase. Stan je polunamešten i u cenu ulazi moderna kuhinja sa Bosch tehnikom. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Uknjižen.....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 310000 eura zadnjih 7 dana (2350)
  • advantagebg do 310000 eura (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>