• GoHome Professional
UZICE porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • UZICE porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - UZICE porasla cena

  • Za upit "uzice porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, UŽICE, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Investitor je vlasnik etaže na spratu porodične stambene zgrade. Ta etaža ima površinu od 71 m2. Investitor bi od tog stana napravio dva manja stana, jedan po želji kupca a drugi bi zadržao za sebe. Stan po želji kupca bi imao strukturu, po želji kupca i bio bi završen, po sistemu....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo srednju etažu kuće, po strukturi dvosoban stan , površine 56 m2. Kuća se nalazi na Zlatiborskom putu, na 700 m od centra grada. Kuća je, kao i sam stan održavana, u solidnom stanju. Stan ima terasu, uknjižen je, nema nikakvih tereta. .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 35.000 € na 29.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 29.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Продајемо приземну кућу, површине 55 m2, смештену на парцели која има 216 m2, у Ужицу, у насељу Царина, на око 800 метара од медицинске школе. Кућа је реновирана пре 6 година, комплетно су замењени каблови за струју, водоводне и канализационе цеви, подови и столарија. Структуру куће....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Želite dom i porodičnu kuću sa dvorištem? Baš takvu nekretninu imamo za Vas! Kuća je površine 59 m2, u osnovi, spratnosti prizemlje+sprat, smeštene na placu površine 406 m2, u 1.zoni grada Užica, na Aleksića Mostu. Sama lokacija je blizu vrtića, osnovne škole, Maxija, gradske plaže,....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 51.700 €, 3979,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prelepom proplanku, sa koga se pruža božansven pogled ka centru Mokre Gore, nalazi se ovaj plac površine 39,79 m2. Nalazi se u gradjevinskom području, južno je orijentisan, blago strm. U neposrednoj blizini je kompletna infrastruktura. Prodavnica, škola, pošta i ambulanta su na....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 63.700 €, 9100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Plac, UŽICE, 114.000 €, 5700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Plac na veštačkom jezeru "Vrutci" i nalazi se na 30km od Zlatibora, novim putem preko brane Vrutci. Do samog placa ima oko 3km makadama. Plac je na strani sa fantastičnim pogledom na jezero i okolinu. Postoje struja i tehnička voda ispumpavanjem iz jezera. Poljoprivredno....