• GoHome Professional
zadnjih 7 dana ekskluzivan parking 90 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana ekskluzivan parking 90 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana ekskluzivan parking 90 m2 što manji

  • Za upit "zadnjih 7 dana ekskluzivan parking 90 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 338.870 €, 85,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan i prostran trosoban stan u samom srcu Novog Sada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u mirnoj, boemskoj ulici u centru Novog Sada, ova nekretnina spaja komfor,eleganciju i spokoj. Dizajniran kao luksuzno urbano utočište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 356.700 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 📌 Cena: 4100 €/m² -FIXNO ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO –ODMAH USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa dvostranom orijentacijom-POGLED NA ''TC GALERIJA'' Predstavljamo Vam moderan, luksuzan stan u jednoj od najtraženijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW ECHO.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 88,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel, rentiranje apartmana, poslovni koncept ili porodično stanovanje. Duplex ima 74 m² regularne visine + 14 m² pod kosinama, uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.000 €, 90,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan površine 90 m² u prestižnoj zgradi BW Arcadia, u srcu Beograda na vodi – jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Karakteristike stana: Moderno i kvalitetno opremljen Veoma svetao i funkcionalno raspoređen Kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je ekskluzivna novogradnja na Panteleju koja će imati sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život jedne porodice. Stambeni objekat je spratnosti P+4 i odlikuje ga moderan dizajn i visoki kvalitet gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 89,8m2,na I spratu i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 264.180 €, 92,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, kvaliteta i moderne opreme, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dragana Raki��a, 2/2, eg, dupleks-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan povr��ine 92m2, trosobne strukture, sme��ten u mirnom i ure��enom delu ulice Dragana Raki��a.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan parking 90 m2 što manji (29)
  • zadnjih 7 dana parking 90 m2 što manji (47)
  • zadnjih 7 dana ekskluzivan parking što manji (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>