• GoHome Professional
zadnjih 7 dana ekskluzivan što veći 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana ekskluzivan što veći 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana ekskluzivan što veći 90 m2

  • Za upit "zadnjih 7 dana ekskluzivan što veći 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 390.000 € na 380.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 380.000 €, 98,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 400.000 €
19.11.2025 - 399.000 €
05.04.2026 - 390.000 €
29.04.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se ekskluzivan četvorosoban stan, smešten u prestižnom delu grada. Nalazi se u modernoj zgradi sa liftom izgrađenoj od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se kompletno namešten pažljivo biranim nameštajem i belom tehnikom, spreman za useljenje, sunčan i svetao tokom celog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 206.700 €, 98,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Ekskluzivan apartman od 106 m2 u novogradnji u Batajnici. Idealan spoj komfora, prostranosti i modernog života. Apartman....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost, u njoj su očuvane sve vitalne funkcije objekta,očuvano autentično Srpsko ognjište , restauracija krova je uradjena u skorije vreme,temelj kuće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 210.000 €, 98,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan stan u Vrnjačkoj Banji - Savršen spoj komfora i stila! U srcu Vrnjačke Banje, nedaleko od Aqua Parka, nalazi se ovaj jedinstveni stan koji pruža nezaboravan doživljaj života u luksuzu. Sa prostranom površinom od 98 kvadrata, ovaj dom nudi idealan prostor za udoban i sofisticiran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 98,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u jednom od najlepših i najtraženijih delova Zemuna – Kalvarija. Stan je projektovan po najvišim standardima savremene gradnje i pruža vrhunski komfor, funkcionalnost i privatnost. Sastoji se od dve spavaće sobe, od kojih je jedna master, uz prostran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 271.860 €, 98,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 98,50m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva toaleta, kupatilo i dve terase. Svaka stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 206.700 €, 98,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 500.000 €, 97,00 m2 cca 5160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVAN PORODIČNI STAN SA 3 TERASE I GARAŽOM - PREMIUM LOKACIJA VRAČAR, BEOGRAD!Na prodaju moderan i prostran stan na odličnoj lokaciji u BeograduPovršina: 97 m2Savršeno organizovan prostor pruža maksimalan komfor i funkcionalnost, idealan za porodičan život. Struktura:3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan što veći 90 m2 (101)
  • zadnjih 7 dana što veći 90 m2 (198)
  • zadnjih 7 dana ekskluzivan što veći (45)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>