• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 90000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • zadnjih 7 dana do 90000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 90000 eura

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 90000 eura" pronađeno 543 nekretnina - prosečna cena 1.271 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase, koja je ušla u kvadraturu stana. Grejanje je etažno na gas. Postoji mogućnost povećanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan od 52 m², 2.0 strukture, u Železniku, Titova ulica. Sastoji se od prostranog dnevno-trpezarijskog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan je odmah useljiv, funkcionalan i prijatnog rasporeda. Nalazi se u mirnom delu naselja, okružen parkovima i zelenilom,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 59.900 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaju se 4 placa po 4 ara na Novom Beogradu, na Ledinama. Dimenzije placeva su 20x80 m. 80m je front do ulice, 20m je dubina placa. Svega par minuta od početka Ledina i Grand kafe. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKA MITROVICA, 59.900 €, 66,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odlična prilika za investiciju u samom centru Sremske Mitrovice – prodaje se lokal na izuzetnoj lokaciji, idealan za različite poslovne namene. Lokal se nalazi u užem centru grada, u prometnoj ulici sa velikom frekvencijom pešaka, što ga čini pogodnim za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 61.450 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Fruške Gore a u Bukovcu Plac od 2386 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Plac je Visinski umerene konfiguracije vodi se kao Poljoprivredno zemljište sa jednom malom parcelom koja je građevinsko Plac ima blage kosine sa pogledom na tri strane i na mesto Bukovac,....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 59.000 €, 2041,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U blizini naselja Gaj u Barajevu predstavlajmo vam lep plac pored regionalnog puta, gde pored placa ima i vode, struje i gasa. Plac je pravougaonog oblika i idealan za porodičnu kuću, a na donjem delu placa je bašta, voćnjak, pomoćni objekat. izvršena je prenamena placa sa poljoprivrednog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: S302 Na prodaju funkcionalan stan površine 33 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu – 25. maj. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se manja trosobna kuća u Željezničkom naselju. Sastoji se od trpezarije i dnevnog boravka, dve zasebne sobe, kupatila, kuhinje, natkrivenog ulaza i jedne zasebne sobe koju je moguće pripojiti kući. Pored kuće je garaža. Postoji kolski ulaz i zidana garaža. Pored kuće je plac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.800 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, tek izgrađen jednoiposoban stan na Adicama, ulica Sime Milutinovića Sarajlije, površine 26m2. Stan je knjižen kao garaža. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila i hodnika. Vredno svakog razgledanja. Odmah useljivo. U cenu stana je uračunata....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 58.700 €, 105,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u centru Krčedina lepa autentična vojvođanska kuća sa velikim dvorištem. Kuća je starije gradnje, ima tri sobe, kuhinju i ostavu. Kući je potrebno renoviranje po želji kupca. U kući je grejanje na čvrsto gorivo. Iza kuće se nalaze pomoćni objekti i čardak. Kuća ima lepo....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 58.500 €, 24,90 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan, novije gradnje, kompletno opremljen. Smešten među borovima, izolovan od buke. Idealno mesto za opuštanje i uživanje u prirodi i svežem vazduhu. Stan je jednosoban, ali prelepo organizovan. Ima pripadajuće parking mesto. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 2220 m2 Pogodan za Razne Aktivnosti Parcela se vodi kao Poljoprivredna, nalazi se u Poslovnoj Zoni u Dolaznom pravcu na Placu postoji Uknjižen objekat od 26 m2 kao i bušeni bunar širina fronta je 13x170 metara....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m2 u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji na Zlatibor. Stan se nalazi na samo 500 metara od centra, a istovremeno pruža mir i privatnost idealno za odmor, život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Plac, BARIČ, 59.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinski plac u Bariču, površine 90,87 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put, u naseljenom, mirnom kraju. Ka svom zadnjem delu plac se proširuje, a postoji mogućnost sprovođenja priključka trofazne struje, kao i gradske vode. Nalazi se na oko 3km od autoputa Beograd –....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 59.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*LEP PLAC U ZELENOJ OAZI* Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 800 m2 na TOP LOKACIJI. Plac je Građevinski u NajUrbanijem delu mesta na kome se nalazi manja kućica od 26 m2 i sa širokim frontom Placa od 19 x 43 metara od Infrastrukture ima vodu i struju dok su Gas....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.492 €, 49,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 56.000 €, 107,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 107 m² u Inđija, smeštena u mirnom i uređenom delu grada, a na samo nekoliko minuta od centra i svih važnih sadržaja. Ova nekretnina je savršena prilika za investiciju ili kreiranje doma po sopstvenoj meri. Kuća zahteva adaptaciju, što vam daje slobodu da....

 
 
 
  Plac, RAKOVAC, 57.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Rakovcu Fantastičan Plac od 928 m2 na TOP LOKACIJI Plac je Građevinski ima Prelep Pogled prilazni put je asfaltni Ovo je fantastična prilika za Odličnu Investiciju i uživanje a onaj koji kupi imaće zadovoljstvo da uživa u prelepoj prirodi, cvrkutu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 24,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, GRBAVICA, GARSONJERA, 24 m2 Nudimo vam na prodaju uknjiženu, odmah useljivu garsonjeru na sjajnoj mikrolokaciji, blizina Limana, Limanske pijace, Promenade, fakulteta. Kompletno je renovirana, uredna, čista. Nameštaj koji se vidi na fotografijama, kao i klima uređaj, uračunati....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 55.080 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan površine 36 m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Plac, UMKA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prelep plac nadomak Beograda. Panoramski pogled na Beograd, Novi Beograd, Savu, Avalu, Kosmaj, Bukulju. Mirna lokacija, čist vazduh, gotovo netaknuta priroda nadomak grada. Idealan za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju. Površina placa je 49 ari, front 20m, informacija o lokaciji;....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 55.000 €, 3471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Plavinci - Careva glavica plac, 34.71a Prodaje se plac od 37.71 ari u Plavincima u Grockoj. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović Careva glavica.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 55.000 €, 43,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo potpuno renoviran stan ,pravilnog rasporeda u samom centru grada . Nova stolarija Nekorišćen nameštaj Nova tehnika Idealan za život ili izdavanje Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 43m² · 55.000€.

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu renomiranog Milmari Resort wellness&spa kompleksa. Ocena na bookingu je 9,7. Detalji apartmana: - Površina 28 kvm - Kapacitet do 4 osobe - Kategorisan....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 55.000 €, 137,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana kuća u Ćupriji na fenomenalnoj lokaciji. Kuća je prizemna, dobro organizovanog rasporeda uz maksimalnu iskorišćenost prostora. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe i dva kupatila, što pruža visok....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 54.545 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 471)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>