• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 1200 eura/m2

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 1200 eura/m2" pronađeno 340 nekretnina - prosečna cena 535 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 147.000 €, 124,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvojna kuća izgrađena od termo blokova i opeke sa spoljašnjom izolacijom -DEMIT fasada 12cm stiropora.Centralni deo kuće čini prostran dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe od kojih jedna ima sopstveno kupatilo,dečija soba i drugo kupatilo.Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 7 dana do 1200 eura/m2'
300.000 €
300.000 €
79.900 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina u Čerević koja ima ozbiljan potencijal za porodično uživanje, vikend boravak ili turističku priču.Nalazi se na placu od 886 m2, sa odličnim pristupom jer ima dva ulaza:direktan ulaz sa glavne asfaltirane ulicedodatni prilaz sa zadnje strane placaNa placu se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 72.960 €, 64,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u centru grada na II spratu stambene zgrade, površine 42m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podu će biti postavljen laminat, prozori su PVC, kvalitetna ulazna vrata, pločice u kuhinji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 97.850 €, 86,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2 . Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 113,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VRDNIK – KUĆA SA APARTMANIMA | NOVOGRADNJA 2024 Na prodaju zasebna kuća u Vrdnik, izgrađena 2024. godine, idealna za život ili kao investicija sa sigurnim prihodom.Nameštaj po dogovoru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata 113m2: Prizemlje: dve prostorije mokri čvor čajna kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 170.000 €, 154,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone dok se na spratu nalazi trosoban stan površine 79m2. Objekat je kompletno renoviran i nije potrebno ulaganje. Na sve ovo iza samog objekta....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mala Amerika - dvosobna salonska kuća površine 131m2 sa suvim ulazom + dvosoban stan + velika radionica i ostava na placu površine 3 ara. Renovirana, nove instalacije vode i struje, centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 33.000 €, 31,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Kostolcu u krugu pijace od 31m2 cena 33.000eur struja, voda, kanalizacija Mogućnost kupovine lokala pored i proširenja na ukupno 65 m² . Cena dogovor. VISE INFORMACIJA NA +38165 644 97 67. .

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 36.000 €, 34,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 34m2 u Kostolcu u krugu pijace mogucnost prosirenja lokala za 31m2 cena 40.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 18.000 €, 17,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132270. GARAZNO MESTO - SUTEREN NOVE zgrade 17,50 m2. Za vas auto sigurna zastita od kiše, vlage ili bilo kog oštećenja. Uknjiženo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 675.000 €, 638,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 117.000 €, 111,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Aleksandrovu na doboroj lokaciji prodaje se spratna, nameštena kuća u zajedničkom dvorištu. Površine je 111m2 i raspoređenih u dve etaže. U prizemnom delu se nalazi garaža, manje kupatilo sa tuš kabinom i soba u komunikaciji sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat čine dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 47,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 47m² u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i poseduje dve terase koje pružaju dodatni komfor i više prirodnog svetla tokom dana, a nisu ušle u kvadraturu stana. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom (špajzom),....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.292 €, 111,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 33.500 €, 33,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Ćupriji. Nekretnina se nalazi u kvalitetno građenoj i održavanoj zgradi, što dodatno doprinosi sigurnosti i dugoročnoj vrednosti investicije. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 134.000 €, 133,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa porodična kuća u centru Golubinaca. Prizemlje, kuhinja, trpezarija, veliki dnevni boravak, 1 spavaća soba, kupatilo i trem od 12m2. Sprat: 4 spavaće sobe i kupatilo. Ima još objekata u dvorištu. Sve je u izvornom, vrlo korektnom stanju. Kuća za svaku preporuku. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 155.000 €, 154,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u naselju Šest topola, nedaleko od pošte i policije. Lokal je izdat, a sastoji se od mokrog čvora i dve prostorije. Što se stana tiče, isti je....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 159.900 €, 159,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U opštini Irig, u Sremskom okrugu, u mestu Vrdnik, nalazi se ova funkcionalna, komforna kuća, smeštena na 6 ari placa. U neposrednoj blizini su centar, prevoz, više marketa, kao i svi ostali neophodni sadržaja za život. Kuća je spratna i sastoji se od: kuhinje sa trpezarijom i dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 180.000 €, 146,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Kertvaroša prodaje se kuća u nizu površine 146m2 raspoređenih u tri etaže. Suterenski deo čine tri prostorije i manji vinski podrum. Sprat kuće je sa teasom, kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i dnevnim boravkom. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe od kojih se jedna....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini Svetoilijske ulice na Hisaru. Kuća je površine oko 150m2 i poseduje pomoćne prostorije površine oko 30m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Na prizemlju je veliki dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu su dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-8 3-01 ... Prikaži broj Stan, Sombor | Prodaja · 170m² · 1.000€.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 430.000 €, 430,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 450m2 na placu površine 5,18ari u Beogradskoj ulici u Požarevcu.U prizemlju kuće se nalazi dvosoban stan površine 80m2 sa zasebnim ulazom, poslovni prostor površine 55m2 i garaža.Kuća je priključena na gradsku toplifikacionu mrežu, kanalizaciju i vodovod. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: + 381641979 069 ... Prikaži broj . Dvosoban stan, Vršac | Prodaja · 42m² · 42.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 336)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>