• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 100000 eura centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana do 100000 eura centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 100000 eura centralno grejanje

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 100000 eura centralno grejanje" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.875 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • dvorište
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 70,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal dupleks površine 70m2, u prizemlju stambene zgrade na Lesnini, Zrenjanin. Sastoji se od jedne prostorije i sanitarnog čvora u prizemlju i galerije gde se nalaze još dve prostorije. Dva izloga, dva ulaza, centralno grejanje. Agencijska provizija za kupca: 2% Broj upisa u reg.posrednika:....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 92.500 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 7 dana do 100000 eura centralno grejanje'
101.970 €
101.970 €
61.000 €
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 94.500 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Renoviran i namešten stan površine 63 m², nalazi se na 5. spratu zgrade sa 5 spratova u naselju Aerodrom, u Kragujevcu. Stan je uknjižen i ima centralno grejanje, što obezbeđuje prijatan boravak tokom cele godine. Lokacija je kod Bogoslovije, nedaleko od pošte, tržnice, Maxija, Trnave....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Terasa Žike Pavlovića Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1039,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Dobračina Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 45.500 €, 35,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se jednosoban stan površine 35kvm na devetom spratu (9/9) u zgradi sa liftom. U svom sastavu stan poseduje: hodnik, soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika,....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524-439 Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. U garazi Ima struje. Nalazi se na prizemlju. Sirine 3.01m duzie 4.9m U sastavu zajednickog....