• GoHome Professional
zadnjih 7 dana 60 m2 do 210000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • zadnjih 7 dana 60 m2 do 210000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana 60 m2 do 210000 eura

  • Za upit "zadnjih 7 dana 60 m2 do 210000 eura" pronađeno 184 nekretnina - prosečna cena 2.645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049965.. SALAJKA, DVOIPOSOBAN STAN 57m2.. Odličan dvoiposoban kompletno namešten stan u zgradi useljenoj prošle godine - nalazi se na Salajci, 10 min laganog hoda od centra grada. Stan je apsolutno bez ikakvih ulaganja, useljiv po isplati, sa mogućnošću kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 59m2, na šestom spratu u zgradi sa liftom u ulici Aranj Janoša, kompleks Avenija garden residence, Adamovićevo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 215.000 €, 62,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prostran i svetao stan na odličnoj lokaciji – Blok 1, Novi Beograd, kod bioskopa Fontana U ponudi je funkcionalan i veoma svetao stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Beograda, u ulici Pariske Komune, u neposrednoj blizini bioskopa Fontana. Stan je uknjižen, kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. Stan je uknjižen 1/1, veoma prostran, svetao i funkcionalnog rasporeda, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno lep trosoban stan sa garažnim mestom u luksuznom kompleksu zgrada Avenija Garden. Stan je nov, useljen pre tri godine, istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu- bez gradske buke. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAŽA 17 m2, ISTOK - zaštićen od buke. Dvorišna strana. 2 spavaće sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjižen. Garažno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 179.800 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047174, NOVI SAD, CENTAR, DUNAVSKA ulica DVOSOBAN 58m2. Predstavljamo fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, nalazi se u odličnoj održavanoj zgradi, pešačka zona. Stan je odličnog rasporeda i ima zasebnu kuhinju sa trpezarijom kao i spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.550 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova lokacija Ada Mol U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 179.000 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

3.0 Cerak, ulica Ratka Mitrovića, 65m2+T, VPR/2, UKNJIŽEN, TA/gas. Trostrano okrenut, jako dobar raspored. Stan na izvanrednoj lokaciji, na samoj granici Ceraka i Filmskog grada, sa izvanrednom saobraćajnom vezom ka svim delovima grada, u neposrednoj blizini škole, obdaništa i svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan površine 65 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji u modernom kompleksu u izgradnji. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog prepodneva.Osnovne karakteristike stana: Površina: 65 m² Struktura: Dvoiposoban Spratnost:....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogucnost. Prodaje se polunamesten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, Liman 2. Stan se nalazi na osmom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i pruža odličan spoj komfora, funkcionalnosti i vrhunske lokacije koja ovu nekretninu čini idealnom kako za porodičan život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjižen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruža opciju da bude 3,0 - soban. LIFT Veliki prozori u dnevnoj sobi, upravo daju tu mogućnost. Prodaje se polunamešten. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Limanu 2 – odlična prilika za život ili investiciju Na prodaju svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2, jednom od najtraženijih i najurbanijih delova grada. Stan je ulično orijentisan, ali zahvaljujući odličnoj izolaciji pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 65,06 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje Šonsi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Ljuba Vučkovića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Saobraćajni fakultet, Ljuba Vučkovića, 58m2.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054807, NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE/CARA DUŠANA, TROSOBAN STAN, 57M2, KOMPLETNO I KVALITETNO RENOVIRAN Postanite vlasnik nekretnine na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu u zgradi starije, ali izuzetno kvalitetne gradnje. Ovaj trosoban stan sastoji se od komotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Blizina škola, fakulteta, marketa omogućava ugodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Zemunska Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samoj granici između urbanog jezgra Novog Beograda i mirnog, istorijskog duha Stare Bežanije, nalazi se prostor koji nudi više od pukih kvadrata – priliku za život po vašoj meri. Smešten u Zemunskoj ulici, ovaj dvoiposoban stan koristi sve prednosti transformacije ove zone u jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, hodnik, ostava, kupatilo i terasa. Postoje 2 izlaza na lodju, iz dnevne i jedne spavaće sobe. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 184)

<< <1 2 3 4 5> >>