• GoHome Professional
zadnjih 7 dana 60 m2 do 130000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana 60 m2 do 130000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana 60 m2 do 130000 eura što manji

  • Za upit "zadnjih 7 dana 60 m2 do 130000 eura što manji" pronađeno 62 nekretnina - prosečna cena 1.734 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 96.500 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan, opremljen dvosban stan u strogom centru grada, u blizini Opštine. Struktura: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ostavom i izlazom na terasu (koja ne ulazi u kvadraturu stana), spavaća soba. Stan lepog rasporeda, komfornih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 7 dana 60 m2 do 130000 eura što manji'
117.420 €
117.420 €
132.000 €
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uživajte u najlepšem delu Labudovog brda u stanu koji nudi savršen spoj funkcionalnosti i neverovatnog pogleda. Prodaje se uknjižen dvosoban stan, smešten na 13. spratu održavane zgrade sa dva lifta. Stan je trostrano orijentisan, prepun prirodne svetlosti tokom celog dana. Održavan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 117.000 €, 55,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu od 16m² koja nije uknjižena....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 55,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran jednoiposoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa dnevnom sobom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i prostranom terasom na koju se izlazi iz spavaće sobe. Odlična investicija kako za izdavanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na lepoj lokaciji u blizini Miljakovačke šume prodaje se komforan, funkcionalan, svetao stan sa prelepim pogledom. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilom. Zgrada je novije gradnje, grejanje na struju i ima svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa tri terase i pogledom na reku – idealna prilika za keš kupce! Prodaje se prostran i svetao trosoban stan na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 128.000 €, 56,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom stanju, izuzetno prostran, površine 56 m2 koji se nalazi u Zemun Polju, u u jednoj od glavnih ulica u ulici Franje Krče. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno 2 sprata. Ispod i iznad ovog stana je stambena jedinica. Trostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 106.920 €, 56,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 56,27m2, nalazi se na I spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 101.500 €, 56,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao stan, površine je 56m2, ima terasu i u osnovi je dvoiposoban. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na drugom spratu. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna i čista dokumentacija. - Mogućnost kreditne kupovine. - Ukupna površina 58 m2. - . - Zgrada iz 1992 godine. - Kvalitetna gradnja. - Fasadna cigla. . - Centralno grejanje. - Uredan i održavan ulaz. - . - Dvostrana orijentacija. - Sunčan i svetao (jugozapad, severoistok). -....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Garsije Lorke Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 93.000 €, 59,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran dvosoban stan sa dve odvojene sobe i dve terase na Radijalcu u zgradi okruženoj zelenilom. Stan je kompletno namešten. Nameštaj i tehnika uračunati u cenu. Poseduje svoju podrumsku prostoriju, kao i zajedničku biciklanu. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 59 m 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1 MIRIJEVSKA Trosoban stan, Beograd....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola - Ograničena ponuda. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja. - Tarket - Tara concept - Alu roletne - PVC stolarija. - Fasadna izolacija 15 cm stiropor - Izolacija ispod krova debljine 20–25 cm - Parapetni radijatori po principu norveških....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131507, 3a. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131507, 3a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Smederevo | Prodaja · 60m² · 90.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 61,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća ima 61m2, i uz manja ulaganja se može u njoj živeti. Sastoji se od prizemnog dela i potkrovlja. Grejanje je na čvrsto gorivo. Asvalt je pored kuće. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 59)

<< <1 2> >>