• GoHome Professional
zadnjih 7 dana 3.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana 3.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana 3.sprat pala cena

  • Za upit "zadnjih 7 dana 3.sprat pala cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 3.080 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lođa
    • podno grejanje
    • luksuzan
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 430.000 € na 389.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 389.000 €, 84,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 430.000 €
20.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smešten na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Vračarski plato, nedaleko od Hrama. Stan se nalazi na trećem spratu predratne uređene zgrade, bez lifta,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 105.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 99.000 €, 34,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
20.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan strukture koji kupci najčešće traže– u novijoj gradnji jednoiposoban sa pripadajućim parking mestom. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan, uknjižen, brzo useljiv, bez ulaganja. Raspored je izuzetno praktičan – iz predsoblja se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 7 dana 3.sprat pala cena'
110.725 €
349.000 €
250.000 €
 
-4%

Promena cene sa 425.000 € na 410.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 410.000 €, 71,00 m2 cca 5780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 425.000 €
20.05.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu na vodi, u zgradi BW Perla, prepoznatljivoj po elegantnoj fasadi i izuzetnoj lokaciji uz reku i Sava Promenadu. Pored vrhunske pozicije, zgrada BW Perla poseduje wellness centar, bazen i teretanu namenjene isključivo stanarima,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-34%

Promena cene sa 168.807 € na 112.036 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.036 €, 51,35 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €
17.05.2026 - 112.036 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 127.000 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
10.04.2026 - 127.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.900 € na 75.600 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 75.600 €, 63,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 81.900 €
01.03.2026 - 79.900 €
17.05.2026 - 75.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i privatnosti! Bukvalno sve vam je na dohvat ruke – prodavnice, škole, vrtići, kafići, restorani, javni prevoz, banke… Sve dostupno pešaka za....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 107.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 107.500 €, 39,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
20.05.2026 - 107.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 39m2, na trećem spratu u zgradi sa liftom u Okrugićevoj ulici, Petrovaradin. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se prodaje polunamešten (ostaju kuhinjski elementi i plakar u hodniku).....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>