• GoHome Professional
zadnjih 14 dana porasla cena pogodan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana porasla cena pogodan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana porasla cena pogodan što jeftiniji do 1600 eura

  • Za upit "zadnjih 14 dana porasla cena pogodan što jeftiniji do 1600 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1500 eura (malo jeftiniji)
    • 1600 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 160.000 € na 170.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 282,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2022 - 200.000 €
08.07.2022 - 190.000 €
23.09.2022 - 170.000 €
16.11.2022 - 155.000 €
29.03.2023 - 135.000 €
29.03.2024 - 110.000 €
22.05.2024 - 150.000 €
22.09.2024 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuca u Starčevu, u gradskom naselju grada Panceva, nadomak Beograda. Ukupna površina kuce je 282 m2, na 4,82 ari placa. Kuca se sastoji od dva podruma ukupne površine 60m2, prizemlja i prvog spata koji čine dve odvojene stambene jedinice i tavanskog prostora koji se moze preurediti....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 113.300 € na 135.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 113.300 €
10.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac sa započetim objektom u Donjoj Vrežini. Plac je površine 3,82a, osnova započetog objekta je 150m2. Postoji priključak za struju, vodu, kanalizaciju. Nalazi se u glavnoj ulici u Vrežini. Plac je pogodan za izgradnju poslovnog objekta. Hvala Vam što ste pogledali oglas.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 212.000 € na 216.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 212.000 €
08.05.2026 - 216.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 106 m², smešten na trećem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite delatnosti.Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 230.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 48,00 m2 cca 5210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250.000 €
03.04.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, blizina Kalenić pijace, prolazna ulica. Lokal/PP je u suterenu zgrade od dva sprata. Više godina u zakupu kao frizerski salon. Pogodan i za druge delatnosti, ima svoj prostor ispred lokal, potpuno autonoman i udaljen od pogleda sa ulice. Uknjižen je na 41kvm, mereno ima 48kvm.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 399.900 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BELI POTOK, 450.000 €, 3500,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 399.900 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u ponudi je plac od 34,14a, sa uknjiženom kućom koja nije završena. Prema informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja više objekata u osnovi od 1080m2, a ukupno preko 3000m2 sa 30% zauzeća. Pogodno za stanovanje i komercijalne sadržaje. Plac je ograđen sa jedne....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 449.000 €
07.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 400.000 € na 550.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 550.000 €, 580,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400.000 €
13.05.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji, Pasi Poljana put za Gornje Međurovo. Ukupna površina prostora iznosi 580 m2, na placu od 11 ari, trofazna struja, voda, nema kanalizaciju.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.315.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 1.315.000 €
11.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Robna kuća, prodavnica, igraonica, banka, klinika, škola, kafić, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • zadnjih 14 dana porasla cena pogodan što jeftiniji (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>