• GoHome Professional
zadnjih 14 dana do 620 eura/m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana do 620 eura/m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana do 620 eura/m2 što veći

  • Za upit "zadnjih 14 dana do 620 eura/m2 što veći" pronađeno 573 nekretnina - prosečna cena 201 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1000 m2
    • do 1250 m2
    • 1250 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 1250 m2
    • 1500 m2
  •  Po ceni
    • 589 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 651 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 8000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 38,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća 30m² na placu 18 ari – Zrenjanin, pored kanala DTD Na prodaju kuća površine 30m² na prostranom placu od 18 ari, smeštena u mirnom delu Zrenjanina, neposredno uz kanal DTD – idealna lokacija za odmor, vikendicu ili voćnjak. Objekat je funkcionalan i kompletno opremljen za boravak,....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 3.770.000 €, 58000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici ste da kupite atraktivan plac površine 5,8 hektara, smešten na odličnoj lokaciji u Paliluli. Ovaj plac je idealan za izgradnju proizvodnog pogona, hale ili magacina, pružajući vam brojne mogućnosti za razvoj poslovanja. Ova lokacija nudi odlične mogućnosti za poslovanje,....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 69.500 €, 49814,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno gazdinstvo u mirnom i plodnom području Velike župe, potez Paraći na 10 km od Prijepolja! Prostrano i u jednoj celini poljoprivredno gazdinstvo površine 4,98.14 hektara u prelepoj prirodi. Idealno za poljoprivrednike, investitore ili one koji traže....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana do 620 eura/m2 što veći'
8.200 €
1.200.000 €
2.230.860 €
  Plac, PRIJEPOLJE, 49.500 €, 47635,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno gazdinstvo u mirnom i plodnom području Čauševića, 10 km od Prijepolja! Prostrano i u jednoj celini poljoprivredno gazdinstvo površine 4,76.35 hektara u prelepoj prirodi Gornjih Čauševića. Idealno za poljoprivrednike, investitore ili one koji traže....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 1.200.000 €, 42000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u Dobanovcima, kod dobanovačke petlje, površine 420ari. Zemljište je privatna svojina 1/1 od tri parcele KO Dobanovci i prodaje se komadu. Parcela je 400x100m, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište, moguća prenamena za industriju. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 900.000 €, 36500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izvanredan plac na obali reke Nadel na putu iz Pančeva ka Vršcu. Plac je građevinsko zemljište, struja i voda su u neposrednoj blizini, od same magistrale udaljen je 55 metara. Sa strane placa napravljen je asfaltni put širine 5 metara kojim može da prolazi mehanizacija. Plac se može....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 270.000 €, 30000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju plac površine 3 hektara u naselju Vrbovno, na izuzetnoj lokaciji – svega 100 metara od Ibarske magistrale. Plac je prostran, sa odličnim pristupom, što ga čini idealnim za različite vidove investicije – poljoprivredu, izgradnju, logistiku ili razvoj poslovnog prostora.....

 
 
 
  Plac, KOLARI, 105.000 €, 30000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vrhunski voćnjak trešnje 3 ha – Kolari kod Smedereva Prodaje se poljoprivredno zemljište sa ukupno 3 ha zasada trešnje u mestu Kolari. 2,3 ha u punoj rodnosti, 0,7 ha mlad zasad – treća godina, Uredno održavan i spreman za dalju proizvodnju, Odličan potencijal za ozbiljnu....

 
 
 
  Plac, KOLARI, 105.000 €, 30000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kolari Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 90.000 €, 25814,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Banjički put Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 400.000 €, 25000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište 2.5 ha – Čajetina (Zlatibor) Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 2.5 hektara, koje se prostire na tri povezane parcele u opštini Čajetina, na izuzetnoj lokaciji sa velikim potencijalom. Lokacija: Zemljište se nalazi na samo 4....

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 670.800 €, 24391,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka građevinsko zemljište, 243.91a Prodaje se građevinsko zemljište od 244 ara u industrijskoj zoni. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema asfaltiranoj ulici je 89 metara. U neposrednoj blizni su priključci vode, struje i kanalizacije. U toku je....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 670.800 €, 24391,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 670.800 €, 24391,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Prhovačka Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 250.000 €, 23717,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Gajska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.368.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Naselje Ugrinovci, na magistralnom putu Dobanovci - Batajnica, a na 4km od petlje autoputa Beograd - Šid, zemljiste u građevinskom području površine 22800m2 (228ari). Front parcele prema putu je 83m. Parcela je pravilnog pravougaonog oblika. Priključak na EMS je uz samu parcelu, a....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.318.000 €, 22757,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Zemunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, VALJEVO, 390.000 €, 22000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Valjevo, Divčibare, Ljuti Krš, prodajemo zemljište površine 2,2 ha. Parcela se nalazi u zoni postojeće šume - rezervisan za turistički prostor Divčibare sa Crnom Rekom. Zona u kojoj se nalazi predmetna parcela je izgrađen prostor naselja - zona specifične turističke ponude kompleksa....

 
 
 
  Plac, GRABOVAC, 2.200.000 €, 21400,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rvati, gra��evinska parcela-Stvarna povr��ina-21400m2 , ugovorna povr��ina-21400.00m2, U ponudi je gra��evinska parcela u Obrenovcu na izuzetnoj lokaciji. Nalazi se uz samu reku Savu, pored vrti��a i osnovne ��kole. Ukupne je povr��ine 2,14ha i prema informaciji o lokaciji mogu��e....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 100.000 €, 20503,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Topoli. Plac je površine 20503m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Nedaleko od placa je prelepa Etno kuća i vinarija Aleksandrović. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 790.000 €, 18371,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Vasilija Ostroškog Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 200.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac pogodan za stambenu izgradnju. Nalazi se u gradskoj zoni tako da je pogodna i za izgradnju više stambenih jedinica. Površina parcele je 180ari. Plac je namenjen investitorima i daje se za kvadrate. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim....

 
 
 
  Plac, DUVANIŠTE, 200.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac na Trošarini površine 1,8h. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodan je za gradnju stambenog kompleksa i namenjen je investitorima. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 880.000 €, 17600,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjiženo zemljište u građevinskom reonu ukupne površine 176 ari, širine 49 metara sa dužinom 358 metara na potezu od Surčina ka Dobanovcima. Zemljište je vlasništvo uknjiženo 1/1 i nalazi se u privrednoj zoni P1 uz obaveznu izradu plana detaljne regulacije, zona ulaznih....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.700.000 €
13.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 82.500 €, 16500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 82.500 €, 16500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 815.000 €, 16300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Građevinski plac 163 ara, vlasništvo 1/1, u površinama dozvoljene gradnje, odlična pozicija, otvorenog pogleda, pravilnog oblika, ravan. Idealna lokacija na padinama Avale, jugozapadne orijentacije, odličan potencijal za gradnju kako porodičnih kuća tako i centara rekreacije, etno....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 200.000 €, 16055,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

15. maja,-Stvarna povr��ina-16055m2 , ugovorna povr��ina-16055m2, Uknji��eno zemlji��te-Grocka Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine ali ne i ta��nu adresu....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 795.000 €, 15800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Obrenovačkog puta i obilaznice kod Ostružnice, što omogućava izuzetno lak pristup svim glavnim saobraćajnicama. Idealno je pogodan za izgradnju magacina, hala, mini proizvodnje ili sličnih industrijskih objekata. Infrastruktura....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132216, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m². Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste je ravno, plodno i pogodno za razlicite poljoprivredne namene, kao i kao dugorocna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 800.000 €, 15400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Tabla-Be��men-Stvarna povr��ina-15400m2 , ugovorna povr��ina-15357.00m2, Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine ali ne i ta��nu adresu -154ari .

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 32.000 €, 14510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje-Jošanica(Soko Banja)Prodaja zemljišta u oklini Soko banje, Rtnja-Jošanica.Zemljište se nalazi u blizini asfaltnog puta, velika parcela u celosti 14510 kv. Samo selo Jošanica, a samim tim i “Banja”, smešteni su, u prelepom ambijentu, između planine....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 102.000 €, 13600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 136 ari- poljoprivredno u toku prebacivanje u građevinsko zemljište voda,struja,gas na placu. Ulaz je sa asfalta u blizini je autobuska stanica, lep pogled . Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 063/8041-184 Rade .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari. Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 260.000 €, 13000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Sopot na 500m od centra, na putu prema Kosmaju, prodajemo građevinsko zemljište 1,3ha (13000m2). Ulaz na građevisnku parcelu je sa asfaltirane ulice. Priključci na EDB i vodovod. Moguć priključak na KATV. Moguća gradnja stambeno-poslovnih objekata. Zemljište je isparcelisano na četiri....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Parcele su ravne i neizgrađene, imaju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 460)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>