• GoHome Professional
zadnjih 14 dana do 55000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana do 55000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana do 55000 eura što skuplji

  • Za upit "zadnjih 14 dana do 55000 eura što skuplji" pronađeno 342 nekretnina - prosečna cena 858 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 562 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • opremljen
    • bazen
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BARAJEVO, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se atraktivna parcela sa građevinskom dozvolom u mirnom naselju Vranic, na 15 ari placa. Na parceli je predviđena izgradnja porodične kuće ukupne površine 140 m². Kuća je projektovana sa pažnjom na savremene potrebe porodica, sa funkcionalnim rasporedom prostora, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 60.000 €, 135,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju vikendicu na Tari Na prelepoj lokaciji kod zaseoka Sekulić, na 5km od Mitrovca i Zaovinskog jezera Vikendica ima ukupno 135m2, nalazi se na placu od 5,37 ari i po strukturi je spratna Sastoji se od prizemlja , sprata i potkrovlja Građena je....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Garsonjera na prodaju, naselje Mala Amerika. Prizemlje. Površine 34m2,Novija zgrada. Spoljna PVC stolarija, na podovima parket, keramika, centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima... Održavana...Garsonjera se prodaje opremljena... Grejanje CG Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana do 55000 eura što skuplji'
38.400 €
60.000 €
60.000 €
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju je potrebno renoviranje - poseduje dva nivoa i podzemnu garažu. Na prvom nivou se nalaze dnevna soba, kuhinja i kupatilo, dok su na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054861 , NOVI SAD , DETELINARA , GARSONJERA, 20M2 ,… Oglašavamo na prodaju garsonjeru na Detelinari. Nalazi se u lepom okruženju punom zelenila, parkova i sportkih terena. Javnim saobraćajem je odlično povezana sa ostatkom grada tako da je dobra kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vertikala kuće u Lipovici iz 3 nivoa na 17 ari placa. Sut+Vpr+Ptk, u suterenu je garsonjera od 30m2 i podrum. Na VPR se nalazi dvosoban stan koji je kompeltno završen i sređen, PTK je u sivoj fazi. Kuća se nalazi u blizini šume sa lepim placemUdaljena je 500m od minibusa, u blizini....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična garsonjera površine 26 m² na Altini, smeštena na visokom prvom spratu uredne stambene zgrade. Stan je funkcionalan, lepo osvetljen i idealan kako za samostalan život, tako i kao investicija za izdavanje. Prostor je praktično organizovan i omogućava maksimalnu iskorišćenost....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Stan, KOSJERIĆ, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena garsonjera, nameštena, od 26m2, sa odvojenom čajnom kuhinjom i terasom. Novija gradnja, desetak godina, sa centralnim grejanjem i liftom. Odmah useljiva. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/5 Kralja Petra I Karađorđevića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 18 ari, na odličnoj lokaciji u Sopotu. Postoji mogućnost kupovine i susedne parcele iste površine (ukupno 36 ari). .

 
 
 
  Plac, ZMAJEVO, 59.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072367, ZMAJEVO…ŠIRI CENTAR…GRAĐEVINSKI PLAC ZA IZGRADNJU POROPDIČNE STAMBENE ZGRADE, PLAC ZA KUĆU 954m2... Zmajevo – mirno i uređeno mesto, udaljeno oko 35km od Novog Sada, odlična povezanost magistralnim putem i blizina autoputa E75. Vojvođanska.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 59.800 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi su u prizemlju, na I, II i III spratu stambene zgrade od 8 stanova. Veličina preostalih stanova je 33m2 i 46 m2 u prizemlju, 56m2 naI spratu, 56m2 na II spratu i na III spratu 40m2 i 52 m2.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.740 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 44,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 59.500 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV GREJANJE - Bez grejanja, sprat PR/ ID oglasa: 18062. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 59.250 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu preko pruge Građevinski Plac 2876 na POGODNOJ LOKACIJI... Parcela se vodi kao Građevinsko zemljište u Poslovna Radna Zona dimenzije 22x120 m... dozvoljena je gradnja P+2... nalazi se na 300 metara od asfaltnog puta za Plantu... Pogodno je za razne namene... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 59.000 €, 3437,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 34.379 m² na 1 km od Prijepolja, Rasno, potes Česmine. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se od: šuma 1.90,64 ha pašnjaka 0.43,78 ha njive 0.96,37 ha livade 0.13,00 ha, ukupne površine 3 ha 43....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 59.000 €, 23,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižena garsonjera u Krnjači površine 23m2 i sastoji od ulazne zone, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u blizini autobuskog stajališta, Poljoprivredne škole i nekoliko trgovinskih lanaca. Lokacija garsonjere omogućava lak i brz dolazak do centra grada. Postoje....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 59.000 €, 23,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban stan površine 55 m², smešten na 4. spratu. Zahvaljujući rasporedu i veličini, ovaj stan pruža dovoljno prostora za udoban svakodnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.000 €, 183,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična ozakonjena kuća u naselju Trnava na 3.92m2. Kuća ima priključak na struju, vodu, kanalizaciju. Poseduje garažu sa pomoćnim prostorijama, kuhinjom i kupatilom. Na visokom prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i mestom za kupatilo.....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan od 55m² u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselje Vašarište. Idealan izbor za sve koji žele mir, privatnost i prijatan porodični ambijent, a opet dobru povezanost sa gradskim sadržajima. Stan odiše toplinom i funkcionalnim rasporedom, a sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Plac, Ledinci, 59.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:7072371. LEDINCI. PLAC 616 m2. Građevinski plac 616m² Selište, izlaz iz Novih Ledinaca Na prodaju građevinski plac površine 616m², smešten u naselju Selište, na izlazu iz Novih Ledinaca, svega 50m od glavnog Fruškogorskog puta. Plac se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom kraju,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 58.790 €, 35,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, u mirnom i atraktivnom delu grada, na desetak ninuta od Centra. Struktura stana: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koji ima izlaz na terasu, kupatilo, spavaća soba. Stan je modernog dizajna i kvalitetne gradnje, idealan za porodično....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.600 €, 34,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske stanice, škole i opštine. Stan je u izgradnji i projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa naglaskom na funkcionalnost, komfor i prirodnu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.600 €, 35,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Parking Novogradnja Terasa Podrum Mijaila Radovica 8 Sprat: 1 Spratnost: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 58.000 €, 30,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov poslovni prostor u neposrednoj blizini parka Čair. Ukupna površina je 30m2, nalazi se na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objekta novije gradnje. Grejanje je na etažno, na struju. Zbog same pozicije, ali i odvojenog ulaza od zgrade, ovo je idealna ponuda za različite....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji na Zlatibor. Stan se nalazi na samo 500 metara od centra, a istovremeno pruža mir i privatnost idealno za odmor, život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83-73 . Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice, autobusa, prodavnica.. Zgrada ima lift; podno grejanje u stanovima° Useljivo. U postupku je ozakonjenja. Nije moguća kupovina iz kredita. Obezbedjen....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 57.500 €, 28,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Paliluli, u blizini restorana "Amerikanac". Stan je površine 28,28m2 i po strukturi je jednosoban. Sastoji se od ulaznog dela, jedne višenamenske sobe sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu je podno. Stan je na lepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 57.000 €, 23,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana. Četvrtastog....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Glavna 83 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 341)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni