• GoHome Professional
zadnjih 14 dana do 275 eura/m2 barem 2100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana do 275 eura/m2 barem 2100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana do 275 eura/m2 barem 2100 m2

  • Za upit "zadnjih 14 dana do 275 eura/m2 barem 2100 m2" pronađeno 156 nekretnina - prosečna cena 44 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 2000 m2 (malo manji)
    • 2200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 261 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 288 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2400 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, VALJEVO, 300.000 €, 2091,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljuti krš, 21 ar, odličan-U ponudi je 21a zemljišta na planini Divčibare u neposrednoj blizini hotela Crni vrh. Dobijena je lokacijska dozvola, urađen je projekat i predat za građevinsku dozvolu. Očekuje se dobijanje građevinske dozvole do kraja marta. Predviđena je izgradnja objekta....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 63.000 €, 2100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac površine 20,71ar. Zemljište je u građevinskom području. U sklopu placa nalazi se objekat u izgradnji površine oko 100m2 u osnovi. Rađen je po građevinskoj dozvoli iz 1992. godine. Osim njega, na parceli je i pomoćni objekat - garaža površine 40m2. U sklopu objekta se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana do 275 eura/m2 barem 2100 m2'
81.000 €
81.000 €
300.000 €
  Plac, KOVILOVO, 147.000 €, 2100,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u naselju Borča ukupne površine 20,97 ari.Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 11.000 €, 2168,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, iznad Gabrovca u delu ka vojnom objektu na Delijskom Visu, odličnog pravougaonog oblika, na 50 met. od asfaltnog puta. U prirodnom okruženju, pogodan za pčelare, zasad voća i slično. Uknjižena privatna svojina. Za više informacija....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 112.500 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od lepših pozicija, na 350 metara od centra, prodaje se plac od 22,5 ari. Plac se nalazi u blizini glavne ulice, malo uvučen, u mirnoj i tihoj ulici, okružen zelenilom. Postoji infrastrukturna mreža ( asfalt, voda, struja, gas) i omogućava priključak za navedeni plac. Plac....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 63.000 €, 2250,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Sraroj Lipovici od 22,5 ari voda,struja u blizini placa. Asfaltni pur na 50m u blizini je lep pogled . Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 063/8041-184 Rade Valjevska.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132224, uknjizen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored. Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjizen 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132224, uknjižen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored.Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjižen 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, SIĆEVO, 11.000 €, 2305,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta -Ostrovica(Ostrovica)Prodaja zemljišta u okolini Niša-Ostrovica.parcela se nalazi u ataru sela Ostrtrovica, oko 20 km od Niša, izmenju vikend naselja i sela na putu ka Banjici. Lep pogled na okolinu,voda na placu(prikljucak na vodovod plus bunar)Struja u blizini.Vredi....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 20.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 20.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 140.000 €, 2400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu(Niška Banja)Prodaja placa - gradsko građevinsko zemljište od 24 ari na putu ka Niskoj Banji u naselju Nikola Tesla. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu 30 m. Namena je za: -stanovanje,-poslovanje,-socijalno stanovanje.Indekc(stepen) zauzetosti gradjevinske parcele....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 59.000 €, 2041,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U blizini naselja Gaj u Barajevu predstavlajmo vam lep plac pored regionalnog puta, gde pored placa ima i vode, struje i gasa. Plac je pravougaonog oblika i idealan za porodičnu kuću, a na donjem delu placa je bašta, voćnjak, pomoćni objekat. izvršena je prenamena placa sa poljoprivrednog....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 206.000 €, 2500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlično pozicioniran plac ukupne površine 2.500 m² na Širinama iznad Alibegovca, u atraktivnom delu Sremske Kamenice nadomak Novog Sada. Parcela se vodi na KO Bukovac i uknjižena je bez tereta. Plac se nalazi na nadmorskoj visini od 300 metara, i pruža panoramski pogled....

 
 
 
  Plac, VODICE, 39.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

PRODAJA PLACA – ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 26 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 120.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju. Plac je uknjižen. .

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 19.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šumadijska, 20 ari, voda, struja, asfalt, panorama,-Odlična lokacija, na delu obrenovački put ibarska magistrala.Agencijska provizija 1000 evra -20ari .

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 84.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep plac površine 20 ari, koji se nalazi u jednom od najlepših delova planine Tare, u mestu Sokolina – poznatom po netaknutoj prirodi, čistom vazduhu i blizini najlepših vidikovaca. Lokacija: Plac je smešten svega 10 km od Mitrovca i 9 km od Kaluđerskih bara, uz direktan....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 20.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Despotovica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.000 €, 1978,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište, vinograd sa izlazom na sporedni put.Uknjižena, privatna svojina 1/1. Ovo je deo naše ponude, za sve ostale informacije možete kontaktirati našu agenciju nekretnina. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 313.200 €, 2900,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovačke staze, 29 ari, na atraktivnoj lokaciji, voda, struja, kanalizacija-Ispred placa postavljeni kolektori gde se nastavlja izlaz za bulevar oslobođenja.Agencijska provizija 2% -29ari .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 41.000 €, 2955,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2,5 km od Barajeva, mestu Lisović, nalazi se ovaj prelep građevinski plac. Plac izlazi na put gde je prošla struja, voda, gas. Do placa vodi od glavnog puta 300m asfalt i još 300 m ota tucanik:.Očekuje se uskoro završetak asfaltiranja.Na početku ulice ima autobuska stanica.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 30.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac za izgradnju kuće na dobroj lokaciji u Jagodini, u naselju Lipar. Plac je površine 30 a i predstavlja odličnu priliku za one koji traže zemljište za gradnju u mirnom delu grada. Lokacija je pogodna za budući porodični dom, uz dobru povezanost i praktičan pristup. Ako....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 432.600 €, 1936,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-7089813 Na prodaju plac od 1936m2 sa starom ruševnom kućom od 73m2, na najatraktivnijoj lokaciji sa pogledom na grad, tvrdjavu i Dunav. Plac je jednim delom pod zelenilom i voćnjacima, sa svim priključcima na infrastrukturu. Idealno mesto za izgradnju luksuzne kuće....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 20.000 €, 1925,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac između D. Toponice i Mezgraje(Mezgraja)Prodaje se plac između D.Toponice i Mezgraje površine 19,25ari. Plac je drugi od asfalta ali postoji i ucrtan je prilazni put. Upisan sa svojinom u katastar nepokretnosti. Vredi pogledati!!!Sve informacije na tel. 0645381199 ili....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 40.000 €, 3192,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 31.92ari broj parcele 4886/2, građevinsko zemljiste Pećine opština Voždovac-Beograd. Ovu parcelu poseduju 3 vlasnika i prodaje se u celosti. Parcela se nalazi na starom Kragujevačkom putu udaljena je od puta 1500m. Cena placa je 40.000E. Svi zainteresovani mogu se....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 69.000 €, 3359,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na dobroj lokaciji (stari auto put za Leskovac). Ukupna površina placa iznosi 3359 m2, dimenzije dubine u prednjem delu 20m u zadnjem 26m, širine 147 m. U katastru i dalje upisan kao poljoprivredeno zemljište. Uknjižen. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 370.000 €, 3387,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevački put-Stvarna površina-3387m2 , ugovorna površina-3387.00m2, U ponudi je plac u industrijskoj zoni, građevinsko zemljište od 34 ari, na Pančevačkom putu, veličine 19x180m. Na placu je i kuća 105m2, struja (dva trofazna brojila), voda. Prilaz placu sa puta direktno 10km od....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 55.000 €, 3394,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u Sokobanji(Soko Banja)Prodaja zemljišta u Soko banji, gradjevinska parcela 3394 kv, srednje brdo.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 51.750 €, 3453,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prirodem u jednom od najlepših delova u Novom Slankamenu, nalazi se građevinski plac koji pruža ono što je retkost - potpuni mir, privatnost, i očaravajući pogled na moćni Dunav. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 55.000 €, 3471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Plavinci - Careva glavica plac, 34.71a Prodaje se plac od 37.71 ari u Plavincima u Grockoj. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović Careva glavica.

 
 
 
  Plac, GLAVICA, 55.000 €, 3471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Careva glavica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 110.000 €, 3535,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u Soko banji(Soko Banja)Prodaja zemljišta u Soko banji,srednje brdo.Plac se vodi kao gradjevinsko zemljište,do asfaltnog puta, struja, voda do placa. Lepa lokacija, na uzvišenju sa lepim pogledom, nedaleko od centra, oko 600 m.Postoji mogucnos deljenja parcele.Vredi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3. 720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 223.470 € na 210.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Železnik, 210.000 €, 3724,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 223.470 €
18.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Rašće u potesu, gradsko građevinsko zemljište-Stvarna površina-3724m2 , ugovorna površina-3724.00m2, Imamo u ponudi gradsko građevinsko zemljište. Blizina priključaka na infrastrukturu i u blizini priključenja na glavnu saobraćajnicu. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 29.000 €, 3730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Merošini, na putu za selo Rožina, površine 3730m2. Plac je poljoprivredno zemljište, nalazi se uz asvaltni put. Uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1 kroz 1. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate. Plac, Merošina - Merošina |....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 39.500 €, 3800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Novom Selu, 38 ari. Nalazi se u građevinskom području, u blizini puta i komunalne infrastrukture. Uknjižen je i vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Donje Medjurovo | Prodaja · 3800m² · 39.500€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 750.000 €, 3829,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,