• GoHome Professional
zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 luksuzan

  • Za upit "zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 luksuzan" pronađeno 44 nekretnina - prosečna cena 442 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2
    • do 580 m2
    • 580 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 580 m2
    • 690 m2
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 25000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 luksuzan'
190.000 €
190.000 €
170.000 €
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 310.000 €, 302,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem od 14,59 ari. Ova impresivna nekretnina pruža savršen spoj komfora, elegancije i funkcionalnosti, idealna za one koji traže vrhunski životni stil.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 1.600.000 €, 1600,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kontakt: 066069699 Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen poslovni objekat površine 1.600 m², smešten na uređenom placu od 19 ari, idealan za različite delatnosti: hotel, dom za stare, kliniku, edukativni centar, hostel, studentski dom, kancelarijski prostor sa smeštajem, wellness....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović(NR. Jović)Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 191,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstveno porodično imanje nadomak Beograda, smešteno između Meljaka i Šiljakovca, uz Ibarsku magistralu – idealan spoj privatnosti, komfora i odlične povezanosti. Kuća ima direktan prilaz sa magistrale, dok je sama pozicionirana oko 100 metara uvučeno privatnim putem,....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 350.000 €, 546,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna, moderna kuća vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednom od najatraktivnijih delova Inđije, u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini centra grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 305.000 €, 234,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Radivoja Markovi��a, 3/4, eg, uknji��en, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna povr��ina stana je 125m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u okolini Soko banje,Rtnja-Jošanica, na placu od 4 ari,gradjevinsko zemljište nalaze se kuca starije gradnje od 50 kv,i dva pomocna objekat 52 kv. Izlazi na glavni put,ima struju. Potrebno ulaganje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 117.000 €, 383,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Doljevcu(Doljevac)Prodaje se kuća u Doljevcu na placu od 5,5 ari. Podnet je zahtev za legalizaciju zbog promene kvadrature, inače i kuća i zemljište je upisano sa svojinom. Sastoji se od, prizemlja u kome su lokal i garaža, I sprata koji ima funkciju većeg trosobnog....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....