• GoHome Professional
zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 barem 240 m2 podru - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 barem 240 m2 podru - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 barem 240 m2 podrum

  • Za upit "zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 barem 240 m2 podrum" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 76000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Medijana, 206.000 €, 270,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću P=270m2 na placu 2,6 ari u mirnom delu grada, Kuća je iz 3 etaža, veliki podrum i garaža, sve tri etaže imaju 3 sobe, kuhinju,kupatilo i ostavu, Potrebno je sređivanje fasade i podruma. Kuća je uknjižena vlasništvo 1/1 a plac je u postupku uknjiženja.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 189.000 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sutjeska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 barem 240 m2 podrum'
99.000 €
99.000 €
235.000 €
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Podrum Hilandarska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 250,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Miodraga Pavlovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 180.250 €, 269,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kovilj. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu, po strukturi četvorosobnu, porodičnu kuću u centru u blizini crkve. Kuća je veličine 269m2 izgrađena na placu ukupne veličine 3.081m2. Spratnost kuće je podrum, prizemlje i tavan. Centralno grejanje (čvrsto gorivo), gas doveden do kuće).....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 390.000 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Moštanička Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Maršala Tita Soba: 7 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 475.000 €, 5700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Dobanovci-seosko domaćinstvo sa starom kućom i pomoćnim objektima na 57 ari placa koji iz glavne ulice izlazi na drugu ulicu. Kuća je prizemna, stara, za renoviranje, a pomoćni objekti zidani i u dobrom stanju za rad i stanovanje. Sama kuća ima podrum sa zidanim plafonom. Prvi deo....