• GoHome Professional
zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2

  • Za upit "zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2" pronađeno 870 nekretnina - prosečna cena 536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 270 m2
    • 320 m2
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 897.000 €, 751,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vukasovi��eva, gradsko gra��evinsko zemlji��te-Stvarna povr��ina-751m2 , ugovorna povr��ina-751.00m2, U ponudi je gradsko gra��evinsko zemlji��te povr��ine 751m2 sa uknji��enim objektom u sivoj fazi i bez upotrebne dozvole spratnosti P+1+PK koji u osnovi ima 176m2. Prema informaciji....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 880.000 €, 740,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bekerelova, pr,1 / 1 ta, uknji��en, 2 mokra cvora ,-Hala je u odli��nom stanju, sa vi��e poslovnih prostorija, koje se nalaze u prizemlju i na spratu. Pristup kamionima i ��leperima je neometan. Nepokretnost je pokrivena alarmom i kamerama. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana do 1200 eura/m2'
147.000 €
147.000 €
300.000 €
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.800 € na 97.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 168.000 €, 146,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina u Čerević koja ima ozbiljan potencijal za porodično uživanje, vikend boravak ili turističku priču.Nalazi se na placu od 886 m2, sa odličnim pristupom jer ima dva ulaza:direktan ulaz sa glavne asfaltirane ulicedodatni prilaz sa zadnje strane placaNa placu se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan, nisko prizemlje koje nije ukopano. Stan je svetao pogodan za poslovni prostor. Blizina linija gradskog prevoza, škole obdaništa, prodavnica. Agencijska provizija 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 70 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 144.900 €, 127,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milutina Gara��anina, 2/2, ta/gas-Stvarna povr��ina-127m2 , ugovorna povr��ina-127.00m2, Stan u izvornom stanju, dobar raspored prostorija. Ima i zajedni��ko dvori��te. Trostrano orjentisan. Infostan oko 3000 dinara, porez na imovinu oko 20000 dinara. U neposrednoj blizini ��kole,....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 72.960 €, 64,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u centru grada na II spratu stambene zgrade, površine 42m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podu će biti postavljen laminat, prozori su PVC, kvalitetna ulazna vrata, pločice u kuhinji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kucu u Dobanovcima...150km..sa 7 ari placa....legalizovana...cena 170.000€...Kontakt 06329 5412 ... Prikaži broj Kuća, Beograd | Prodaja · 150m² · 170.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 84.900 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom fasadom, što dodatno doprinosi izgledu i energetskoj efikasnosti objekta. Ovaj funkcionalan i svetao stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 52.000 €, 46,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan, u izvornom stanju, u zgradi starije gradnje. Svetao, ušuškan, sa funkcionalnim rasporedom. Ima terasu i podrum. Nakon i najmanjeg ulaganja dobiće se na kvalitetu i ceni, jer se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini prevoza. Hitna prodaja. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 46,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 97.850 €, 86,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 250.000 €, 225,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��edomira Petrovi��a, spratna, pelet, uknji��ena-Stvarna povr��ina-225m2 , ugovorna povr��ina-75.00m2, I nivo: - letnja kuhinja-trpezarija, - gara��a-sa radionicom, - ��upa za odlaganje drva (2), - prvi nivo grejanje na drva (kamin), - 5 parking mesta, 6 gara��a. II nivo: - hodnik,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 260.000 €, 214,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetosavska, pr+I+ptk-Ugovorna povr��ina 129m2. Ku��a se nalazi u centru Stare pazove. Ima dvori��te od 3 ara. Ima dva odvojena ulaza i u prizemlju lokal. U dvori��tu se nalazi gara��a kao i pomo��ni objekat. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2 . Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 113,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VRDNIK – KUĆA SA APARTMANIMA | NOVOGRADNJA 2024 Na prodaju zasebna kuća u Vrdnik, izgrađena 2024. godine, idealna za život ili kao investicija sa sigurnim prihodom.Nameštaj po dogovoru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata 113m2: Prizemlje: dve prostorije mokri čvor čajna kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 170.000 €, 154,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone dok se na spratu nalazi trosoban stan površine 79m2. Objekat je kompletno renoviran i nije potrebno ulaganje. Na sve ovo iza samog objekta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta kao i izlaz na dvorište,Stambeni deo ima poseban ulaz,ali može da se po potrebi spoji sa poslovnim delom. Stambeni deo se sastoji od izdvojene....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.000 €, 60,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran stan u Aleksandrovu, sa 2 zasebne sobe. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 60 m 2 Sobe: 2 Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 206.000 €, 189,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2-etažna kuća, korisne površine 189m². Sastoji se od dva nivoa (prizemlje + sprat), i nalazi se na placu površine 2.3 ara, sa oko 1 ar slobodnog dvorišnog prostora. Kuća se nalazi u mirnom i uređenom delu Pantelej u neposrednoj blizini Knjaževačke ulice. U prizmlju kuće....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 100.000 €, 92,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vuka Karad��i��a-Mladenovac, pr, uknji��ena-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, Beograd, Mladenovac, ku��a, Vuka Karad��i��a, izvorno stanje, 92m2 i 3,78 ari placa. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 370.000 €, 341,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renovirana kuća na atraktivnoj lokaciji – glavni put Bulevar revolucije. Pruza prelep pogled na zelenilo. Autoput je udaljen 15 minuta vožnje, što omogućava brzo i jednostavno povezivanje sa gradom. Bruto površina objekta iznosi 341 m². Korisna površina 280 m².....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 464)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>