• GoHome Professional
www.sigmaexcl.com duplex zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.sigmaexcl.com duplex zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.sigmaexcl.com duplex zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.sigmaexcl.com duplex zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.500 €, 84,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131674, II/III, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno uređen duplex u novogradnji (2020), u mirnom delu Zemuna, u ulici Dragana Rakića.Donji nivo: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, terasa i hodnik sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.900 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju 2.0 stan na atraktivnoj lokaciji na Senjaku, u kvalitetnoj predratnoj zgradi (salonac) sa visinom plafona 2,99 m. Stan ima 38 m² i nalazi se na 1. spratu od 2. Kompletno renoviran pre godinu dana (zamenjene sve instalacije), spreman za useljenje i prodaje se namešten. Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.000 €, 41,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054757..Prodaja stanova Novi sad, Dalmatinska ulica , duplex 80m2. Na samom početku Bulevara patrijarha Pavla a dovoljno sklonjena od buke, novija zgrada sa liftom. Stan je na poslednjem spratu i koristi tavanski prostor gde se nalaze dve sobe i jedna manja radna. Donja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054166 NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE, TROIPOSOBAN, 48M2, DUPLEKS. Ako tražite stan koji ima karakter, funkcionalnost i odličnu lokaciju – upravo ste ga pronašli! U ponudi je izuzetno zanimljiv četvorosoban dupleks na traženoj lokaciji u Adamovićevom naselju. Površine od....

 
 
 
  Apartman, VALJEVO, Na upit, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojoglas.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman 48m2+13m2 zatvorene terase.Duplex sa dve odvojene spavace sobe na spratu,smestajnog kapaciteta za spavanje 8 osoba,sa dvoristem i parkingom.Apartman se nalazi na idealnoj lokaciji 900m od centra Divcibara,50m od prodavnice Maxi i restorana Central....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054789, DVOIPOSOBAN, DETELINARA, 62 M2 . U ponudi je dvoiposoban duplex stan površine 62 m2, smešten u mirnom i porodičnom delu Detelinare, u Novom Sadu. Stan je organizuvan u dva nivoa. Na donjoj etaži nalazi se predsoblje, kupatilo, kuhinja, prostran i svetao dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.990 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131779, V/, klima, lift, uknjižen, parking. Na prodaju odličan troiposoban duplex stan u Kornelija Stankovića ulici na petom spratu sa liftom. Na donjoj etaži je hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom a gore su hodnik iz koga se ulazi u tri spavaće sobe i jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 94.900 €, 69,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i svetao 3.0 dupleks, sm ešten na Strelištu u kupne površine75 m (69 m stambenog prostora), i sastoji se iz: d nevnog boravak sa kuhinjom otvorenog tipa, dv e spavaće sobe (trenutno se koriste kao jedna celina), k upatila sa tuš kabinom, toaleta, walk-in garderobera,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • duplex zadnjih 14 dana što manji (105)
  • www.sigmaexcl.com zadnjih 14 dana što manji (8)
  • www.sigmaexcl.com duplex što manji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>