• GoHome Professional
www.sigmaexcl.com duplex 3.sprat Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.sigmaexcl.com duplex 3.sprat Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.sigmaexcl.com duplex 3.sprat Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.sigmaexcl.com duplex 3.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 131,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan duplex stan za one koji žele spoj mira, komfora i vrhunskog kvaliteta života, smešten u jednoj od najtraženijih ulica na Lekinom brdu – Kolašinskoj. Stan se nalazi u moderno održavanoj zgradi novije gradnje iz 2012. godine, sa liftom i urednim zajedničkim prostorijama. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • duplex 3.sprat zadnjih 7 dana (3)
  • www.sigmaexcl.com duplex 3.sprat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>