• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen pala cena što skuplji

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen pala cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 945.000 € na 845.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 845.000 €, 260,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 945.000 €
22.03.2026 - 845.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na 4 nivoa, 260m2, na ekskluzivnoj lokaciji, na Bežanijskoj kosi, I mesna zajednica. - centralno grejanje - podno grejanje u kupatilima(rovex) - miran kraj, pun zelenila - direktna veza sa auto-putem - u blizini: autobuska stanica, vrtić, škola, teniski tereni, parkić za decu,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850.000 € na 795.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 795.000 €, 426,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 850.000 €
13.03.2026 - 795.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, potpuno opremljena luksuzna vila sa bazenom, od 426m2, na samo 10km od Beograda. Sastoji se od 426m2 stambenog prostora sa 3 terase, placa od 32ara, garaže 46m2 i bazena od 65m2. Dnevni boravak sa kaminom, kuhinja i trpezarija su konceptualno open space ka bazenu od 65m2....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850.000 € na 795.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 795.000 €, 426,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 850.000 €
13.03.2026 - 795.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 650.000 € na 450.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MEĐULUŽJE, 450.000 €, 202,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 750.000 €
16.03.2026 - 650.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129483, 30a, spratna, pr+l, struja, klima, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(3), dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u Jagnjilu ,koje je na oko,9 km od centra Mladenovca,novu kuću površine 202 kvm,prizemlje i sprat,uknjižen o.Stariji kuću,renoviranu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 360.500 € na 335.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 335.000 €, 220,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 360.500 €
22.04.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prostranoj parceli površine 2004m2, na samo 10 min vožnje od centra N.Sada, na blagim padinama Fruške gore je smeštena kuća spratnosti Sut+Pr+PK sa izgrađenim bazenom u dvorištu. Parcela je u potpunosti ograđena i nalazi se u formiranoj ulici sa asfaltnim prilazom i kompletnom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 300.000 € na 290.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 290.000 €, 400,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.07.2023 - 250.000 €
01.10.2023 - 300.000 €
05.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Sastoji se od :dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila u prizemlju; 3 spavaće sobe i 2 kupatila na spratu; 2 spavaće sobe, kupatila i velike terase ,na 2.spratu. Ima podrum i garažu sa kanalom, 2 parking mesta u dvorištu, tavan U dvorištu je bazen, koji....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 259.000 €, 193,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 280.000 €
15.10.2025 - 269.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća površine 193m2 u Pančevu. Kuća se nalazi u delu Pančeva koje se naziva Karaula. Kuća se na prizemlju sastoji od ulazne zone, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka sa koga se izlazi na terasu i dvorište koje je veličine....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 191,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću, površine 191m2 koja se nalazi na placu od 28,5 ari. Kuća se sastoji od tri etaže, podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje: hodnik, dnevna soba iz koje se izlazi na terasu, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pk: tri spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 prizemlje bazen pala cena što skuplji (31)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen što skuplji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>