• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen pala cena što jeftiniji

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen pala cena što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 171,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
12.09.2025 - 130.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

U Kljajićevu, blizu bazena, prodaje se spratna kuća 171m2, uknjiženo prizemlje i dva sprata, građena 1996 godine koja se sastoji od 6 soba, dva dnevna boravka, dve kuhinje, tri kupatila plus poseban toalet. Sve u fulu napravljeno i opremljeno. Demit fasada, PVC stolarija, GC na pelet.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 250.000 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 250.000 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, kvalitetno građenu kuću sa placem od 12 ari na prodaju, na najboljoj lokaciji na Kosmaju, tačno prekoputa manastira Tresije, sa asvaltnim prilazom, kapijom za ulaz vozila i odvojenim pešačkim ulazom, uličnom rasvetom kao i strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 191,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću, površine 191m2 koja se nalazi na placu od 28,5 ari. Kuća se sastoji od tri etaže, podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje: hodnik, dnevna soba iz koje se izlazi na terasu, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pk: tri spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 300.000 € na 290.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 290.000 €, 400,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.07.2023 - 250.000 €
01.10.2023 - 300.000 €
05.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Sastoji se od :dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila u prizemlju; 3 spavaće sobe i 2 kupatila na spratu; 2 spavaće sobe, kupatila i velike terase ,na 2.spratu. Ima podrum i garažu sa kanalom, 2 parking mesta u dvorištu, tavan U dvorištu je bazen, koji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 360.500 € na 335.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 335.000 €, 220,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 360.500 €
22.04.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prostranoj parceli površine 2004m2, na samo 10 min vožnje od centra N.Sada, na blagim padinama Fruške gore je smeštena kuća spratnosti Sut+Pr+PK sa izgrađenim bazenom u dvorištu. Parcela je u potpunosti ograđena i nalazi se u formiranoj ulici sa asfaltnim prilazom i kompletnom....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 650.000 € na 450.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MEĐULUŽJE, 450.000 €, 202,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 750.000 €
16.03.2026 - 650.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129483, 30a, spratna, pr+l, struja, klima, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(3), dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u Jagnjilu ,koje je na oko,9 km od centra Mladenovca,novu kuću površine 202 kvm,prizemlje i sprat,uknjižen o.Stariji kuću,renoviranu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600.000 € na 550.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 550.000 €, 350,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 600.000 €
29.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

SIGNATURE LUXURY VILLA – KOSMAJ | NEMENIKUĆE Privatni wellness, bazen, pogled na prirodu – 300 m² luksuza na 14 ari Na prodaju reprezentativna luksuzna vila smeštena na prestižnoj poziciji u Nemenikućama, u samom srcu Kosmaja, uz glavni put, sa savršenim balansom privatnosti, prirode....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850.000 € na 795.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 795.000 €, 426,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 850.000 €
13.03.2026 - 795.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, potpuno opremljena luksuzna vila sa bazenom, od 426m2, na samo 10km od Beograda. Sastoji se od 426m2 stambenog prostora sa 3 terase, placa od 32ara, garaže 46m2 i bazena od 65m2. Dnevni boravak sa kaminom, kuhinja i trpezarija su konceptualno open space ka bazenu od 65m2....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 prizemlje bazen pala cena što jeftiniji (31)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 prizemlje bazen što jeftiniji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>