• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 300.000 €, 122,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Resavska, pr/4, eg, uknji��en, dvori��na zgrada-U kvalitetnoj dvori��noj zgradi predratne gradnje, poslovni prostor u neposrednoj blizni Beogra��anke sa dva ulaza, ��est odvojenih prostorija, tri mokra ��vora. Pogodan je za razli��ite vrste kancelarijskih delatnosti, ordinacije,....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 75.000 €, 90910,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac(Boljevac)Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac-Bogovina. Zemljiste pogodno za vise namena. U centralnom delu nalazi se kuca starije gradnje zidana punom ciglom(potrebna adaptacija), dva pomocna objekta, zidana. Uvedena struja.Na imanju....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Palilula, 1.200.000 €, 12800,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVO U PONUDI! Prodaja neizgrađenog građevinskog zemljišta u Beogradu. Opština Palilula. U području privredne zone P1, Naselje Zage Malivuk. Pod povoljnim uslovima prodajemo neizgrađeno gradsko građevinsko zemljište. Pogodno za industrijsku gradnju, privrednih objekata, montažnih....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 128.000 €, 3900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na L. Steni, MINovo naselje, pogodan za gradnju. Plac se nalazi na mirnom mestu. Plac je velicine 39 ari, pravougaonog oblika. Za više informacija javite se. Plac, Niš - Ledena stena | Prodaja · 3900m² · 128.000€.

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 370.000 €, 3387,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pan��eva��ki put-Stvarna povr��ina-3387m2 , ugovorna povr��ina-3387.00m2, U ponudi je plac u industrijskoj zoni, gra��evinsko zemlji��te od 34 ari, na Pan��eva��kom putu, veli��ine 19x180m. Na placu je i ku��a 105m2, struja (dva trofazna brojila), voda. Prilaz placu sa puta direktno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 950.000 €, 1342,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mihaila Petrovi��a,-Stvarna povr��ina-1342m2 , ugovorna povr��ina-1342.00m2, Objekat zavr��en 95%, ostalo da se ugrade radijatori. U objektu postoji 27 apartmanai jo�� 3 pomo��ne prostorije. Nalazi se na 15 ari placa. Pogodan za stara��ki dom, kancelarijski prostor, sme��taj radnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 420.000 €, 900,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova poslovna zgrada, ukupne korisne površine 900 m2, na 40 ari ograđenog placa na samom magistralnom putu Beograd-Zrenjanin u naselju Čenta na 25 km od Beograda. Objekat je pogodan za razne poslovne namene a trenutno opremljen i predviđen za potrebe ugostiteljstva. Poslovna....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 520,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Stari vinogradi, sut+pr+I+ptk, eg,-Ugovorna povr��ina ku��e je 468m2.Ku��a je novije gradnje, ��etiri odvojene stambene jedinice.U blizini je okretnica trole.Plac je ravan, pogodan za gradnju i adaptaciju ku��e u zgradu.Suteren i prizemlje su odmah useljivi, prvi sprat delimi��no....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 39.000 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 516m2 sa velikim potencijalom. Na odličnoj lokaciji, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini Kikinde 25km, Zrenjanina 45km i granice sa Rumunijom (blizu Jimbolie). Kuća je čvrste gradnje, poseduje sprat i dobar raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 399.900 €, 480,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nadomak Beograda, u okolini Dunava, sa pogledom na prelepa prirodna okruženja sremske ravnice, nalazi se Hotel Vila Sunce”, koji predstavlja spoj kvaliteta i udobnosti. Smešten je na samom ulazu u Staru Pazovu, iz pravca Nove Pazove, na starom putu Beograd- Novi Sad. Lokacija je prometna,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 pogodan zadnjih 7 dana što veći (57)
  • www.mojoglas.rs pogodan zadnjih 7 dana što veći (1)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 zadnjih 7 dana što veći (6)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan što veći (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni