• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 249.000 €, 107,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep lokal sa parkingom u strogom centru grada Uknjižen je na 107m2 i ima i pravo korišćenja jednog parking mesta. U ponudi je izuzetan lokal u samom centru grada, na lokaciji sa frekventnim saobraćajem. Okružen je brojnim radnjama, kancelarijama, ugostiteljskim objektima i svim važnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički i papirološki odvojene celine - dva manja stana, dva ulaza. Manji stan je uknjižen na 35m2, a veći na 39m2, a mereno ima 48m2, oba po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 430.000 €, 123,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Nekretnina za svaku preporuku i retko u ponudi Na ekskluzivnoj lokaciji u centru Zemuna, Ul. Karađorđeva, u zgradi izuzetne arhitekture, sa stilski atraktivnim ulazom i dvostranim stepeništem, u prilici smo da ponudimo lux renoviran salonac pogodan za današnje životne prilike. Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 385.000 €, 157,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Penthouse, duplex od 157kvm, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. I nivo od 100kvm ima: ulazini deo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom od 60kvm koncipiran kao Open Space, spavaću sobu, kupatilo, terasu i balkon. II nivo od 57kvm ima: dve spavaće sobe, garderober i kupatilo.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 380.000 €, 207,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena i luksuzno opremljena kuća u nizu, u srcu Krnjače, na samo 5 kilometara od Trga Republike, u neposrednoj blizini Metro-a. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele dom koji odiše stilom, toplinom i funkcionalnošću, ali i za one....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 240,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna prizemna kuća od 240m2, na 8 ari placa, sa izlazom na dve ulice. U mirnom delu Bečmena. U neposrednoj blizini uključenja na "Miloš veliki", "Nacionlnog stadiona","Bojčinske šume","Ribnjaka", budućih Golf terena isvega potrebnog za komforan život. Novogradnja koja je delimično....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 625.000 €, 250,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 600.000 €, 288,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma svetao i luksuzan poslovni prostor u prelepoj zgradi novije gradnje, na jako lepoj lokaciji u Zemunu, pogodan za sve vrste delatnosti. Prostor od 288 m2 čini i prelepa terasa koja se u zavisnosti od potrebe delatnosti može zatvoriti ili zastakliti. Lokal je okrenut ka ulici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 399.900 €, 480,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nadomak Beograda, u okolini Dunava, sa pogledom na prelepa prirodna okruženja sremske ravnice, nalazi se Hotel Vila Sunce”, koji predstavlja spoj kvaliteta i udobnosti. Smešten je na samom ulazu u Staru Pazovu, iz pravca Nove Pazove, na starom putu Beograd- Novi Sad. Lokacija je prometna,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 pogodan parking zadnjih 14 dana (35)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 parking zadnjih 14 dana (2)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>