• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking što manji porasla cena

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking što manji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 525.000 € na 700.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 700.000 €, 450,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 395.000 €
05.06.2024 - 525.000 €
05.04.2026 - 700.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, cela. Prelepo, moderno sredjena, renovirana kuća sa prelepim dvorištem punim zelenila i fontanom, kuća....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 420.000 € na 440.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZAKLOPAČA, 440.000 €, 510,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2022 - 500.000 €
18.09.2022 - 450.000 €
10.03.2023 - 430.000 €
26.03.2023 - 425.000 €
07.06.2024 - 420.000 €
17.04.2026 - 440.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Sastoji se od sprata-213m2,prizemlja 198m2( sve uknjiženo) ,suterena-71m2i potkrovlja-28m2( nije uknjiženo). Na zemljištu od cca 13Ar postoji više parking mesta. Prodajni prostor ,u visini prizemlja, ima izlog. Moguće je proširenje na tavan, izgradnjom potkrovlja. Pogodno za prodaju,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.315.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 pogodan parking što manji porasla cena (13)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan parking što manji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>