• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan pala cena

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 35.000 €, 100,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 43.000 €
06.02.2026 - 36.000 €
15.02.2026 - 40.000 €
11.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu – Ćuprija, Slavija – prodaje se poslovni prostor koji predstavlja retku priliku za ozbiljne investitore i preduzetnike. Prostor je nekada bio restoran / pečenjara „Trsa“, ali svojim rasporedom i opremljenošću pruža ogromnu fleksibilnost.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 480.000 € na 425.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 425.000 €, 102,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 480.000 €
08.04.2026 - 425.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan lokal, na izuzetno prometnoj lokaciji, kod Karađorđevog parka. Uknjižena kvadratura 102m2. Lokal ima ogroman stakleni izlog dug 10m. Otvoren koncept, dva mokra čvora, kompletno renoviran. Protivpožarni kablovi, profesionalna ventilacija, razvedena instalacija za....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 294.600 € na 273.150 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 273.150 €, 102,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 294.600 €
17.04.2026 - 273.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Autentičan salonski stan u srcu Novog Sada Jevrejska ulica | 102 m² | 1 sprat | Troiposoban U ponudi je izuzetan salonski stan površine 102 m², smešten na prvom spratu očuvane stambene zgrade bez lifta, u prestižnoj Jevrejskoj ulici, jednoj od najlepših i najtraženijih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u sivoj fazi na prodaju - Zemun Polje, 100 m2Na prodaju je uknjižen stan površine 100 m2 u mirnom i planski građenom delu Zemun Polja, na teritoriji opštine Zemun. Nekretnina se nalazi na 1. spratu u objektu koji ima ukupno 2 sprata, u okruženju koje je uređeno i pogodno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 300.000 € na 295.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300.000 €
19.04.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno u agenciji ZidArt 2 lokala spojena u jedan Pogodno za više delatnosti. Opciono moguće kupiti samo jedan lokal. Prostor je na sprat. Prizemlje, plus galerija. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 340.000 € na 325.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 325.000 €, 99,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 340.000 €
25.02.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac - Kneza Miloša 4.0, uknjižen na 87m2 mereno 99m2, CG, 2/6, klima, KATV, interfon, podrum prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase (adaptirane i pridodate korisnoj površini) Odlično pozicioniran stan, u srcu Beograda,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 265.000 € na 249.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 249.000 €, 107,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 265.000 €
15.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep lokal sa parkingom u strogom centru grada Uknjižen je na 107m2 i ima i pravo korišćenja jednog parking mesta. U ponudi je izuzetan lokal u samom centru grada, na lokaciji sa frekventnim saobraćajem. Okružen je brojnim radnjama, kancelarijama, ugostiteljskim objektima i svim važnim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 385.000 € na 355.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 355.000 €, 110,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 385.000 €
03.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 110m2(terasa 10m2), inverter klima, lift, III/IV, podrum,telefon, interfon. Uknjiženo 108m2 Prodaje se renoviran salonski stan od 110m2 na top lokaciji u Kneza Miloša, nedaleko od Kliničkog Centra, kao i svih drugih bitnih objekata lociranih u centru grada. Ovaj prelep četvorosoban....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
19.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Pionirskog parka i Andricevog venca nalazi se ovaj autenticni salonac (deljiv na dve stambene jedinice), u kvalitetnoj i dobro odrzavanoj zgradi sa liftom. Ima 2 ulaza, gde se u jednom delu nalaze 3 velike sobe, svaka preko 20 m2, centralni salon i veliko kupatilo sa prozorom.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Kotež, 140.000 €, 118,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128012, 5a, prizemna, struja, kanalizacija, pogodan za pp. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 pogodan pala cena (217)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pogodan (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>