• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 pala cena Najnovije

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-16%

Promena cene sa 455.000 € na 380.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 455.000 €
15.05.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 114 m² nalazi se u prestižnom stambenom kompleksu „Zemunske kapije“, poznatom po uređenom ambijentu, dodatnim sadržajima i visokom kvalitetu života. Prostrana terasa površine 12 m² sa pogledom na Dunav predstavlja zaštitni znak stana i pruža najlepše poglede na zalaske....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DOBANOVCI, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 123.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena je na 11,5 ari šireg, kultivisanog placa punog velikih trešanja i drugog voća sa manjim zidanim objektom izvrsnim za uzgoj kokica. Plac....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 295.999 € na 289.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.900 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 364.000 €
27.03.2026 - 299.999 €
10.04.2026 - 295.999 €
15.05.2026 - 289.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Strahinjića Bana — lokacija koju turisti traže, a Beograđani ne napuštaju. Četvorosoban stan za kompletno renoviranje, što znači da ne plaćaš tuđa rešenja nego praviš prostor po sopstvenoj meri. Plafoni visine 3.5m omogućavaju galeriju i značajno povećanje kvadrature. Idealan i za....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 399.000 € na 388.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 388.400 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 399.000 €
15.05.2026 - 388.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran 3.5 stan u centru grada, u neposrednoj blizini zgrade Vlade. Dvostrano orijentisan (jug-zapad), svetao, sa potencijalom za dupleks. Nalazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 620.000 € na 600.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 108,00 m2 cca 5560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 620.000 €
15.05.2026 - 600.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2. Stan je kompletno renoviran. Sastoji se od centralnog salona, kuhinje sa trpezarijom i terasom, garderobe, vešernice, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Centar, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 490.000 €
15.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna povrsina: priblizno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 114,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 390.000 €
15.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv, delimicno renoviran, uknjizen na 72 m2, podrum u suterenu koji funkcionise kao stan od 42 m2, dvoriste od 2.5 ari, garaza sa pomocnom prostorijom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 126.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 120.000 €, 121,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 126.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi lokal upisan u katastru 121m2 sa zemljištem ispod objekta površine 121m2. Seo lokala je orušen tako da je sada korisna površina oko 60m2. Mogućnost proširenja lokala do 121m2 kao i izidavanja sprata iznad lokala. Vrlo vredna i pametna investicija. Hvala što ste izdvojili....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 430.000 €
15.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan je jako svetao i funkcionalan. Nalazi se u dobro očuvanoj zgradi. Moguća ugradnja lifta (postoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 pala cena najnovije (139)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>