• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 bazen zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 bazen zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 bazen zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 bazen zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DIVČIBARE, 130.000 €, 91,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju prelepu vikendicu na Divčibarima , kod Tometinog polja Vikendica je spratna (prizemlje i sprat) ima 91m2 sa velikom pokrivenom terasom od 22m2 Sa jedinstvenom strukturom - sastoji se od dva zasebna samostalna apartmana Oba apartmana su 1.5....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 317.660 €, 91,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 313.786 €, 93,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 461.888 €, 95,00 m2 cca 4860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Lena, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. U neposrednoj blizini su reka Sava, Promenada, Galerija, budući Gastro pijac, škola, ali i pešački most....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 550.000 €, 95,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

West 65 Tower je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 775.540 €, 114,00 m2 cca 6800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kralja Milana, 6/10, podno-Stvarna povr��ina-114m2 , ugovorna povr��ina-114.05m2, U ponudi je stan u jednom od najpresti��nijih projekata u Beogradu Kings circle Residences. Projekat odlikuje moderna arhitektura eksterijera i enterijera koja u kombinaciji sa vrhunskim kvalitetom gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 805.800 €, 119,00 m2 cca 6770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kralja Milana, 9/10, podno-Stvarna povr��ina-119m2 , ugovorna povr��ina-118.50m2, U ponudi je stan u jednom od najpresti��nijih projekata u Beogradu Kings circle Residences. Projekat odlikuje moderna arhitektura eksterijera i enterijera koja u kombinaciji sa vrhunskim kvalitetom gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.500 €, 130,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje. Luksuzan stambeni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 60.000 €, 135,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju vikendicu na Tari Na prelepoj lokaciji kod zaseoka Sekulić, na 5km od Mitrovca i Zaovinskog jezera Vikendica ima ukupno 135m2, nalazi se na placu od 5,37 ari i po strukturi je spratna Sastoji se od prizemlja , sprata i potkrovlja Građena je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 bazen zadnjih 14 dana što manji (109)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 zadnjih 14 dana što manji (13)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 bazen što manji (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)