• GoHome Professional
www.mojoglas.rs barem 100 m2 Zadnjih 14 dana poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 Zadnjih 14 dana poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.mojoglas.rs barem 100 m2 Zadnjih 14 dana porasla cena

  • Za upit "www.mojoglas.rs barem 100 m2 zadnjih 14 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+23%

Promena cene sa 143.000 € na 176.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.000 €, 103,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 143.000 €
01.05.2026 - 176.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lepa, kvalitetna četvorospratna završena i useljiva zgrada sa liftom, odličnog kvaliteta gradnje, nalazi se na Opštini Zvezdara, Mirijevo II, u mirnom stambenom naselju, a nedaleko od ulice Matice Srpske. Ulica je mirna, bez većeg prometa, a u neposrednoj blizini se nalaze svi relevantni....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 105.000 € na 112.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 112.000 €, 104,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
01.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole i igrališta. Kuća je površine 104 m2 u osnovi. Na prizemlju iz hodnika desno se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, koji je komforan, a levo je spavaća soba, kupatilo i ulaz u garažu. Unutrašnje stepenište....

 
 
 
 
+40%

Promena cene sa 247.200 € na 347.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 347.200 €, 104,00 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2024 - 283.250 €
20.01.2025 - 257.500 €
16.03.2025 - 247.200 €
08.05.2026 - 347.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2024.,

www.indomio.rs

Odličan potpuno opremljen 4-soban stan. Stan poseduje dve terase sa kojih se pruža pogled na Zmaj Jovinu gimnaziju, Sabornu crkvu i Trg republike. Odlična lokacija, blizina pešačke zone, parkinga, Dunavskog parka. osnovne škole i Zmaj Jovine gimnazije. Stan ima dva mokra čvora, kupatilo....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 205.000 € na 225.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 100,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 205.000 €
09.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, otvorenog pogleda. Autobusi i tramvaji povezuju ovu lokaciju sa svim delovima grada. Blizina Košutnjaka i Ade Ciganlije su dodatne pogodnosti. Stan poseduje odvojen dnevni deo od zone za spavanje koja se nalazi na spratu. Nisu neophodna nikakava....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 600.000 € na 635.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 635.000 €, 103,00 m2 cca 6170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 670.000 €
24.04.2026 - 600.000 €
04.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo autentičan i luksuzno renoviran četvorosoban stan uknjižene površine 103m2(merene 125m2), u Kursulinoj ulici, u samom srcu Vračara. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade od pet spratova, veoma kvalitetne gradnje, sa samo pet stanova. .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 212.000 € na 216.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 212.000 €
08.05.2026 - 216.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 106 m², smešten na trećem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor je funkcionalno organizovan i pogodan za različite delatnosti.Sastoji se od tri odvojene kancelarije,dve kuhinje i dva toaleta. Dodatnu....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 445.000 € na 480.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 99,00 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 469.000 €
20.04.2026 - 499.000 €
27.04.2026 - 445.000 €
08.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan stan na Zvezdari, novogradnja, na povučenom petom spratu koji obezbeđuje mir, privatnost i otvoren pogled koji se retko nalazi na tržištu. Stan je uknjižen na 99 m, dok stvarna ukupna površina iznosi 129 m, od čega je 104 m funkcionalnog stambenog prostora i 25....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 250.000 € na 260.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 260.000 €, 106,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2023 - 360.000 €
29.05.2023 - 340.000 €
23.08.2023 - 250.000 €
03.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

EXTRA lux- Sremski Karlovci, strogi centar, prodaje se odličan Ugostiteljski Objekat, sa 2 kuhinje, velikom baštom, i terasom. Objekat poseduje podrum koji je potpunu suv i isti se može takođe veoma lepo iskoristiti u tu svrhu. Iventar je sav nov i veoma lepo i sa ukusom je upotrebljen.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 217.550 € na 255.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 255.400 €, 106,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 217.550 €
01.05.2026 - 255.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 106.38m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, 2 kupatila, 3 spavaće sobe, vešeranica, garderober, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa - Uz stan se dobija cca 106m2 krovna terasa gratis - U cenu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 zadnjih 14 dana porasla cena (232)
  • www.mojoglas.rs barem 100 m2 zadnjih 14 dana (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>