• GoHome Professional
www.kvadratnekretnine.com 60 m2 do 140000 eura ukn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.kvadratnekretnine.com 60 m2 do 140000 eura ukn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.kvadratnekretnine.com 60 m2 do 140000 eura uknjižen što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.kvadratnekretnine.com 60 m2 do 140000 eura uknjižen što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 153.000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 150.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep dvosoban kompletno adaptiran stan, koji pruža osećaj prostranosti, jer je dnevni boravak sa trpezarijom izuzetno prostran i svetao. Duž celog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.000 €, 64,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan porodični stan na Novoj Detelinari, u Novom Sadu, idealan za udoban i funkcionalan život. Ovaj troiposoban stan od 64 m² nalazi se u starijoj gradnji, na 5. spratu, u potkrovlju, i organizovan je kao dvoetažni prostor. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.500 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi na 7. spratu u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih, sa dva lifta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika 1850 PRODAJA – LUKSUZAN STAN U NOVOGRADNJI, UNGRINOVAČKI PUT Cena: 150.000 € Na prodaju luksuzno uređen stan površine 59 m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu moderne zgrade, bez stanova iznad,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.990 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131779, V/, klima, lift, uknjizen, parking. Na prodaju odlican troiposoban duplex stan u Kornelija Stankovica ulici na petom spratu sa liftom. Na donjoj etazi je hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom a gore su hodnik iz koga se ulazi u tri spavace sobe i jedan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131779, V/, klima, lift, uknjižen, parking. Na prodaju odličan troiposoban duplex stan u Kornelija Stankovića ulici na petom spratu sa liftom. Na donjoj etaži je hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom a gore su hodnik iz koga se ulazi u tri spavaće sobe i jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 149.000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan 59m2, ulica 16. Oktobra, Mirijevo II Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila i zastakljene lođe. Stan se nalazi na šestom od osam spratova, zgrada ima tri lifta-jedan teretni, ima podrum, na spratu zajednička prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.500 €, 59,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054750 TROSOBAN - 59 m² - UKNJIŽEN, MOGUĆNOST KUPOVINE SA PARKING MESTOM Somborska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 60 m2 do 140000 eura uknjižen što skuplji zadnjih 14 dana (82)
  • www.kvadratnekretnine.com do 140000 eura uknjižen što skuplji zadnjih 14 dana (5)
  • www.kvadratnekretnine.com 60 m2 uknjižen što skuplji zadnjih 14 dana (2)
  • www.kvadratnekretnine.com 60 m2 do 140000 eura što skuplji zadnjih 14 dana (1)
  • www.kvadratnekretnine.com 60 m2 do 140000 eura uknjižen što skuplji (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>