• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "www.klikdooglasa.com zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 813 €/m2

Filtriraj

  •  Po ceni
    • do 50000 eura
    • do 62000 eura (prosečna cena)
    • do 75000 eura
    • do 625 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 1.sprat
    • klima
    • namešten
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEČEJ, 64.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju porodična kuća u Srbobranu - odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj zoni, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji koja pruža idealan spoj komfora, praktičnosti i potencijala za buduća ulaganja. Broj parcela:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Izdajem stan na Novom Beogradu, 40 m2, terasa, vrlo mirno okruženje. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280.000 € na 260.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 260.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 280.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste je prostrano sa tri parking mesta, kuca je u dobrom stanju, sa minimalno ulaganja i renoviranja po potrebi. Za vise informacija javite....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 180.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Apartman ili Gostinjska Kuca Krapuc se nalazi u mirnom turistickom neselju Vinci. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 355.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju nova kuca na sprat sa dva odvojena ulaza udaljena od centra grada samo 6 km . .

 
 
 
  Farma, LJIG, 100.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

6.5 hektara zemlje od toga je 4 hektara obradiva površina a ostalo je šuma. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

EKSKLUZIVNO - SALONSKI STAN U FUTOŠKOJ 32 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Opština, 85.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem dve kuce povrsine [telefon] m [telefon] , na [telefon] ari placa u turistickom mestu Boljevci, opstina Surcin. Obe stambene jedinice su izgradjene su veoma kvalitetnim gradjevinskim materijalom, sa uradjenom spoljasnjom izolacijom i hidro izolacijom, aluminijumskom sestokomornom....