• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 185.000 € na 164.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na poslednjem spratu zgrade nedaleko od Gradske bolnice prodaje se stan sa pogledom na grad. Kompletno renoviran, uknjižene površine 34m2 (mereno 41m2) sa pripadajućom terasom povrine preko 100m2. Nalazi se u održavanoj zgradi sa dva lifta, neparni vozi do XV sparat. Sastoji se od....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.750.000 € na 1.390.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.390.000 €, 330,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2023 - 1.250.000 €
04.09.2024 - 2.000.000 €
09.11.2025 - 1.900.000 €
15.04.2026 - 1.750.000 €
11.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram, porodična kuća sa garažom na 3a pogodna i za pp .. / Vračar, Neimar, ispod Hrama Sv. Save, Lamartinova, zasebna porodična kuća iz 1992g na 3ara sa garažom, 3 nivoa + tavan, viši plafoni, gips, mermer, balusterijade, alu-drvo stolarija, 4T, klime, više kupatila, 4 m.čvora,....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.750.000 € na 1.390.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.390.000 €, 330,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 1.900.000 €
15.04.2026 - 1.750.000 €
11.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram, klinika, škola, pp, kuća za svaku delatnost .. / Vračar, Neimar, ispod Hrama Sv. Save, Lamartinova, zasebna porodična kuća iz 1992g na 3ara sa garažom, 3 nivoa + tavan, viši plafoni, gips, mermer, balusterijade, alu-drvo stolarija, 4T, klime, više kupatila, 4 m.čvora,....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.750.000 € na 1.390.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.390.000 €, 320,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 1.900.000 €
15.04.2026 - 1.750.000 €
11.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 1.400.000 € na 1.200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 376,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 1.400.000 €
11.05.2026 - 1.200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja u mirnoj ulici, u blizini restorana Kovač prodaje se plac i kuća. Plac sa izlazom na dve ulice. Na placu od 7 ari placa su 3 kuće. Jedna kuća je novijeg datuma iz 2000-te godine 282m2 i dve starije kuće od 57m2 i 37m2....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000.000 € na 950.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 950.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 1.000.000 €
15.05.2026 - 950.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot - Kosmaj plac, 815 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište od 8. 15 ha. Moguća prenamena u građevinsko zemljište. Na parceli je zasad lešnika, dunje i kajsije. Urađen podzemni sistem kap po kap. Na placu nekoliko objekata, bunar, struja Uknjižen. Agencijska provizija 2% 815....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000.000 € na 950.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 950.000 €, 815,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 1.000.000 €
15.05.2026 - 950.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 919.000 € na 890.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Senjak, 890.000 €, 212,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 919.000 €
15.05.2026 - 890.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo izuzetnu nekretninu sa prostranim dvorištem, garažom, poslovnim prostorom i odvojenim gostinjskim delom. Smeštena u najtišoj i najprestižnijoj zoni Beograda, u samom srcu Senjaka, ova nekretnina pretstavlja retku priliku za kupce koji tragaju za nečim zaista posebnim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena što skuplji zadnjih 7 dana (844)
  • www.klikdooglasa.com što skuplji zadnjih 7 dana (10)
  • www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>