• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji Najnovije

  • Za upit "www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 590.000 €
16.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzan trosoban stan u West 65 Kuli, površine 95m², smešten na 4. spratu moderne zgrade sa portirnicom i teretanom. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 412.000 €
16.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 367.000 € na 359.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 120,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 367.000 €
16.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan 66m2+26m2+ 2 terase.Ukupno 120m2.Odvojena prostorija od 26m2 se može adaptirati u garsonjeru ili pripojiti stanu da se dobije 4,0 stan. Nalazi se na šestom spratu, lift ide do petog. Centralno grejanje, klima. Uknjižen .Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 316.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 53,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 316.000 €
16.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo 2.0, funkcionalno organizovan stan, u BW Libera preko puta Galerije. Dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, jedna spavaća soba, kupatilo, hodnik sa plakarima. Terasa sa pogledom na reku. Prodaje se kompletno namešten i odmah je useljiv. Ima i garažu uz doplatu od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 270.000 €
16.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo odličćan stan u novogradnji u ulici Vojvode Stepe. Stan poseduje dve spavaće sobe (veća i manja) iz veće se ulazi u garderober koji može da posluži kao radna soba. Stan je orjentisan ka dvorištu. Svetao i sunčan. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. U toku je....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 262.650 € na 226.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 226.600 €, 250,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 262.650 €
16.05.2026 - 226.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u mirnom kraju Veternika Fantastičnu Porodičnu kuću 250 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Sedmosobna, kvalitetne gradnje, kompletno je Renovirana, ima tri kupatila, Terasu nalazi se na Lepom Zelenom Placu od 400m2 grejanje je Centralno na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 243.000 € na 225.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 225.000 €, 108,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 243.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

RETKOST NA TRŽIŠTU NEKRETNINA! Neuporediva kuća, izidana od temelja do krova - 2025 godine! Prizemna kuća površine 108 m2, na placu od 359 m2. Dizajnirana tako da ima 4 komotne spavaće sobe, kupatilo sa walk-in tušem, posebno toalet, vešernica. Kuhinja i trpezarija spojene sa komfornim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 75,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 215.000 €
16.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan trosoban stan, u lepom delu Banovog brda. Sastoji se od dnevne i dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. U blizini je gradskog prevoza, tržnih centara, škole, vrtića.19 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% Oglas....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, VRDNIK, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 211.150 €
16.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 198.000 € na 192.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 192.000 €, 44,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 215.000 €
05.05.2026 - 205.000 €
12.05.2026 - 198.000 €
16.05.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno grejanje. - Zastakljena terasa. - Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu. • - Izuzetna lokacija. - Savski venac, Tiršova ulica. - Preko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena što skuplji najnovije (26)
  • www.klikdooglasa.com što skuplji najnovije (4)
  • www.klikdooglasa.com pala cena što skuplji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>