• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com opremljen Zadnjih 14 dana pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com opremljen Zadnjih 14 dana pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com opremljen Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "www.klikdooglasa.com opremljen zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 203.500 € na 185.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ČAJETINA, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 209.000 €
11.03.2026 - 203.500 €
10.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu kuću u modernom kompleksu , kompletno opremljenu sa wellness sadržajem u naselju Šainovci, jednom od najmirnijih i najpoželjnijih delova Zlatibora. Kuća je smeštena na posebnoj parceli površine 4,5–5 ari, a površina objekata je 100m2, raspoređena na dva....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 488.735 €
13.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban, uknjižen stan na Altini, sređen, bez ulaganja, sa dobro iskorišćenim rasporedom. Sasastoji se iz predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, jednu malu ptostoriju koja može biti radna soba ili garderober, i kupatilo. Poseduje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 144.000 € na 136.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 136.800 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 158.400 €
01.05.2026 - 144.000 €
10.05.2026 - 136.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban duplex stan na prodaju. Nalazi se u zoni porodične gradnje u naselju Krnjača,u blizini centra grada 6 km od Trga Republike. Stan je dupleks, od prostorijaposeduje prostran dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, hodnik, a nagornjem nivoudve spavaće sobe. Opremljen je novim modernim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.09.2025 - 240.000 €
14.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Bagljaš. Zidana veoma kvalitetno sendvič zid. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu koji je okrenut ka dvorištu, trpezarija sa kuhinjom (ostava) sa izlazom na drugu manju terasu, predsoblje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 415.000 € na 380.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 415.000 €
12.05.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lux stan u jednoj od najtraženijih i najbolje pozicioniranih zgrada na Vračaru , ugao Golsvordijeve i Hadži Đerine. Kompletno renoviran od poda do plafona. Vlasnici su stan sređivali za sebe i urađen je po najvišim svetskim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 212.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 217.000 €
12.03.2026 - 212.000 €
14.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana. U prilici smo da Vam specifičan dvosobni stan na tri nivoa. Zgrada u kojoj se nalazi je u odličnom stanju sa renoviranom fasadom. Ulaz u....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 468.865 € na 458.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 458.200 €, 118,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 468.865 €
08.05.2026 - 458.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan površine 118,70 m², sa dodatnom terasom od 7,45 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom: veliki dnevni boravak sa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • opremljen zadnjih 14 dana pala cena (141)
  • www.klikdooglasa.com zadnjih 14 dana pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>