• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com najnovije

  • Za upit "www.klikdooglasa.com najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Medaković, 237.000 €, 77,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižen na 77 kvm plus terasa od 2 kvm. Stan je svetao, uredan i održavan, funkcionalnog rasporeda iz hodnika se ide u sve prostorije. Spavaći blok odvojen. Zamenjena PVC stolarija. Grejanje je centralno sa protočnom toplom vodom. Zgrada od fasadne....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 142.000 €, 68,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Prizemna čvrsta gradnja poseduje Dnevnu sobu,spavaću sobu,kuhinju,kupatilo i Lepu Veliku Zastakljenu Terasu sa koje je Pogled na krivinu Dunava,Novi Sad i pola Južne Bačke nalazi se na lepoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: S302 Na prodaju funkcionalan stan površine 33 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu – 25. maj. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 91,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan površine 91m² u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u centru Niša, na Obilićevom vencu. Stan se nalazi na 2., 3., 4., 5., 6. i 7. spratu i nudi moderan dizajn i funkcionalan raspored. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u korektnom stanju. Ugrađena je PVC stolarija, zamenjen parket pre par godina, kupatilo korektno. Stan je izvorno 1.5, svetao i sunčan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Porečka Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KNIĆANIN, 39.000 €, 160,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 105.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.eminentnekretnine.rs

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV Struktura Zemljište Kvadratura 7000m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje Bez grejanja Stanje Standard.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • najnovije (662)
  • www.klikdooglasa.com (3661)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.