• GoHome Professional
www.klikdooglasa.com klima lift porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.klikdooglasa.com klima lift porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.klikdooglasa.com klima lift porasla cena

  • Za upit "www.klikdooglasa.com klima lift porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 320.636 € na 327.458 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 327.458 €, 95,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 298.417 €
05.04.2026 - 320.636 €
06.05.2026 - 327.458 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – moderan 4.0 stan u vrhunskoj novogradnji! U ponudi je prelep četvorosoban stan od 95m², pažljivo projektovan od strane arhitekte, sa idealno raspoređenim prostororijama: • Ogromna dnevna soba sa open space kuhinjom i izlazom na terasu • Tri spavaće....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 66.420 € na 68.800 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.800 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 66.420 €
23.03.2026 - 68.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², kvalitetne i sigurne gradnje. Cena: 1. 400 €/m² sa PDV-om PARKING MESTO JE UKLJUČENO....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 171.225 € na 178.669 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 178.669 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 163.780 €
08.02.2026 - 171.225 €
18.03.2026 - 178.669 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 114.167 € na 116.596 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.596 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 111.738 €
08.02.2026 - 114.167 €
13.03.2026 - 116.596 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 60,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 80.595 €
15.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 156.150 € na 163.770 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 163.770 €, 68,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 156.150 €
15.02.2026 - 163.770 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan od 67.23 m2 na Telepu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz dve spavaće sobe, wc-a i kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, lođe i balkona. Dvorišno orjentisan(južna strana). Rok završetka izgradnje decembar 2026.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 148.000 €
19.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.gsigma.rs

Nov trosoban stan na prvom spratu naselje Lesnina. Uknjižen na 102 m2. Komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom, iz trpezarije se izlazi na veću terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na manju terasu, kupatilo, toalet, predsoblje, odvojena kuhinja sa ostavom. Na podovima....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 71.500 € na 98.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 98.500 €, 38,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 64.500 €
26.04.2025 - 71.500 €
10.03.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ POVOLJNO 98.500 evra, PREPORUKA, VREDI VIDETI, PRELEPA IZUZETNA LOKACIJA, VIZANTIJSKI BULEVAR PREKO PUTA MERKATORA T.J. RODA CENTRA, PRODAJEM LEP NOVIJI MALO KORIŠĆEN JEDNOSOBAN STAN, funkcija lepog jednoiposobnog stana, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE, STAN SUNČAN, OSVETLJEN,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • klima lift porasla cena (277)
  • www.klikdooglasa.com klima porasla cena (1)
  • www.klikdooglasa.com klima lift (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>